Opinie o M. C. M. Klosterfrau Healthcare Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy M. C. M. Klosterfrau Healthcare Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie M. C. M. Klosterfrau Healthcare Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M. C. M. Klosterfrau Healthcare Sp. z o.o. w Warszawa

Małgorzata

Po przeczytaniu zawartości forum mam wrażenie, że ktoś podszył się pod tego dystrybutora niemieckich leków i parafarmaceutyków, po czym namówił ludzi, żeby coś tam kombinowali ze swoją gotówką. Teraz ci ludzie tutaj dużo piszą, nadal chyba myśląc, że ta firma :D A teraz serio: czy jest tu ktoś, kto może napisać, na jakie pieniądze może liczyć Product Manager w MCM i czy planowany jest nabór w 2023 roku?

Kandydatka

A pewny jesteś że to na zastępstwo? Może dziewczyna nie wróci i ten ktoś zostanie albo znajdą dla niego nowego stanowisko .

Kierownik robót konstrukcyjno - budowlanych na B2B jakie ma warunki w porównaniu do umowy o pracę? Coraz częściej o tej umowie słyszę, że się znajomi zatrudniają, ale nie wiem, to się bardziej opłaca? Z tego co mi wiadomo to wtedy chyba samemu trzeba wszystkie składki opłacać czy coś, może wytłumaczy ktoś

Kasandra Nowy wpis

To ciekawe, że w zeszłym roku pisaliście o zastępstwie, a teraz na początku roku jakoś znów był poszukiwany przedstawiciel farmaceutyczny na zastępstwo do Olsztyna (i do Szczecina na stałe, nie za zastępstwo). Czy to jest dobra droga, żeby się dostać jednak do firmy, skoro tak rzadko ktoś odchodzi? Wiecie, pokazać się z dobrej strony jako PF i może ostatecznie dostać stały region dla siebie.

Pracownik Nowy wpis
@Kasandra

Praca w Olsztynie jest na zastępstwo, natomiast w Szczecinie firma rozstała się z Pracownikiem. Ubiegłoroczne zastępstwo w Rzeszowie się już zakończyło, wraca poprzedni Przedstawiciel. W Klosterfrau pracuje sporo kobiet, dlatego zdarzają się dłuższe zwolnienia i urlopy macierzyńskie, stąd zastępstwa. Co do wejścia poprzez zastępstwo - to możliwe, o ile później kandydat jest skłonny się przeprowadzić do innego miasta.

Małgorzata

@Małgorzata

@Małgorzata Absolutnie potwierdzam M.C.M. Klosterfrau nie ma nic wspólnego z praniem pieniędzy i nigdy nie miała tego typu stanowisk. Firma płaci na średnim poziomie wśród firm farmaceutycznych i raczej nie będzie w tym roku rekrutacji - tutaj ludzie pracują latami, bo solidna i ludzka firma. Pozdrawiam

Rafał

Czyli stała ekipa. Jednak jak się ktoś zwolni to na to miejsce jest szukany pracownik czy raczej likwidują stanowisko? Mnie by interesowała praca przedstawiciela handlowego bo mam doświadczenie branży farmaceutycznej. Na tych stanowiskach też nie są planowane żadne przyjęcia?

@Rafał

Ostatnia rekrutacja na PF była w ubiegłym roku na zastępstwo (macierzyński). Tutaj pracuje się latami. Nie wiem, czy są planowane rekrutacje w tym roku.

Kandydatka Nowy wpis

M. C. M. Klosterfrau Healthcare Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Koordynator. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie M. C. M. Klosterfrau Healthcare Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Budowlaniec ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Broda34

Witam Ja dzisiaj podpisałem umowę ale potem ja zerwałem bo zobaczyłem te wpisy Na hama wmawiają ze centrala nie ma wiedzy o rekrutacji jaka robią Że praca istnieje itp zobaczymy co będzie dalej. Prosze o info w sprawie jaka sie toczy gdzie sie dołączyć?

Celina
@Broda34

Ja w porę wycofałam się i zgłosiłam sprawę na policję. (usunięte przez administratora) był wściekły, sypnął wulgaryzmami w tekście do mnie na Skype, a następnie je usunął i zaczął z innej beczki czarować, a nawet twierdzić, że jestem nieodpowiedzialna. W związku z czym wygarnęłam mu, że jest agresywny na 102 i powinien przyjąć jakieś środki na uspokojenie.

