Opinie o Gardenplast Sp. z o.o. w Pisarzowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gardenplast Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gardenplast Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gardenplast Sp. z o.o. w Pisarzowice

Lak Nowy wpis

uważajcie na to.firme, obiecują gruszki na wierzbie a cały czas leszczy szukają cały czas na zlecenie,.albo umowa o.dxieło

MM

Firma to tragedia.Jeśli ktoś chce pakowac kołki cały dzień to polecam.Praca typow. dla ludzi z brakiem ambicji i emerytów dla który to tylko dorabianie do kieszonkowego. Atmosfera rodzinna hahaha każdy (usunięte przez administratora) obrabia każdemu. 2 laski które przychodzą. do pracy spóźnione , a po . H idą na przerwę która trwa dla nich H lub więcej. Wielce zarobione, no ale rodzina to wiadomo można. Każdemu to nie odpowiada ale żeby zwrócić uwagę to lepiej nie bo mamusia jednej blondyny ,która zresztą jest waszym lidera zwolni I powie ze wam odbiło. Zarobek chyba dla niepełnosprawnych, brak dodatków, paczek, wjazdów, imprez. (usunięte przez administratora)

Kk Nowy wpis
@MM

Jeśli chodzi o zarobki , to niestety prawda .Narobisz się a nie zarobisz, już nie mówię jaka temp jest w czasie lata .A jeśli chodzi o atmosfere w pracy to nie jest najgorsza , ale może być lepiej .

A ja pracuje juz długo i widzę, że te komentarze są od osób które zostały zwolnione bo poprostu były daremne:) co drugi to przychodzi pod wpływem alkoholu albo w ogóle nie nadaje się do niczego. Nie zdawałam sobie sprawy, ze tutaj w Chełmku taka patologia mieszka. Każdy wielce chce pracować zeby wręcz do (usunięte przez administratora) wlazł a jak dostanie szanse to nawet nie przyjdzie. Ludzie którzy nie umieją pracować w zespole rzeczywiście byli zwalniani ale to tylko z ich winy. Co ciekawe praktycznie każdy kto przychodził to narzekał na maflo i inne okoliczne firmy.. ze mobbing ze beznadziejna placa . Patologii nie dogodzisz :) kto normalny ten pracuje. Przesiew musi być bo takie darmozjady psują tylko robotę :) na szczęście takie nieporozumienia juz nie pracują dlatego zespół jest zgrany :)

Przychodził pod wpływem bo za taką kasę jak się tam ma zarabiać to na trzeźwo nie da rady. Byłem po rozmowie kwalifikacyjnej za najniższą krajową, bez premii i jeszcze soboty . Umowa zlecenie.

Adek Nowy wpis

Zespół faktycznie zgrany hahah. Niby nie tolerujcie alkoholu ,to czemu na nockach w lodowce znajdziesz Vodke ?? Gdyby tylko kamerą widziała I słyszała wszystko ????telefony na hali, obgadywanie lidera, I jej rodzinę. Porażka, a zarobek dla ucznia lub studenta jak ja, super ale dla kogoś kto ma rodzinę no. Nie bardzo

Marta Nowy wpis
@Adek

Co oznacza dla Ciebie zarobek dla ucznia lub studenta? Ile się tam zarabia?

Te komentarze to konkurencja ?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Gardenplast Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Moze by tak podpisać się imieniem i nazwiskiem pod tymi wszystkimi wypocinami ? Bo wypisywać takie obelgi na kogos anonimowo to kazdy moze. Dla mnie te opinie sa nic nie warte. Każdy (usunięte przez administratora) w internecie a wprost to juz nie taki mądry. Może administrator zrobi w końcu porządek z ta smieszna stronka i zacznie wymagać podpisu pod postem by uniknąć niprawdziwych informacji. Albo pracodawca pociągnie do odpowiedzialności osoby które wylewają swoje frustracje na firmie. Niestety jak się ktos nie nadaje to jest zwalniany, ale to nie powód by kogos obrażać. Dlatego w Polsce nie opłaca się otwierać żadnego interesu, bo ludzie myślą, że pracodawca to dojna krowa która mozna doic bez końca . A teraz społeczeństwo jest tak roszczeniowe, ze szkoda gadać. Wszystko im się należy. Najlepiej za darmo. Pretensje o niskie pensje prosze kierować do rządu. Jak wam PiS zlikwiduje większość miejsc pracy to się przeprosicie z robota. A jak takie (usunięte przez administratora) jeden z drugim to załóżcie swoj biznes i możecie się mądrzyć do woli. Mina zrzednie jak zobaczycie ten kolchoz podatkowy i coraz to nowe ustawy ba których trzeba się skupiać zamiast rozwijać interes.

@była a jaki jest powód ze się ktoś ciagle zwalnia?

Do przyszłych nowych pracowników nie polecam tam pracy .

On

@Pracownik i nie da się w żaden sposób namówić na podniesienie temperatury na hali?

fortunata

od miesiąca czekam na zwrot nadpłaty.

Też tam pracuje i nie narzekam. A skąd kolega wie, że cały rok zimno skoro pracował tylko 6 dni i do tego co dzień nawiany? Firma się przenosi stąd niska temperatura bo jak ma być ciepło kiedy wynoszone jest wszystko na nowy zakład.. Kolega chyba pomylił izbę wytrzeźwień z zakładem pracy. Najlepiej przyjść nawianym, robić sobie przerwę co chwilę na papieroska i jeszcze mieć pretensje że pracodawca nie halo:) jak się nie chce robić to po co do pracy chodzić? a jak się przychodzi do pracy z zapachem meliny to raczej nie wróżę lepszej płacy.

Nie da się nie pić.Na hali 5 stopni w okresie jesiennym, zimowym i wiosennym do tego upierdliwa Pani kierownik i 3 Szefów ....na trzežwo to nie ma szans, gdyż kogo słuchać... W dodatku zarobki śmieciowe nie dziwi mnie, że każdy się zwalnia

A to chyba powyższy komentarz dotyczy innej firmy :) W GardenPlast na hali pracują wtryskarki których grzałki nagrzewają się do temperatury 220 C i oddają też ciepło do otoczenia, a temperatura na hali jest regulowana za pomocą nadmuchów z nagrzewnic zasilanych gorącą parą cieplną więc pracownicy pracują w komfortowej temperaturze 20 - 23 C. Ale faktem jest że nie akceptujemy zachowań typu: spożywanie alkoholu w miejscu pracy, czy też palenie papierosów na wtryskowni, magazynach czy innych miejscach do tego nie przeznaczonych. Osoby zwolnione dyscyplinarnie w celu odreagowania swojej frustracji często znajdują upust wypisując podobne komentarze godząc tym samym w dobre imię przedsiębiorstwa i właścicieli którzy za nim stoją. Całe szczęście w internecie nikt nie jest anonimowy i pod każdym pseudonimem znajduje się Imię i Nazwisko osoby piszącej komentarz, która ponosi pełna odpowiedzialność i potencjalne konsekwencje za wypisywane treści.

Poszkodowana

Już nie pracuje i odradzam wszystkim!!!

Szef
@Poszkodowana

Bo do pracy nie przychodzi się codziennie pod wpływem lub wczorajsza pozdrawiam Panią Poszkodowaną.

Zostaw merytoryczną opinię o Gardenplast Sp. z o.o. - Pisarzowice

• Jak się pracuje w Gardenplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gardenplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gardenplast Sp. z o.o.?

Gardenplast Sp. z o.o.
  • Sosnowa 3B