Opinie o DFL Transport Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DFL Transport Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DFL Transport Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DFL Transport Sp. z o.o. w Kielce

Miro Nowy wpis

Zaciekawił mnie opis przy ogłoszeniu na kierowcę kat. C. Ano, że jazda od pon. – pt., na miejscu we Włocławku z umową o pracę. A, co z pieniędzmi, kwota może być atutem? Nie podjęto tego tematu w ogłoszeniu.

YYYYY Nowy wpis

Cześć, chciałem spytać czy warto tam do pracy, bo tu w sumie po tym ostatnim komentarzu to nie jestem pewien, czy wszystko gra. Ktoś był na rozmowie na kierowcę? Jakie warunki finansowe? Jakby ktoś mógł przybliżyć to super.

Byly Nowy wpis
@YYYYY

Nie warta uwagi ta firma. Moge (usunięte przez administratora) zapłacić nie wszystkie pieniądze, i po tej wyplate nie odbierać 2 tygodnie słuchawki nikt w biuro, i takie stresy z wyplatami cały czas. Firma tylko dlja mlodych kierowcow dlja nabycia doświadczenia a po 6 miesiącach dalej do normalnej firmy

Szykują się może jakieś przyjęcia tu do was do biura? Tak patrzę na archiwalne oferty, i w tamtym roku były do obsadzenia dwa stanowiska administracyjne, teraz niestety cisza. Ktoś z kierowców wspomniał tu, że dziewczyny z biura sa miłe. Zakładam, że atmosfera w takim razie jest na plus? ;) Ile wynoszą widełki płacowe dla kogoś z wykształceniem kierunkowym, jakiego wymaga firma + doświadczeniem w administracji?

Chodzi ci o firmę? A co z pracownikami? Wszyscy zostali zwolnieni czy ktoś tam jeszcze pracuje? Ty sam byłeś pracownikiem czy masz ze słyszenia takie informacje?

Krzyś

Czy po szkoleniu wymagacie jakiegoś odpracowania ?

Dyspozytor

Totalne rozczarowanie! Niestety szukają od miesięcy na to stanowisko i sami chyba nie wiedzą kogo. Pomimo, że na wszystkie pytania, testy udziela się prawidłowych odpowiedzi to nie dostanie się tej posady. Firma nie kontaktuje się po zakończeniu rekrutacji.

Brak

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Tomasz

Witam, czy macie zestawy bdf, okolice Wrocławia.

@Tomasz

Nasze BDF jeżdżą w Niemczech :)

Dawid K.

W DFL Transport zatrudniłem się na początku września. Dziewczyny z biura są mega sympatyczne, spedytorzy i dział techniczny także na duży plus. Kasa dobra i na czas, we wszystkim można się z firmą dogadac, są mega elastyczni. Bardzo sobie cenię u nich darmowe loty służbowe - idealna praca dla osoby, która lubi latać i jeździć. Życzę kazdemu żeby miał takiego pracodawcę jak DFL Transport :) Jedyny minus że niektóre autka są trochę starsze i czasami trzeba zajechać do mechanika, ale wszelkie problemy są rozwiązywane od ręki ;)

@Dawid K.

Dziękujemy za miłe słowa. Pozdrawiamy serdecznie :)

@Dawid K.

Brzmi super :) a oprócz fajnej pensji można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe albo premie?

@Anna

Jak najbardziej :)

@DFL Transport Sp. z o.o.

Możesz napisać coś więcej? Od czego uzależniona jest premia i jakie konkretnie benefity można tu uzyskać?

@Anna

Premiujemy spalania, ekonomiczną jazdę, funkcjonuje u nas również atrakcyjny system poleceń pracowników :)

Końska

Witam, jakie są widełki pracy na jedna osobę w podwójnej obsadzie 3/1?

@Końska

Dzień dobry, wynagrodzenie zależy od zestawu, na którym kierowca pracuje oraz doświadczenia w transporcie. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji - 509 966 750 :)

Niko

Czy jest możliwość zatrudnienia w połowie listopada,święta są u was wolne??

@Niko

Tak, zapraszamy do nas w listopadzie :) Zazwyczaj kierowcy zjeżdżają na święta do domu.

Niko

Witam ile płacicie za system 3/1?

@Niko

Dzień dobry NIKO :) stawka zależy od zestawu, na którym się pracuje oraz doświadczenia kierowcy. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu - 509 966 750 :)

Adam Biernat

Polecam firme z czystym sumieniem , miła atmosfera i pełna elastyczność pod kazdym względem .

W DFL pracuje mi się naprawdę bardzo dobrze. Najbardziej cenię sobie profesjonalny zespół z którym mam okazję współpracować oraz elastyczny system zmianowy.

Można z czystym sumieniem powiedzieć że firma warta uwagi. Chociaż na początku miałem wątpliwości to po kilku tygodniach mnie pozytywnie zaskoczyli. Zespół biurowy 5*, kierowcy 5*. Polecam zwłaszcza dla osób które chcą się rozwijać. Pozdrawiam

@Marcin

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię :)

Firmę mogę uznać za jak najbardziej solidną. Mieliśmy okazje współpracować i nie spotkałem sie z żadnymi problemami.

MIchał T

Wspaniały zespół ludzi, miła atmosfera, firma godna polecenia :)

@MIchał T

Dziękujemy za miłe słowa :)

Norbert Pawlak

Polecam prace w DFL. Super zespół ludzi do współpracy, bardzo fajna atmosfera. Serdecznie Polecam!!

Jawor

Nie mam zastrzeżeń, warunki pracy wporządku, są benefity za lojalkę i aktywność. Można śmiało składać CV bo z tego co wiem to firma się rozszerza i potrzebują więcej kierowców.

Robert DarkSide

Jest ok, pracuje 2gi rok i nie mam zamiaru zmieniać pracy, co systematycznie są podwyżki, jak potrzebuję wolne to mam i transport do UK też opłacają.

Xpace

100% pozytyw , dostawa na czas , bardzo miła obsługa , polecam

Mati

Mieliśmy okazję współpracować. Bardzo profesjonalna firma. Nie było żadnych problemów.

Stanisław Koperek

Jeździłem dla nich 2 lata ,gdyby nie moja przeprowadzka pozostałbym tam dłużej . Ogółem dobra firma ,zestawy ok .Jak odchodziłem zaczęli się rozwijać i wchodzili w nowe DAF-y . Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o DFL Transport Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w DFL Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DFL Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DFL Transport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 19 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DFL Transport Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DFL Transport Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DFL Transport Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 20 ocen.

DFL Transport Sp. z o.o.