Opinie o Patana Sp. z o.o. w Rabka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Patana Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Patana Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patana Sp. z o.o. w Rabka

Baba Jaga Nowy wpis

Firma krzak,połowa to emeryci albo renciści. Jeden bez nogi...kierowca z wozidla. Stawki mają podobno dobre ale pod stołem płacą,sprzęt dobity że brak słów

Czesław Filip Nowy wpis

Jestem pod wielkim wrażeniem z jaką szybkością oraz z dokładnością wykonuje prace firma Patana na budowie HOSSOLANDI, powstającego jednego z największych parków rozrywki w Brojcach. Jestem miło zaskoczony i cieszę się że tak szybko i pięknie taka inwestycja powstaje. Życzę dalszych sukcesów i powodzenia! Pozdrawiam

Dariusz Blocher Nowy wpis

Jestem pod wrażeniem, ile sztuk sprzętu jest zgromadzone na rożnych kontraktach z firmy Patana. Nie sądziłem że posiadają AŻ tak duży park maszynowy. Jestem przekonany że jest to jedna z nielicznych a nie skłamie iż najelpszych dostawców sprzętu budowlanego. Miałem do czynienia z firmą w wielu kontraktach.

Kandydat..

Niektórzy mają racie .... Robię tydzień i nie mogę doprosić się o naprawę Climy pełno piasku w kabinie bo okna otwarte..i tym samym człowiek oddycha masakra

Patana. Nowy wpis
@Kandydat..

Panie kandydacie, jakby Pan umiał słuchać tego co się do Pana mówi to już serwis był zamówiony zaraz po zgłoszeniu problemu, a że dzisiaj mamy terminy takie jakie mamy to już nie od naszej firmy zależy. Także prosimy o cierpliwość ;) Pozdrawiam

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Patana Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Praca od rana do nocy najniższa krajowa. uwaga nie opłacają ZUS,brać ubrań roboczych wody.ogolnie krety szczerze nie polecam

Kazimierz S.

Pracuje od paru lat. Ściągnąłem kilku kolegów i też są zadowoleni. Nie ma problemów z pieniędzmi, maszyny też nowsze i w porównaniu do innych firm w dobrym stanie. Firma godna zaufania.

Maria
@Kazimierz S.

Bardzo dziękuję za Twój wpis. Wiele osób pewnie zastanawia się czy warto aplikować do pracy w firmie a dzięki Twojej opinii będą mogli rozwiać swoje wątpliwości. Wspomniałeś, że ściągnąłeś do firmy także kilku kolegów. Czy trudno jest dostać się do Patana nie znając tam nikogo? Trzeba posiadać jakieś specjalne umiejętności i wiedzę?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Patana Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

W tej firmie nie ma nic ani ciuchów wody w lato za 99 gr bo szkoda ani urlopów ani płatnych extra nadgodzin nie polecam pewnie usuną bo tu nie można pisać prawdy

Polecam! Solidna firma, super wykonują prace! Problemy rozwiązują w jak najlepszy i najszybszy sposób.

Był pracownik
@Anonim

Tam pracują sami emeryci i nie ma żadnej diety nie urlopu nie polecam tej firmy

sozk

@Były pracownikkkk to nie zapewniono pracownikom budowy nawet wody???

Spycharkowy

Polecam, Super Firma

Dziwi mnie bardzo to co wypisujesz bo pracowałem w tej firmie krótko bo krótko ale rozliczenia były zawsze na czas... Co się rzadko zdarza w branży budowlanej... I ja tam za wszystko dostałem kase :)

Były pracownikkkk
@były pracownik

Może wypłata tak ale resztę co ci się należy nie bardzo nawet w lato na butelkę wody było szkoda i chyba za krótko pracowałeś by ocenić co ta firma jest warta a takie pochwały wypisują chyba z biura

Jak będę chcial ujawnić nagranie to wiem gdzie je ujawnić nie udawaj ze firma jest taka super.

Mam nagraną rozmowe z (usunięte przez administratora). Jak powiedział ze nie da mi wypłaty

@były pracownik

W takim razie zapraszamy do biura firmy celem udowodnienia tego że Firma Patana jest Panu coś dłużna. Jeśli potwierdzi się Pana zarzut to otrzyma Pan przeprosinowe dwa razy więcej jak powinien Pan dostać. Pozdrawiam

Nie polecam tej firmy nie płaci za urlop daje wniosek urlopowy do podpisania jak mu nie popiszesz to cie straszy ze nie da ci wypłaty.Nie polecam oszukują pracowników

@były pracownik

Proszę mi pokazać dowód bo dziwię się Pańskiej wypowiedzi. Jedyna osoba która mogła to napisać to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) którego jesteśmy świadomi Pan i kolega z którym Pan pracował. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Patana Sp. z o.o. - Rabka

• Jak się pracuje w Patana Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Patana Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patana Sp. z o.o.?

Patana Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zakopiańska 14
    34-700 Rabka