Tranco Sp. z o.o.

Adres: Spokojna 52, 83-010 Straszyn

NIP: 6040184280 REGON: 367221679 KRS: 0000676889

Tranco Sp. z o.o.
3 2 8 5 1

Opinie o Tranco Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Grzesiu
 Opinia

Naprawdę uczciwa firma. Nie można niczego zarzucić. Spedytor jest konkretny, pomocny, proponuje dobre stawki. Wszystkim polecam Tranco!

Pomocna?
TakNie
Gregor19745
 Opinia

Tranco dziad firma nie polecam pracy u nich. Chyba ze masz pieniadze i stac cie placic za ich pomylki nikomu nie polecam z tego tytulu iz ja tam pracowalem i raz im za swoje pieniadze auto naprawilem a drugi zaplacilem za przejazdy datford tunel i most i most do valii plus odcinek autostrady liverpoll raczej tysiak draga nie chodzi pozdrawiam i jesli chcesz tam pracowac wiec na pismie uzgodnij jazdy jak i kto odpowiedzialny jest.

Pomocna?
TakNie1
Kolega Romana
 Opinia
@Gregor19745 21.03.2019 19:29

Roman przyznaj lepiej jak kazales klamac ze coz z toba wymieniamy;) pozdrawiam kolega z za kolka

Pomocna?
Tak1Nie
Patryk
 Opinia

Spoko Firma. Wszystkie auta to Mastery 10ep. Najstarsze z kwietnia 2018, testowali najnowszego Craftera 2018 na fullu ale nie poszli w to bo serwis w Gdańsku Plichta to dziadostwo, a auto nie najgorsze. Ten Crafter dalej jeździ w firmie. Ogólnie trasy Anglia,Francja, Szwecja, Hiszpania, Portugalia, ale także Bałkany : Rumunia, Węgry, etc... Wysokie stawki dniowe ale duże wymagania odnośnie kultury pracy. Lubię atmosferę w Tranco Sp. z o.o. za: Nowe auta i dobre wynagrodzenie

Pomocna?
Tak1Nie
Katarzyna
 Opinia
@Patryk 11.11.2018 00:01

Rozumiem, że jesteś zatrudniony na stanowisku kierowcy, tak? Czy pracuje się tam także w nocy i czy wtedy stawki są wyższe? Wspomniałeś o wysokich wymaganiach dotyczących kultury pracy - co konkretnie masz na myśli? Jakie oczekiwania musi spełnić pracownik? Będę też wdzięczna za informacje dotyczące rodzaju umowy i dodatków.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Wojtek K.
 Opinia

Super firma. Bardzo dobrze płacą ale wymagają dobrej współpracy. Kilometry normalne ale mają najnowsze rozwiązania GPS i systemowe więc jeśli chcecie jeździć uczciwie i zarabiać to ok będziecie zadowoleni. Wiem ze kombinowanie nie przechodzi u nich więc jeśli o to chodzi to lepiej poszukać firmy ze słabszym sprzętem ... pozdrawiam spedytora (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak1Nie
Bobi
 Opinia

Super polecam

Pomocna?
Tak1Nie
Robert
 Opinia

(usunięte przez administratora) firma. Polecam !!!

Pomocna?
Tak1Nie

Zostaw opinię o Tranco Sp. z o.o. - Straszyn

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej