Opinie o Salvagnini Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Salvagnini Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Salvagnini Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salvagnini Polska Sp. z o.o. w Łódź

Były_pracownik

Każdemu, kto chciałby rozpocząć pracę w tej firmie radzę się poważnie zastanowić. Jeśli myślisz, że wynegocjowałeś na początku dobre warunki i teraz będziesz zarabiał już tylko więcej to możesz być w błędzie. Po ponad 2 latach pracy w Salvagnini dostałem propozycję nie do odrzucenia: albo zrezygnuję ze 100 zł netto, które miałem w umowie za każdy dzień delegacji powyżej 12 godzin albo wynocha z firmy. Z tego co wiem taką propozycję dostali wszyscy serwisanci. Wtedy ta ich super oferta pracy była czymś na co nawet bym nie spojrzał, ale poprzedniej pracy niestety już nie oddadzą. Samochód obiecali do użytku do celów prywatnych. Pierwszego dnia w pracy niespodzianka, w umowie : bezwzględny zakaż używania do celów prywatnych. Jeździć można jak prezes zrobi łaskę i pozwoli. Codziennie otwierając skrzynkę narzędziową z wysłużonymi, wyszczerbionymi narzędziami przypominałem sobie gdzie tak naprawdę pracuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Salvagnini Polska Sp. z o.o. - Łódź

Firma Salvagnini Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Serwisant, Katowice - Marzec 2024

Czy pracujesz w firmie Salvagnini Polska Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Salvagnini Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Salvagnini Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Salvagnini Polska Sp. z o.o.
  • Graniczna 62
    93-428 Łódź

Salvagnini Polska Sp. z o.o.