Opinie o Hitec Film Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hitec Film Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hitec Film Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hitec Film Sp. z o.o. w Lublin

Zauważyłam te wzmiankę co do tego, że Pewna Pani chyba ma zamiar powrócić do firmy? na jakich zasadach wtedy jest to realizowane? Zastanawiam się czy można na spokojnie powrócić na wcześniej wypracowanych warunkach? i czy jest się traktowanym jako priorytet czy jednak proces przechodzisz tak samo jak inni kandydaci?

Xx Nowy wpis

Pracowałam kiedyś, wypłaty były zawsze na czas a za każdą nadgodzinę płacili extra. Wszystko psuła jedna kobieta, która jak się dowiedziałam już nie pracuje. Będę się teraz starać o powrót do firmy, bo oprócz wtedy tej jednej osoby nie było innych minusów.

Witam, na stronie firmowej są powystawiane oferty, interesuje mnie ta dla specjalisty ds. eksportu. Zastanawiam się tylko nad oznaczeniem w treści (tymczasowo) przy nazwie Dęblin. Z jakich przyczyn? czy poszukiwana jest tam osoba jedynie na zastępstwo? Co z nią potem?

Przy zakładzie pracy powstaje biurowiec, który jest w remoncie. Tymczasowo biuro jest w innym miejscu niż w siedzibie firmy. Jeszcze trochę i biuro będzie przy zakładzie.

"Tymczasowe ", ponieważ nikt tam dłużej niż rok nie wytrzymuje. Aplikuj na inne stanowiska ale absolutnie nie na handlowca.

Xx Nowy wpis

Nie lepiej zadzwonić do biura i zapytać? Kiedyś pracowałam w tej firmie i faktycznie jedna kobieta psuła wszystko. Teraz z tego co wiem już jej nie ma i mam zamiar wrócić do firmy, bo wszystko było dobrze oprócz tej jednej osoby. Więc ja zdecydowanie będę starała się o powrót do tej firmy.

Na wszystko można aplikować tylko na handlowca lepiej nie? to jaki macie przy tym stosunek do kontroli jakości? jak praca przy niej wygląda? z opisu oferty na stronie, że jest ona na trzy zmiany to już wiem. Ale co z cala reszta? Atmosfera na dziale jaka jest? i jakie są zarobki?

Firma Hitec Film Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko MECHATRONIK. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Dart Vader

Chciałbym aplikować na operatora maszyn w Stężycy ale słyszałem, że trzeba wyrabiać mnóstwo nadgodzin w weekendy, że pensje nie są płacone na czas, że atmosfera jest do bani, że trzeba uważać na kilka osób. Czy ktoś mógłby potwierdzić lub zaprzeczyć tym opiniom? Nie chcę się wpakować znowu na ptaszka bis. Proszę o opinię.

Edyta
@Dart Vader

To jakieś potwierdzone informacje masz? Czy słyszałeś od znajomych znajomego, że tak to określę? Pytam całkiem poważnie, bo brat chce się przyjąć rownież na operatora maszyn, ale jeśli te plotki to prawda, to nie widze tego... to że pensja nie na czas to już pominę, ale te nadgodziny. A mówili ci, jak są rozliczane? Według kodeksu?

Hubert
@Dart Vader

Odpowiadając na Pana pytania wyrabianie nadgodzin w weekendy nie jest obowiazkowe tylko dla chętnych i wypłacane są pieniadze za każdą przepracowaną godzinę. Co do niepłacenia wypłat na czas to śmiesznym trafem właśnie w tym miesiącu zamiast 10 września dostaliśmy wypłaty 11 września. Co do atmosfery w firmie to myślę że sami pracownicy ją tworzą którzy narzekają na ciężką pracę i na opóźnienia w płatnościach które są zawsze wypłacane na czas od kilku lat.

