REAC Components Sp. z o.o.

Opinie o REAC Components Sp. z o.o.

obserwator

Szkoda gadac Co sie wyrabia w tej firmie teraz Dobrzy pracownicy odchodza co rusz a zatrudniaja starszych pracownikow czesto chorych z grupa zeby bylo taniej a młodych zamiast szkolic kształcic uczyc fachu zeby pracowali dla firmy efektywniej zero pomyslu na przyszlosc byle do przodu na farcie i juz No i ta walka 1 zmiana z 2 Jasien-Zielona Góra chore Kto wiecej Która zmiana dowali 2 bardziej i tak w kółko. Płaca marna i co oni mysla ze bez premii utrzymaja ludzi Najpierw niech godnie zapłaca a nie ochłap i jak tu godnie życ Na koniec dodam Szukam juz nowego miejsca pracy Nie polecam firmy Jesli czyta to kto zainteresowany praca Mówie DAJ SPOKOJ SZUKAJ DALEJ OMIJAJ Z DALEKA

heinrich

Ktoś wie na ile może liczyć nowy pracownik w Reac na najniższych stanowiskach?

@heinrich

heinrich

18 brutto za godzine? to jest umowa zlecenia? w umowie o prace jest placa na miesiac

Ktosiek
@heinrich

Na CNC ( frezarki,nie wiem jak na tokarkach) na umowie próbnej (3 miesięcznej ) dostajesz 16 zł brutto

Czarek

Jak myślicie czy przy takim braku ludzi do pracy są szans, że podniosą płace w firmie?

Usatysfakcjonowany
@Czarek

Tak, ja dostałem tydzień temu 3zl wiecej

Karate Mistrz Brus Lee

Jest coraz gorzej ludzie rezygnują sami z tej pracy , zero zachęt z ich strony zamiast utrzymać ludzi którzy robią długo i są dobrzy to nie ,co innego jest opisane w ofercie pracy,a inaczej w realu zapewniają cię że po okresie próbnym podwyżka,a tu noc żadnego odzewu z ich strony sam musisz się prosić i to nic nie daje,taka jest prawda jeżeli chcesz tu robić to jedynie jak jesteś sam bez rodziny dziewczyny bo tylko może ci starczy od 10 do 10 nie dajcie się nabrać na rozmowie o pracę bo to tylko ściema wiem coś o tym bo sam miałem taką rozmowę a teraz jest rozczarowanie i to wielkie, dlatego zmieniam pracę

Firma REAC Components Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko OPERATOR MASZYN CNC. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Rakatamdostaniesz

Idealna praca dla osób, które mieszkają z rodzicami i nie mają zobowiązań, kredytów, majątków, rodzin i dzieci na utrzymaniu. Doskonała utopia. Zachęcam wszystkich, którzy lubią dostawać umowę o pracę na czas (usunięte przez administratora). Jak nie szkoda Ci życia -> wybierz tą firmę, nie zawiedziesz się jeśli nie masz wymagań. (usunięte przez administratora)

Artur
@Rakatamdostaniesz

Pseudo brygadziste z gorzowa gonic do roboty!!leser jakich malo

Emanuel Berg

Zakład który za mało docenia pracowników zero zachęt z ich strony nie liczni są wynagradzani (za donoszenie),dobrzy pracownicy są zwalniani lub sami odchodzą z powodu konfliktu z brygadzistami i dyrektorem , jeżeli ktoś przychodzi i po miesiącu odchodzi nawet nie całym to coś znaczy nikt nie będzie robił za tom samom niską stawkę a jest tak uwierzcie , dlatego młody człowiek nie zostaje a powinien , zamiast inwestować w młodych to przyjmują starsze osoby którym brakuje rok czy dwa lata do emerytury i chce dociągnąć do niej to może śmiało przychodzić tutaj do pracy ,takie są realia tego zakładu i nie dajcie się zwieść ofertą pracy co piszą bo połowa to nieprawda inaczej jest w realu

Miki mysz

Jestem pracownikiem od 3 lat i przez ostatni rok w firmie zmieniło się o 180stopni zamiast zachęcać młodych ludzi żeby zostawać to ich zniechęcają ,nie dają premi ani podwyżek ,i oni chcą docelowo zatrudniać 300osob ponad najpierw niech zaczną od kadry która już tu robi bo naprawdę są ludzie którzy niesą doceniani ,i ich niech zatrzymać muszą bo też odchodzą ,jest garstka ludzi którzy robią ergolet i naprawdę robią dobrą robotę ale nie docenia ich dyrektor a pieniądze ma z tego i to bardzo duże ,ale cóż kiedyś się zmieni może na dobre ale wątpię w to , więc nie polecam tego zakładu chyba że brakuje ci do emerytury

XCV

Pracowałem 3 miesiące, według mnie dobra firma. Jestem młody i to była moja pierwsza praca w firmie produkcyjnej. Poszedłem na dział kontroli jakości, dobre stanowisko, tylko często był konflikt z brygadzistami, bo dla nich liczy się by jak najwięcej wyprodukować, a potem ewentualne reklamacje spadają na dział kontroli jakości. Jednym z moich zadań było uporządkowanie systemowe sprzętu pomiarowego, ale ze względu na brak doświadczenia, wielki bałagan do posprzątania i brak pomocy ze strony kierowniczki nie udało mi się tego zrobić. Przez te 3 miesiące zostałem przeszkolony, zdobyłem doświadczenie, a później firma nie przedłużyła mi umowy. Moim zdaniem firma popełniła błąd pozbywając się mnie, nie proponowali mi też innego stanowiska. Także ja jestem zadowolony, bo po utracie pracy mogłem spokojnie skończyć studia ;]

Krasnal

Jest super, jest super, więc o co ci chodzi........kto rozumny ten wie

Milka
@Krasnal

Nic nie jest super , jedna zmiana dominuje cały czas i chwalą się ile to nie zrobili ale nie liczą się z tym ile jest zwrotu i poprawek,dwaj(usunięte przez administratora)

Botwin

Uciekajcie stąd ! Całe biuro odchodzi

Joanna
@Botwin

Co jest przyczyną tego, iż ludzie z biura firmy Reac Components zwalniają się? Proszę Ciebie abyś podał więcej szczegółów, ponieważ informacje, o których piszesz są jak słowa rzucone na wiatr. Pozbawione argumentacji niczego nie wnoszą do wątku. Będziesz tak miły i opiszesz obecną sytuację w tej firmie?

Bahama Men

Komentarz w punkt! Lepiej bym nie opisał sytuacji panującej w tej firmie. Prawie wszyscy, którzy pracowali blisko dyrektora odeszli, to o czymś świadczy... Zostali tylko wspomniani pupile, którzy totalnie nie nadają się na te stanowiska! Firma miała ogromny potencjał, fajnych i mądrych ludzi, ale teraz przez kierunek zarządzania, jaki obrał dyrektor jest ich coraz mniej. To takie zgniłe jajo w ładnym pepierku. Nie polecam.

Cnc
@Bahama Men

To prawda, słodko na rozmowie gada a później taki cicho ciemny trzeba na niego uważać. Robiłem w reac w Zielonej Górze i praca w miarę spoko ale zarobki i wymogi trochę nie idą w parze. (usunięte przez administratora)Bardzo spoko był Patryk miniajluk technolog chłop ma wiedzę i cierpliwość

Zakochany

Dzisiaj skończyła się pewna epoka w firmie :(

Romeo
@Zakochany

Odeszła jakaś fajna dziewczyna ? :)

JB

Firma ok. Zarobki ok nie piszcie bzdury.

a ile podstawy dostaje spawacz mag tig ?

bleble

podstawy i tylko podstawy. jak dobrze pojdzie to 2 z przodu na reke

Zarobki małe, a wymagają żeby pracownik zapier..... ponad norme. Brak kompetencji (liderów, brygadzistów i kierowników), brak organizacji. Jak chodzi o szkolenia dla pracowników to tylko na CNC i na spawacza. Spięty klimat na hali, dwie zmiany walczą pomiędzy sobą. Obecnie firma znajduje się w Nowym kisielinie.

Zostaw merytoryczną opinię o REAC Components Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w REAC Components Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REAC Components Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REAC Components Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 7 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

REAC Components Sp. z o.o.