Eryk

polecam firme, zatrudnienie super

NIkola10
@Eryk

Ja pracowalam w firmie 3 lata i nie było problemu, nie wiem skad opinie negatywne na jej temat.

KtosTen
@NIkola10

również mogę polecić rok stażu

Patryk Nowak
@NIkola10

Konkurencja robi jakies niestworzone historie odnośnie firmy..

Robert
@Patryk Nowak

Super współpraca.

Wiktoria
@Eryk

Jak najbardziej polecam, pozytywne doswiadczenia.

Kamil Robak
@Eryk

Jak najbardziej mogę rownież polecić , profesjonalna firma wypłaty na czas.

Elżbieta
@NIkola10

To całkiem długo. Można wiedzieć na jakim stanowisku? I na jakiej umowie? Można UoP dostać od razu na tej pozycji?

Nikt

Mam pytanie , czy jest tu ktoś kto wypłaca pieniądze i wpłaca na poczcie do kierowników aptek ?

Kami
@Nikt

Właśnie,podjęłam to ryzyko eh i dostałam 1 przelew

Natka
@Kami

I jak? Wiesz już może coś więcej?

ŚciBi-BiBi
@Natka

Wczoraj, tj. 28.09.2022 r. weryfikowałem tę ofertę pracy dzwoniąc bezpośrednio do siedziby firmy M.C.M. Klosterfrau Healthcare Sp. z o.o. w Warszawie. Jak się okazało firma Klosterfrau nie ma absolutnie nic wspólnego z pracą polegającą na odbieraniu przelewów, wypłacaniu gotówki z bankomatów, a następnie wpłacaniu jej przekazem pocztowym na konta kierowników (koordynatorów) aptek. Reasumując jest to nic innego jak (usunięte przez administratora) polegające na wyłudzeniu wrażliwych danych osobowych, w tym zdjęcia dowodu osobistego celem rzekomej weryfikacji.

Kapitulia
@ŚciBi-BiBi

I co teraz robić, może kiedyś to napisać, że (usunięte przez administratora)

@Kapitulia

Napisać, że...? w sumie jeśli faktycznie tak by było to do kogo macie zamiar się z tym udać, była uruchamiana już jakaś instytucja?

Kapitulia
@Paulina

Nie wiem do kogo, ale juz mam zablokowane konto pszez prokuraturą.

Moni
@Nikt

Też jestem tego ciekawa. Jest ktoś kto w tym pracuje?

Konkurencja i pomówienia
@ŚciBi-BiBi

Bzdury wypisane przez niepoczytalne osoby. Konkurencja nie śpi i niszczy.

@Kapitulia

Pomówienia.

KtosTen

Wiarygodna firma

@KtosTen

Polecam firmę na 100%

Zuzia

ha, a ja zostałam (usunięte przez administratora) przez nich i mam sprawę za wyłudzenia ale ktokolwiek to czyta to tego tak nie zostawię, mam już kilka osób które będą zeznawały bo tez ich tak (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) zginiecie, gwarantuje wam to:) Jak ktoś miał taka sytuacje tez to proszę odpisać tu cos

Kapi
@Zuzia

Też popałam na te (usunięte przez administratora) i już byłam w policji 3 razy ( idę rozwiązanie sprawy.

Obiektywny

Firma ma 2 zespoły: medyczny z IQVIA i własny farmacja. Opinie mogą być różne co do Kosterfrau i IQVIA - ale w obu zespołach znajdzie się sporo plusów:. +Dużo szkoleń, +stabilność finansowa +leki oryginane (3 nowości w 1,5 roku). +Firma dba o bezpieczeństwo pracowników - głównie praca zdalna. Minusy: - presja na wyniki

Mieczysław
@Obiektywny

Jak kształtują się pensje w M. C. M. Klosterfrau Healthcare Sp. z o.o.? Widzę że znasz firmę od środka, więc na pewno powiesz mi coś na ten temat. Takie informacje na pewno będą też cenne dla innych potencjalnych kandydatów odwiedzających ten wątek.

