Inveni Sp. z o.o.
counter
Były pracownik(na szczęście) Nowy wpis

Oddział w Warszawie totalna porażka. Biuro projektowe sieci światłowodowych bez żadnego projektanta posiadającego niezbędne uprawnienia. "Dyrektor" biura projektowego pan (usunięte przez administratora)- choleryk, doprowadza do zwolnień tych co nie dają sobie w kaszę dmuchać, a słabsze osoby do płaczu. Trzech szefów, w ciągu jednego dnia wizja tego co robi cała ekipa zmienia się z każdą wizyta jednego z panów. Preferowana forma zatrudnienia umowa zlecenie, premię i nadgodziny płatne pod stołem. Brak możliwości zdobycia jakiego kolwiek doświadczenia, jeden wielki chaos i niewiedza.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Klient Nowy wpis
Klient
@Były pracownik(na szczęście)

W obecnej chwili mamy nieprzyjemność spotkania w sądzie z firmą Inveni, Mam do Pana prośbę czy pamięta Pan może adres warszawskiego biura spółki Inveni.

Antoni Nowy wpis
@Klient

W jakiej sprawie pozwaliście do sądu firmę Inveni? Przykro, że nie udało Wam się porozumieć polubownie. Ciekawi mnie zatem, co było powodem tego, że tak to aktualnie wygląda. Będziesz tak uprzejmy i mi to zdradzisz? Liczę na Ciebie.

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam. Firma nie wypłacalna, od pół roku nie wypłacili zaległego wynagrodzenia. W firmie jeden wielki chaos.

Administrator

Zachęcamy byłych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie! Jak wygląda teraz sytuacja w firmie Inveni Sp. z o.o. w mieście Rzeszów, są nowe oferty pracy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Inveni Sp. z o.o. - Rzeszów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Inveni Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wakacyjna 17
    35-317 Rzeszów
  • NIP: 8133680736 REGON: 181028914 KRS: 0000480134
Inveni Sp. z o.o.