Opinie o Charisma Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Charisma Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Charisma Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Charisma Group Sp. z o.o. w Warszawa

Luk

Potrzebuje kontakt do Pana Marka - zakupił u nas towar i nie zapłacił faktury od kilku miesięcy... Pomoże ktoś?

Honorata
@Luk

Czy przypadkiem na fakturze nie ma napisanych danych kontaktowych?

Lukasz
@Honorata

Pani Honorato, nie ma właśnie :( Szukam po całych googlach jakiś nr tel i nic :/ 2 razy poleconym wezwanie z fakturą na Mazowiecką wysyłaliśmy i awizo zwrot... :/ Szukam gdzie mają jakąś siedzibe czy coś, może ktoś pomóc z kontaktem tel? Poprostu może zapomniał czy coś gdzieś położył FV i chciałbym się przypomnieć, w razie czego proszę o jakieś info na mój nr tel. 502825271

Zenon Nowy wpis
@Luk

Tak pomogę

@Zenon

Zenon proszę o priv :)

@Zenon

Halo? Zenon proszę, daj znać na email: lukaszmiciuk@interia.pl

Łukasz Nowy wpis

Dzień dobry, bardzo proszę Was o pomoc, nie wiem jak działają komentarze w gowork czy przychodzą jakieś powiadomienia itp, ale w zakładce opinie klientów opisałem całą sprawę, Pan Marek zakupił u nas towar (kamery na budowę - co by jak twierdzi pracowników oglądąć, kontrolować, mikrofony, szpiegy i inne bajery) gadka, szmatka, wziął fakturę na przelew, sprzęt i wyszedł i rozkładamy ręce, potrzebuje do niego kontakt telefoniczny, wystarczy być może tylko przypomnienie o uregulowaniu płatności i będzie po sprawie, FV wysłane na adres firmy awizo i brak kontaku.... Widzę że to jedynie miejscie w necie gdzie o nim słychać że żyje... Złożyliśmy wniosek do firmy windykacyjnej i lecą mu odstetki, więc będzie lekka kara za blędy.. Bardzo proszę o jakiś namiar do niego... anonimowo, bardzi proszę o email: lukaszmiciuk@interia.pl, ja się nie boję i tak go sprawiedliwość dosięgnie :)

Irena

Widzę po waszych wpisach że oszczędzają srogo na ludziach, niektórzy wprost każą omijać to miejsce szerokim łukiem. Rozumiem, że obecnie nic się nie poprawiło i nadal macie takie samo zdanie? Może nowi się wypowiedza?

Dramat

Dramat - omijac szerokim lukiem.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Charisma Group Sp. z o.o..
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Co fakt to fakt ten pan liczy tylko na to by jak naj mniej zarobił jego pracownik w oczach Pana Marka zawsze jest za mało zrobione nie dajcię się jemu ogłupić jego opowieściami ile ma roboty i ile daje zarobić bo w rzeczywistości i tak tyle nie zapłaci KŁ..MCA

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Charisma Group Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od użytkowników na temat Charisma Group Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Koleś

Nie płaci pieniędzy wykożystuje ludzi na każdym kroku żąda o wiele więcej niż człowiek da radę zrobić w ciągu jednego dnia nie zatrudnia osób jednym zdaniem (usunięte przez administratora) na każdym kroku

Zostaw merytoryczną opinię o Charisma Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Charisma Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Charisma Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Charisma Group Sp. z o.o.
  • Bieżuńska 1 lok. 6
    03-578 Warszawa

Charisma Group Sp. z o.o.