Hetman

Z perspektywy kilku miesięcy spędzonych w tej firmie, chciałbym dorzucić dwa słowa od siebie. Nie wiem jak wygląda praca biurowa, gdyż biuro miało siedzibę daleko od zakładu. Jeśli chodzi o pracę fizyczną, to mógłbym śmiało polecić, gdyby nie pewne sytuacje. Jak ktoś słusznie zauważył, praca jest różna, w zależności od stanowiska. Są dni, że jest lekko, są dni gdy nie wiadomo kiedy zleci osiem godzin. Może kobiety na żółtej maszynie mają gorzej, ale też nie zawsze. Wszystko zależy od dnia. Prezes jest człowiekiem uśmiechniętym, zawsze pierwszy mówi dzień dobry, czasem zapyta co słychać, jak leci. Dyrektor zakładu też jest okej. Jest wymagający, ale bez jego wiedzy, umiejętności, zaangażowania ta firma nie działałaby prawidłowo. Dalej zaczynają się schody. Stworzyła się grupa, która sieje ferment. Złośliwości, zaczepki, docinki, spiski..... Przez to jest duża rotacja pracowników. Szkoda, że dwie -trzy osoby powodują odejścia pracowników, bo jak na nasze dęblińskie warunki mogłoby być to naprawdę super miejsce do pracy. A tak, robi się to co u ptaszka. W każdym bądź razie, jeśli ktoś składa papiery do pracy, nie powinien sugerować się opiniami krążącymi po Dęblinie. Powinien spróbować i sam wyrobić sobie opinię. Wypłaty są naprawdę dobre ale oprócz pieniędzy dla mnie ważna była atmosfera. A tej niestety nie było.

Jagoda
@Hetman

Czyli oprócz tej atmosfery nie jest najgorzej? Dziwne, że pozwala się na takie sytuacje, nie próbował ktoś wyżej pójść, może jakaś interwencja ze strony dyrekcji by miała dobry skutek? Ja chciałam tam próbować, ale jeśli nie ma szans na poprawę atmosfery to nie wiem... A jak z zarobkami, może jakieś widełki podasz?

Berg
@Hetman

Tak, trzeba przyznać prezes mówi dzień dobry i płaci na czas. To tyle z plusów. Ptaszek bis, panuje nerwowa atmosfera, cenione są donosy. Prezes humorzasty raz płacze ze wzruszenia jakich ma super pracowników, a następnie karze, tu cytat "proszę (usunięte przez administratora) Nie jasny system premiowy, ubezpieczenie zdrowotne raz działa raz nie, w zależności czy faktura została opłacona przez prezesostwo.

Hetman
@Berg

Berg, nie wiem skąd masz takie informacje, że prezes jest humorzasty? Przez okres jaki tam pracowałem nigdy się z czymś takim nie spotkałem. To, że panuje nerwowa atmosfera, tak było przed moim przyjściem i tak zostało po moim odejściu.Sam wiesz przez kogo ale na pewno nie przez szefostwo. I jeszcze jeden temat. Premia. To, że system jest nie jasny to chyba nie powinno Cię dziwić, to jest premia uznaniowa, i nie liczy się to czy harujesz jak (usunięte przez administratora) czy nie. Ważne żeby y mieć uznanie u kogo trzeba. Tak działa premia uznaniowa.

Czy pracował ktoś jako Księgowa w firmie Hitec Film Sp. z o.o.? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

Janek

Wart aplikować spokojna rodzinna atmosfera, prezes wymagający ale uśmiechnięty, wypłata zawsze na czas

Ilona
@Janek

a wysokości wypłaty jakie? Jak ugadasz na starcie z tym zostajesz czy są perspektywy na podwyżki? Stażowe tylko czy na indywidualne też mogę się nastawiać?

Pokolenie Z
@Janek

Czy aby na pewno? Szczególnie w moim byłym dziale. Atmosfera tak rodzinna, że co chwila ktoś odchodzi.

Ilona
@Pokolenie Z

czyli pewnie zależy od działu? Ile ich tu w sumie jest i który był Twoim? co w sumie mogło to powodować skoro na innych było podobno w porządku?

Pytajacy

Też chętnie bym się dowiedziała jak się pracuje w tej firmie? Warto aplikować?

Poziomka
@Pytajacy

Miałam okazję pracować trochę w tej firmie. Praca fizyczna jak każda inna. Raz lepiej, raz gorzej. Wiąże się to ze specyfiką firmy, jej asortymentem. Rozbudowują zakład, jednak nie wiem czy dokupili nowsze maszyny. Dużym minusem są humory kierowników i dziwny system utraty premii. Chyba jedno z drugim powiązane. chyba w każdym zakładzie pracy jest tak , że kierownicy mają swoich ulubionych pracowników. Gdyby nie ta premia to warunki finansowe byłyby okej. Płatne w terminie. Za moich czasów nie było opóźnień. Mimo wszystko warto aplikować.

Zostaw merytoryczną opinię o Hitec Film Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Hitec Film Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hitec Film Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hitec Film Sp. z o.o.?

Hitec Film Sp. z o.o.
  • Cisowa 9