@Mieczysław

Płace na średnim poziomie jak u innych firm w farmacji. Benefity podobnie. Ostatnio gorzej z premiami, bo nie ma sezonu przeziębieniowego.

@Obiektywny

Cześć A jak z ilością wizyt, autami, GPS? Co się sprzedaje jak już zatowarujecie zimę? Będę bardzo wdzięczny za odp.

@Kandydat

Hej, widzę, że nikt nie odpisał ale mimo to zastanawiam się czy już może wiesz z innego źródła? Jak tak to dasz znać?

@Paulina

Cześć, nie dostałem odpowiedzi.

Celina
@Obiektywny

Jakie ogólnie są wrażenia osób pracujących częściowo zdalnie, które odbierają przelewy i przekazują je do pracowników uzupełniających stany kas fiskalnych w aptekach współpracujących z Klosterfrau Healthcare Group ?

@Celina

To akurat sprawa dla policji, podobno sprawa była już zgłaszana. W Klosterfrau nie ma takiej pracy / takich stanowisk. To wyłudzanie i pralnia pieniędzy.

@Kandydat

Nie wiem o jaki zespół pytasz: farmaceutyczny (Klosterfrau) czy medyczny (IQVIA)? Wizyt ok 12, auta klasy ford focus (focus w Klosterfrau, IQVIA - Kia). Ostatnio całkiem dobre premie.

Śląska kiełbasa

Marzy? Zespół przdst. medycznych-podobno, od początku roku uciekło już około 12 osób z zespołu. tak "super"

Sergio
@Śląska kiełbasa

To prawda i będą uciekać bo nie szanują ludzi. Nie polecam tej firmy. Nawet na przycumowanie czy na start

Paula
@Sergio

Witam ja dostałam ofertę odnoście pracy w aptece czy ktos wie cos na ten temat ?

Rafał

To premie płacą tu tylko w sezonie przeziębieniowym czyli jesień zima? Ktoś o tym wspomniał. A bez premii ile się wyciąganie?

@Rafał

Premie są przez cały rok, a pensja zależy od wyników.

Paulina

Czy są jakieś normy lub przedziały odnośnie wyników co przekłada się na wysokość premii czy jak to wygląda?

Czyli pensja jest ruchoma? Nie ma stałej podstawy?

Ktoś pracował jako Inżynier w M. C. M. Klosterfrau Healthcare Sp. z o.o.? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

W M.C.M. Klosterfrau Healthcare SP. z o.o. - w polskim oddziale nie ma stanowiska Inżynier. Prawdopodobnie chodzi o spółkę z Berlina.

jaskółka

Nie narzekać ;d bo W zamiast SMS o 7.30 na podwójne, będzie bez ostrzeżenia w drzwiach przychodni czekał. On tak wam wszystkim ufa;d ;d a wy non stop wszyscy pracy szukacie- na pracuj aż się pali;d be jesteście;dddd

TW GRAŻYNA/ALICJA

Co wy chcecie? jest super- myślcie pozytywnie.

Jezyk

Kiepska firma. Wszystko się sypie. Nawet dyrektor sprzedaży poleciał. Nie polecam

Prorok

Nie on ostatni zapewne.

Edward
@Jezyk

Co masz na myśli pisząc w ten sposób? Szanuję Twoje zdanie, jednak warto powiedzieć szerzej co konkretnie nie pasuje Ci w M. C. M. Klosterfrau Healthcare. Każdy szczery wpis jest na wagę złota, warto dzielić się swoimi przemyśleniami.

@Jezyk

Kiepski to ty jesteś podpisując się nickiem pod tym czymś co uważasz za swoją opinię nazwiskiem pracownika firmy.

Henia

W na wielkim oku podobno???

fryk

Podobno exodus wciąż trwa??????

Byla

To raczej opinie o firmie iqvia...

ByłyRep

Taka tam lipa? Co na to Grucha?

Zostaw merytoryczną opinię o M. C. M. Klosterfrau Healthcare Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w M. C. M. Klosterfrau Healthcare Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy M. C. M. Klosterfrau Healthcare Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M. C. M. Klosterfrau Healthcare Sp. z o.o.?

M. C. M. Klosterfrau Healthcare Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Hrubieszowska 2
    01-209 Warszawa

M. C. M. Klosterfrau Healthcare Sp. z o.o.