PKS LUbań, IMka LUbań

Opinie o PKS LUbań, IMka LUbań

para

a co ma

iwona

praca w imce -oczywiście płacą lecz zmuszają do pracy w sobotę i niedzielę zatrudniając pracowników w firmie radnego lubania HROMEX- na umowę zlecenie jak nie przyjdziesz do pracy "oficjalnie dobrowolnie" to po premii i na boczny tor-CZYSTY WYZYSK PRACOWNIKÓW PRZEZ WŁAŚCICIELA NIEMCA za pranie 4zł/na miesiąc-1 fartuszek na rok i do tego trzeba samemu prać w domu gdzie przestrzeganie higieny a produkujemy dla znanych kontrahentów[odbiorcy powinni się zastanowić jak przestrzegana jest higiena produkcji} nikt nie dostał jeszcze pieniędzy z funduszu socjalnego-czarna magia co się z nim dzieje a mogli by chociaż płacić za urlop jak w innych zakładach zakaz zakładania związków zawodowych pod groźbą zwolnienia z pracy-brak przedstawiciela pracowników który by ich reprezentował przed właścicielem po prostu wyzysk taniej siły roboczej przez właścicieli

Zostaw opinię o PKS LUbań, IMka LUbań - Lubań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKS LUbań, IMka LUbań