counter
4 4 16 5 1
Kamil Nowy wpis

Porządna firma, spedytor pierwsza klasa! Jeżeli chodzi o kwestie płatności, każdy powinien się z tym liczyć w końcu trwa epidemia i małe firmy transportowe ucierpiały najbardziej.

Tak1Nie1
Arek Nowy wpis

Problemy z płatnościami faktury po terminie

Tak5Nie
zooro Nowy wpis

Firma zbliża się do upadłości . Brak wypłat dla własnych kierowców lub zaliczki

Tak5Nie
Kiero

Najlepsza firma w jakiej pracowałem. Polecam i pozdrawiam spedytora

Katarzyna Nowy wpis
@Kiero

Twój wpis o Tranco brzmi naprawdę zachęcająco. Mógłbyś napisać coś więcej o tym, dlaczego tak lubisz tę pracę? Jakie są jej główne plusy?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Marta

@kiero a czym się zajmowalas w firmie ? Napisz coś więcej!

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 246 dni.

Czy w firmie Tranco Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

dratewka

@Gregor19745 Firma to dobry pracodawca ale potrzebuje dobrych pracowników!!!

Tak2Nie1
Grzesiu

Naprawdę uczciwa firma. Nie można niczego zarzucić. Spedytor jest konkretny, pomocny, proponuje dobre stawki. Wszystkim polecam Tranco!

Gregor19745

Tranco dziad firma nie polecam pracy u nich. Chyba ze masz pieniadze i stac cie placic za ich pomylki nikomu nie polecam z tego tytulu iz ja tam pracowalem i raz im za swoje pieniadze auto naprawilem a drugi zaplacilem za przejazdy datford tunel i most i most do valii plus odcinek autostrady liverpoll raczej tysiak draga nie chodzi pozdrawiam i jesli chcesz tam pracowac wiec na pismie uzgodnij jazdy jak i kto odpowiedzialny jest.

TakNie1
Kolega Romana
@Gregor19745

Roman przyznaj lepiej jak kazales klamac ze coz z toba wymieniamy;) pozdrawiam kolega z za kolka

Tak3Nie
Patryk

Spoko Firma. Wszystkie auta to Mastery 10ep. Najstarsze z kwietnia 2018, testowali najnowszego Craftera 2018 na fullu ale nie poszli w to bo serwis w Gdańsku Plichta to dziadostwo, a auto nie najgorsze. Ten Crafter dalej jeździ w firmie. Ogólnie trasy Anglia,Francja, Szwecja, Hiszpania, Portugalia, ale także Bałkany : Rumunia, Węgry, etc... Wysokie stawki dniowe ale duże wymagania odnośnie kultury pracy. Lubię atmosferę w Tranco Sp. z o.o. za: Nowe auta i dobre wynagrodzenie

Tak2Nie1
Katarzyna
@Patryk

Rozumiem, że jesteś zatrudniony na stanowisku kierowcy, tak? Czy pracuje się tam także w nocy i czy wtedy stawki są wyższe? Wspomniałeś o wysokich wymaganiach dotyczących kultury pracy - co konkretnie masz na myśli? Jakie oczekiwania musi spełnić pracownik? Będę też wdzięczna za informacje dotyczące rodzaju umowy i dodatków.

Wojtek K.

Super firma. Bardzo dobrze płacą ale wymagają dobrej współpracy. Kilometry normalne ale mają najnowsze rozwiązania GPS i systemowe więc jeśli chcecie jeździć uczciwie i zarabiać to ok będziecie zadowoleni. Wiem ze kombinowanie nie przechodzi u nich więc jeśli o to chodzi to lepiej poszukać firmy ze słabszym sprzętem ... pozdrawiam spedytora (usunięte przez administratora)

Bobi

Super polecam

Robert

(usunięte przez administratora) firma. Polecam !!!

Zostaw opinię o Tranco Sp. z o.o. - Straszyn

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

4/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad