counter
1 18 31 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Czy w Tensorflight Poland Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Pytanie Nowy wpis

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Tensorflight Poland Sp. z o.o.?

aaa Nowy wpis
@Pytanie

Taa nagrody... Od pażdziernika sprzed dwóch lat mówili, że będą premie, a w lutym zeszłego roku postanowili sobie, że "pracownicy nadpisują sobię godziny z systemu, więc nie będą nic dodatkowego wypłacać". Badźmy szczerzy, liczyli nam minimalną za robotę, a nawet nie liczyli całego czasu spędzonego w pracy, bo człowiek próbuje wpisac info o budynkach, a tu aplikacja - cyk i przestaje naliczać. Człowiek przerobi etat, a może mu za 100 godzin zapłacą, może nie, plus grożą wywaleniem jak i wywalają ludzi z firmy, jak ktoś upomniał się o swoje pieniądze. Od marca, jak zawiesili działalność, przynajmniej znalazłem sobie normalną robotę, a teraz jakbym miał drugi raz wybierać czy poszedłbym do Tensorflight, zdecydowanie odmówiłbym. Najgorsza firma, w jakiej przyszło mi pracować.

aaa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 197 dni.

Od marca przerwali działalność labellerom, nie powiadomili nawet, że nie będą się zajmować oznaczaniem map, tylko pilnowaniem granic czy czymkolwiek innym, a ludzi nadal trzymają na papierach w firmie. Co to w ogóle jest za cyrk?

Czy Tensorflight Poland Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Agata@tensorflight.com
@Pytanie

Oferujemy tylko umowy zlecenia.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Jak długo czekaliście na odzew z Tensorflight Poland Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Nowy
@Pytanie

Licz się z tym, że nawet po tygodniu możesz nie dostać odpowiedzi.

Aleksander
@Nowy

Weryfikacja po rozmowie kwalifikacyjnej często trwa jakiś czas. Masz doświadczenie jeśli chodzi o rekrutacje i możesz podpowiedzieć jak się przygotować do rozmowy i czy język angielski musi być na wysokim poziomie?

@Aleksander

Ludzie, którzy ciebie będą rekrutować raczej nie są geniuszami, jeśli chodzi o język angielski, więc jak masz gadane, to możesz ich nawet tym zmotywować do zaprzestania rozmowy w tym języku. I szczerze mówiąc, nie warto tutaj aplikować. Słyszałeś kiedyś o terminie "JanuszSoft"? To jedna z tych firm. Sam porzuciłem tą pracę po kilku miesiącach i nie żałuję. Przynajmniej teraz mam lepsze warunki.

Jakie wartości są cenione w Tensorflight Poland Sp. z o.o.?

Jan
@Pytanie

Pilnować, by robili byle jak, jak najszybciej i ciągle wypominać, że za dużo na ciebie płacą. Taki jest dzień pracy z tej firmie.

Adi99
@Jan

Taa, a potem cofać te mapy, suszyć głowę, że zrobione niedokładnie i straszyć wypowiedzeniem jak takie coś będzie się powtarzać. Cyrk.

Olek

Trochę niepokojąco zabrzmiały opinie. Miałem chęć aplikować, warto?

@Olek

Zdecydowanie nie. Wyzysk.

Maria
@aaa

Napisałeś, że Tensorflight jest Twoim zdaniem nieuczciwe wobec pracowników. Byłoby super, jakbyś podał jakieś przykłady z pracy, żeby opinia była uzasadniona. Czy pracownicy dostają wypłatę na czas?

@Maria

Bo jest nieuczciwe. Człowiek pracuje dzień w dzień i co? Ledwo 1000zł na rękę, mimo że się pracuje dzień w dzień po 6 godzin bez przerw. W innej firmie po stawce, której oni podobno oferują, czyli 15zł brutto to za te 180 godzin człowiek dostałby trochę ponad 2000. Druga sprawa, w ilu ja zdalnych pracach nie byłem, to ta jest najgorsza. Nawet jak człowiek będzie chciał przerwę, tak jak w innej pracy robi, to nie może, bo człowieka wyliczają co do sekundy z systemu, który nalicza czas, gdy jest zakładka przeglądarki z aplikacją na wierzchu, a często się tak nie da, bo oni każą zewnętrznie szukać informacji na temat budynków. I co, człowiek ma za darmo sobie czas marnować, bo szefostwo ma jakieś widzimisię? Z jednej strony naliczają co do sekundy tylko gdy aplikacja jest na wierzchu i jest na niej coś klikane, z innej ujmą ci za brak informacji o budynkach. I co to jest sprawiedliwe? Nie wydaje mi się.

Piotr

Napiszę o pracy z tą firmą jako osoba oznaczająca zdjęcia. Po pierwsze Przeczytajcie uważnie umowę! Jej struktura, jak i zresztą całej firmy, stworzyła da mnie niemałe problemy (np. w zarejestrowaniu się w PUP). Jest to umowa zlecenie z 30 dniowym okresem wypowiedzenia, a jedyną opcją jej zerwania jest forma pisemna! - jakby co możliwa i najlepsza za porozumieniem stron. Jednak gdy pomyślę, co by było gdyby ich przedstawiciele w ogóle nie odpowiadali mi na wiadomości to w ogóle nie miałbym możliwości wyjścia z tego! Tu mam ochotę postawić ocenę negatywną. Jednak usprawiedliwiam te fakty, złą komunikacją, (tylko mail, fb). Co do wypłat są w miarę ok, terminowe wypłaty itd. możecie też pilnować godzin, warto też uwzględnić je, tak jak przy każdej pracy zdalnej, czy stawka którą macie pokryje wam czas, prąd i sprzęt. Co można by było zmienić? zmiana formy UZ, może stworzenie panelu pracy z agregacją czasu, gdzie podpisywało by się regulamin, a nie UCP. Lepszy kontakt między działami i podwykonawcami.

@Piotr

Teraz to już są problemy niestety z wypłatą. Może i wypłacają terminowo, ale na pewno nie tyle ile człowiek wypracuje w systemie i na pewno to co robimy nie jest warte tylko minimalnej krajowej. Tutaj nawet nie uwzględniają średniego czasu czynności do czasu pracy w porównaniu do innych miejsc pracy. Oby kazać pracować jak najwięcej a zapłacić jak najmniej. Jedyne co można w tej sytuacji to pracę. Niech oni zbankrutują.

@Krzysiek

jedyne co można zmienić w tej sytuacji*

Kamil

Praca jako labeller w firmie Tensorflight wygląda tak, że jak chociaż 20 sekund nie będzie cie przy komputerze, to utną ci godziny, a jak bedzie ich ponad 100 to i tak będą robić człowiekowi problemy, za wszelką cenę będą próbować zapłacić jak najmniej. Ja sam zaczynałem robotę (zeszły wrzesień) to trzymali się idei dokładności ponad szybkość, a teraz każą robić byle jak, oby było, ale i tak się przyczepią. I co najgorsze to robota za minimalną krajową. Jeśli ktokolwiek będzie się zastanawiał jak pracą w "oznaczaniu zdjęć lotniczych i satelitarnych" z olx-a, to zdecydowanie odradzam. Zmarnujesz sobie czas i nerwy. Na dodatek zarobisz tyle co nic, bo to jakaś niewolnicza robota. Ciekawostka: 2 miesiące temu przesiedziałem przed komputerem przy tej "pracy" 160h, zaliczyło do systemu 139h, zapłacili za 100h i dali naganę bo za dużo godzin, mimo ze przerobiłem 2 razy więcej map niż ci co mieli około 90h i zrobiłem to o wiele dokładniej, w tym miesiącu przesiedziałem przed kompem i zaznaczałem przez 130h, w systemie było 118h, zapłacili za 90h i wyrzucili z roboty. Radzę też nie słuchać zachęty, że im więcej przepracujesz, tym większą stawkę dadzą, bo to bujda. Proponuję teraz się zastanowić czy to opłacalna praca :)

@Kamil

A może to i lepiej, że wyrzucili z pracy? Można teraz do byle jakiej roboty pójść za tą samą stawkę i nawet się nie napracujesz tyle ile tutaj.

@Krzysiek

Tak pozatym ile, z 600zł ci ucięli z wypłaty patrząc po tym za ile zapłacili? Oszustwo w biały dzień. Jeśli to przeczytasz, odpisz ile pracowałeś w tej firmie.

Uważasz, że firma Tensorflight Poland Sp. z o.o. w miejscowości Białystok to jeden z najlepszych polskich pracodawców. A może się z tym nie zgadzasz? Dodaj opinię i napisz jak jest w tej firmie naprawdę. Twoja opinia ma znaczenie.

Anka
@Administrator

Zdecydowanie się nie zgadzam. Poza tym obecnie wywalają najlepszych pracowników, żeby szkolić tych, po których jest najwięcej poprawki. Ja za niedługo też się z nimi pożegnam bo wszyscy tam są śmiechu warci. Na ostatnim spotkaniu, które miało miejsce w lutym tego roku gadali, że "mają 2 miliony na wydanie na pracowników, będą dawać wysokie premie jak ktoś dużo będzie pracował", a tymczasem jak ktoś przepracuje te 150 godzin, to z wielką łaską wypłacają. Co miesiąc trzeba się z nimi wykłócać o swoje. A obiecanej premii jak nie było, tak nie ma. To nie mój cyrk, nie moje małpy, a ja sama nie jestem klaunem i mam szacunek do siebie. Sierpień będzie moim ostatnim miesiącem w tej "pracy".

@Anka

Tak to prawda. Ja sam się ledwo doprosiłem by mnie zostawili w firmie, bo dobre wyniki miałem. Widocznie nie warto. Ile to już nerwów zjadła mi ta robota. Jeszcze 2 miesiące próbowania dorabiać do 80-90 godzin to będę musiał wydać całą wypłatę na psychiatre..

Katarzyna

Wyrzucili z pracy i nawet nie powiadomili o tym. Dowiedziałam się dopiero o tym, jak dzisiaj chciałam się zalogować do aplikacji. Miałam zablokowany dostęp. Nawet pieniędzy nie chcą wypłacić, bo pisałam przedwczoraj to tamtejszego HR-u i dostałam odpowiedź "W tym miesiącu nie przysługują Pani żadne pieniądze, poza tym chcemy przypomnieć, że Pani już tutaj nie pracuje od tygodnia, cofamy również ZUS, więc proszę liczyć się z tym, że pani będzie winna urzędowi pieniądze". Chyba trzeba będzie pójść z tym do sądu, bo to już przechodzi ludzkie pojęcie. Zostałam okradziona z 60-godzinnej wypłaty. Niby przełożeni chwalą, że dobrze i dokładnie i dużo zrobione w stosunku do czasu pracy, a tutaj centrala robi taki cyrk.

@Katarzyna

Jeden powód więcej by rzucić to wszystko w c h o l e r ę.

Janina

Jakieś rekrutacje będą w przyszłości? Ktoś coś wie na ten temat? W ogóle warto tam pracować? Bo widzę, że są konflikty na tle wypłat, a to już trochę krucho.

@Janina

Niech pani ucieka od tej firmy. Tutaj człowiek musi harować bez chwili odpoczynku, nie tak jak na normalnej robocie. Wczoraj na przykład maszyny mi w pracy (pracuję przy taśmie produkcyjnej) się zepsuły to nic nie musiałem robić na swoim stanowisku przez 3 godziny i miałem je płatne. A w tej "robocie"? Nawet premii nie dadzą mimo że siedzi się z sekundy na sekundę przez komputerem i zaznacza się te budynki. Ba, nawet godzin wszystkich człowiekowi nie zaliczy. Wyzysk jak nic.. W ogóle to nie wiem po co ja jeszcze tutaj siedzę w tej robocie. Lepiej iść w nadgodziny w tej normalnej i mieć normalnie zapłacone. W sumie tak zrobię.

Jan

Ja chciałem dodać swoje, ale @Kamil ujął to prawidłowo w słowa, ta praca nawet się nie nadaje do dorobienia sobie, już lepiej się rozwinąć jako freelancer i mieć minimum 10$/h, a nie jakieś nędzne 5zł/h. Dlaczego 5zł, a nie 14,70 brutto zapytacie... A dlatego, że pracujesz 2h, a ci zaliczy połowę, to nie jest zwykła praca. Tutaj (usunięte przez administratora) gorzej niż na budowie jeśli chcesz zasłużyć na tą swoją minimalną, a jak nie, to ciach i NIE MA TWOICH GODZIN. (usunięte przez administratora) a nie pracodawcy. Chcesz dorobić? Idź chociażby do inwentaryzacji, a tą firmę omijaj z daleka. Chyba, że nie jesteś w stanie pracować w normalnej pracy, to wtedy to ci zostaje. Współczuję sobie, @Kamilowi i wielu innym pracownikom, którzy zostali tam na więcej niż miesiąc.

Zostaw merytoryczną opinię o Tensorflight Poland Sp. z o.o. - Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Tensorflight Poland Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Warszawska 6 lok. 32