Opinie o Curtiss-Wright Surface Technologies Sp. z o.o. w Rogoźnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Curtiss-Wright Surface Technologies Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Curtiss-Wright Surface Technologies Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Curtiss-Wright Surface Technologies Sp. z o.o. w Rogoźnica

Czy firma Curtiss-Wright Surface Technologies Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Pracodawca CWST Nowy wpis

Trolli „gowork” uprasza się o nie dodawanie bezsensownych postów wg metody CTRL + C, CTRL + V na profilu firmy Curtiss-Wright Surface Technologies i generowania tym samym fikcyjnego ruchu….. Nie, nie jesteśmy zainteresowani zakupem konta premium w gowork

Kristina Nowy wpis

Witam serdecznie, bardzo polecam pracę w Firmie Curtiss-Wright. Szefostwo bardzo kompetentne, bardzo łatwo nawiązać pozytywną relację a to bardzo ważne. Współpracownicy bardzo pomocni, zwłaszcza w pierwszych dniach pracy kiedy wdrażałam się. Kogo nie poprosiłam o pomoc każdy chętnie pomagał i wspierał. Jeżeli chodzi o premie byłam bardzo zaskoczona po pierwszej wypłacie, duży plus, dostałam motywację do dalszej pracy. Ogólnie bardzo polecam !

Hubert Nowy wpis

Bardzo polecam pracę w tej firmie, miła a zarazem luźna atmosfera, wykwalifikowani pracownicy którzy chętnie dzielą się wiedzą. Zdarzają się ciekawe delegacje. Szefostwo na duży +

Lider zmiany

Pracuje w firmie od 2 lat jakoś tej rotacji nie widzę i 3 zmian jest tylko jedna zmiana na ten moment. Ktos tu mówił o braku premii? System premii jest i działa, każdy kto daje od siebie cokolwiek to jest bez problemu w stanie ją wyrobić. Od kiedy tu pracuje, nie kojarzę sytuacji zeby komus zabrano premie, zdarzało się nawet że pracownik który z jakiegoś powodu nie wyrobił planu dostawał ją warunkowo bo nikt nikomu krzywdy nie chce zrobić. Że wszystkim idzie się dogadać z przełożonymi, atmosfera jest miła, ekipa zgrana, a te komentarze... bzdury!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Curtiss-Wright Surface Technologies Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Jakub

Ciekawe rzeczy można tu przeczytać o swojej firmie, w której pracuje się od dnia 0, tym bardziej od ludzi, których imion nie kojarzę, albo takich co progu firmy nie przekroczyli... Praca na trzy/cztery/dziewiętnaście zmian? Absurd goni absurd. To samo tyczy się premii, premie są od kiedy pamięcią sięgam. Mały zakład, fajna zgrana ekipa. No ale cóż... Internet wszystko przyjmie,(usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) Szkoda czasu tyle ofert dookoła w firmach, gdzie Cię szanują i daja normalne podwyżki. Premii to tez nie ma. Rotacja też duża.

Imperator

Firma godna polecenia. Pozytywnie ustosunkowuje się do międzynarodowych wydarzeń w skali ogólnokrajowej.

Zofia

Hmm coś jeszcze? Dobry temat poruszyliście bo właśnie się zastanawiałam cxy warto do nich iść czy lepiej poszukać u konkurencyjnych firm

Wielmożny Pan

Jakich pracowników jak tam jedna maszyna działa i dwóch ludzi po produkcji się kręci. (usunięte przez administratora) Dałem sobie spokój po kilku dniach, gorzej niż u prywaciarza.

Zostaw merytoryczną opinię o Curtiss-Wright Surface Technologies Sp. z o.o. - Rogoźnica

• Jak się pracuje w Curtiss-Wright Surface Technologies Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Curtiss-Wright Surface Technologies Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Curtiss-Wright Surface Technologies Sp. z o.o.?

Curtiss-Wright Surface Technologies Sp. z o.o.
  • 305
    36-060 Rogoźnica
  • NIP: 5170381914 REGON: 367314719 KRS: 0000678782

Curtiss-Wright Surface Technologies Sp. z o.o.