Tranco Sp. z o.o.

Adres: Spokojna 52, 83-010 Straszyn

NIP: 6040184280 REGON: 367221679 KRS: 0000676889

Tranco Sp. z o.o.
3 2 8 5 1

Opinie o Tranco Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Grzesiu
 Opinia

Naprawdę uczciwa firma. Nie można niczego zarzucić. Spedytor jest konkretny, pomocny, proponuje dobre stawki. Wszystkim polecam Tranco!

TakNie
Gregor19745
 Opinia

Tranco dziad firma nie polecam pracy u nich. Chyba ze masz pieniadze i stac cie placic za ich pomylki nikomu nie polecam z tego tytulu iz ja tam pracowalem i raz im za swoje pieniadze auto naprawilem a drugi zaplacilem za przejazdy datford tunel i most i most do valii plus odcinek autostrady liverpoll raczej tysiak draga nie chodzi pozdrawiam i jesli chcesz tam pracowac wiec na pismie uzgodnij jazdy jak i kto odpowiedzialny jest.

TakNie1
Kolega Romana
@Gregor19745 21.03.2019 19:29

Roman przyznaj lepiej jak kazales klamac ze coz z toba wymieniamy;) pozdrawiam kolega z za kolka

Patryk
 Opinia

Spoko Firma. Wszystkie auta to Mastery 10ep. Najstarsze z kwietnia 2018, testowali najnowszego Craftera 2018 na fullu ale nie poszli w to bo serwis w Gdańsku Plichta to dziadostwo, a auto nie najgorsze. Ten Crafter dalej jeździ w firmie. Ogólnie trasy Anglia,Francja, Szwecja, Hiszpania, Portugalia, ale także Bałkany : Rumunia, Węgry, etc... Wysokie stawki dniowe ale duże wymagania odnośnie kultury pracy. Lubię atmosferę w Tranco Sp. z o.o. za: Nowe auta i dobre wynagrodzenie

Katarzyna
@Patryk 11.11.2018 00:01

Rozumiem, że jesteś zatrudniony na stanowisku kierowcy, tak? Czy pracuje się tam także w nocy i czy wtedy stawki są wyższe? Wspomniałeś o wysokich wymaganiach dotyczących kultury pracy - co konkretnie masz na myśli? Jakie oczekiwania musi spełnić pracownik? Będę też wdzięczna za informacje dotyczące rodzaju umowy i dodatków.

TakNie

neutralnanegatywnapozytywna
Wojtek K.
 Opinia

Super firma. Bardzo dobrze płacą ale wymagają dobrej współpracy. Kilometry normalne ale mają najnowsze rozwiązania GPS i systemowe więc jeśli chcecie jeździć uczciwie i zarabiać to ok będziecie zadowoleni. Wiem ze kombinowanie nie przechodzi u nich więc jeśli o to chodzi to lepiej poszukać firmy ze słabszym sprzętem ... pozdrawiam spedytora (usunięte przez administratora)

Bobi

Super polecam

Robert
 Opinia

(usunięte przez administratora) firma. Polecam !!!

Zostaw opinię o Tranco Sp. z o.o. - Straszyn