PKS LUbań, IMka LUbań
counter
2 9 4 5 1
Andrzej Nowy wpis

Jak oceniacie firmę PKS LUbań, IMka LUbań? Bardzo rzadko tu piszecie, mam jednak nadzieję, że niedługo ktoś zechce podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Pener Nowy wpis

Tragedia jechałem ze lZgorzelcpa do lJeleniej kierowcspl podczas jazdy pali papidrosy.

para Nowy wpis

a co ma

iwona

praca w imce -oczywiście płacą lecz zmuszają do pracy w sobotę i niedzielę zatrudniając pracowników w firmie radnego lubania HROMEX- na umowę zlecenie jak nie przyjdziesz do pracy "oficjalnie dobrowolnie" to po premii i na boczny tor-CZYSTY WYZYSK PRACOWNIKÓW PRZEZ WŁAŚCICIELA NIEMCA za pranie 4zł/na miesiąc-1 fartuszek na rok i do tego trzeba samemu prać w domu gdzie przestrzeganie higieny a produkujemy dla znanych kontrahentów[odbiorcy powinni się zastanowić jak przestrzegana jest higiena produkcji} nikt nie dostał jeszcze pieniędzy z funduszu socjalnego-czarna magia co się z nim dzieje a mogli by chociaż płacić za urlop jak w innych zakładach zakaz zakładania związków zawodowych pod groźbą zwolnienia z pracy-brak przedstawiciela pracowników który by ich reprezentował przed właścicielem po prostu wyzysk taniej siły roboczej przez właścicieli

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o PKS LUbań, IMka LUbań - Lubań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PKS LUbań, IMka LUbań