WIBRA INFRASTRUKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o WIBRA INFRASTRUKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Witam serdecznie, spytano o region, w którym dany pracownik miałby pracować. jeśli o Projektów chodzi to byłoby to biuro przy Królewskiej? W sekcji z karierą było napisane, że są oni poszukiwani i zastanawiam się czy by się spróbować. tylko jakie warunki są do spełnienia? Nie mam oferty

Witam, mąż szuka pracy jako operator koparki i widziałam taką ofertę z kiedyś od firmy na jednym portalu. Tu jeszcze kiedyś jeden Pan pisał, że sprzęt jest w porządku i że chyba dobrze mu się pracuje. Czy dalej warunki są podobne? I czy praca będzie możliwa? gdy zerkaliśmy na stronę www i część z karierą, to nie było tam ofert. mimo wszystko interesują nas zarobki, widełki są możliwe do podania?

4texh Nowy wpis

W jakim regionie polski szuka bo oni robią w całej .

Uprzejmy Nowy wpis

Te Wasze wpisy to pitolenie o Szopenie.Pan Marcin to wspaniały wyrozumiały Szef który traktuje wszystkich jak najlepiej. Ostatnio były podwyżki stawki oscylują w granicach 30 złotych i więcej więc te gadki o dziadostwie to ludzie którym nie chce się pracować Obiboki.Jadąc do pracy płaci za czas spędzony w busie.Reasumując te wszystkie nie przychylne wpisy pochodzą od nierobów obiboków oraz frustratów ZA uwagę dziękuję i zapraszam do merytorycznej dyskusji

Wojciech

To może powiesz co takiego można się dowiedzieć na messengerze? ;p I może sam się wypowiesz o pracy tu :D :D

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w WIBRA INFRASTRUKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Johny

Bardzo dobry pracodawca na rynku pracy. Zarobki bardzo dobre i co najważniejsze na czas. Jeśli ktoś chce pracować uczciwie to dobra firma która za leżenie nie płaci.

Agnieszka
@Johny

W Internecie w ogóle nie ma żadnych konkretnych informacji o tym pracodawcy, więc fajnie, że zechciałeś tu o nim napisać. Nadmieniłeś, iż zarobki w Wibra Recycling są bardzo dobre, a przede wszystkim na czas. No a czym składają się one z samej podstawy? Czy jednak otrzymujecie jakie dodatki, premie, itp.?

Operator

Ja jestem zadowolony z pracy i ją chwalę. Polecam innym firma posiada dobry zadbany sprzęt i transport . Narzekają tylko leniwi co myślą tylko odbębnić dniówke i do domu. Jak ktoś pracuje uczciwie to uczciwie zarabia i nie myśli o zmianie roboty

Sylwia

Dlaczego uważasz, że pozytywnej opinii nie mógł napisać pracownik? Być może nie rozmawiałeś akurat z osobą, która jest zadowolona z pracy w Wibra Recycling Technologies a przecież taka może być. Prawda? Dajmy każdemu mieć swoje zdanie i swobodę wypowiedzi.

Sylwia

Nie wiem co masz na myśli.. Jestem osobą z zewnątrz, która by chciała się po prostu dowiedzieć czegoś o zatrudnieniu w Wibrze i jak wyglądają generalnie warunki pracy... Ty jesteś może pracownikiem firmy?

Zadowolony

W lepszej firmie nie pracowałem kierownicy wyrozumiali tak samo szefowie mili idą na rękę zarobki bardzo dobre polecam z całego serca i pozdrawiam szefostwo ;**

Sylwia

Chciałabym dowiedzieć się trochę więcej szczegółów na temat Wibra, a konkretnie pracy w firmie. Warto wysyłać CV waszym zdaniem? Warunki przedstawione na rekrutacji zgadzają się z tym co w rzeczywistości?

Zostaw merytoryczną opinię o WIBRA INFRASTRUKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Kraków

• Jak się pracuje w WIBRA INFRASTRUKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy WIBRA INFRASTRUKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIBRA INFRASTRUKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

WIBRA INFRASTRUKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