Opinie o Park Energii Słonecznej Parafii Rzymskokatolickiej Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Jasienicy Rosielnej Sp. z o w Jasienica Rosielna

0 0 0 5 1

Może ktoś chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Park Energii Słonecznej Parafii Rzymskokatolickiej Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Jasienicy Rosielnej Sp. z o w mieście Jasienica Rosielna? Nadal nie ma informacji od Was odnośnie zatrudnienia u nich.

Zostaw opinię o Park Energii Słonecznej Parafii Rzymskokatolickiej Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Jasienicy Rosielnej Sp. z o - Jasienica Rosielna

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie