Opinie o Gospel Sp. z o.o. w Garbów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gospel Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Gospel Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gospel Sp. z o.o. w Garbów

pracownik obecny

witam widze ze caly czas jedna osoba wypisuje caly czas podobne opinie na temat firmy, smieszne i żalosne. Jestem juz ok 2 lat zatrudniony w tej firmie i nigdy nie mialem problemow i jestem zadowolony. W róznych firmach pracowlem i wiem co pisze. W zadnej nie zarobilem tyle co w tej firmie. podejscie do praconika jest w porzadku a nie z góry. Pracownik w tej firmie jest traktowany tak jest przystoi. Kiedy chciałem wolne czu urlop dostale. za urlopy czy premie zawsze zostały mi wyplacone. Zauważylem wpisy negatywne na temat tej firmy od marca tego roku , A firma funkcjinuje juz ok 10 lat . To chyba dziwne . Firma ma swoje oddziały nie tylko w lubelszczyźnie . TYlko jedna osoba pisze z lubeslkiego . Z innych wojewodztw nie ma zadnych komentarzy. I te wszystskie komentarze od marca tego roku jak jeden pracownik jezdził i koła zgupił w ciezarowce. Bo glosno sluchał muzyki , kierowca za dyche. Trzeba byc aż takim Lewym kierowca aby nie słyszceć ze mu sie odkrecaja koła. (usunięte przez administratora) został zwolniony z pracy i teraz sie msci i wypisuje głupoty. POwinni sie dobrac do (usunięte przez administratora) do tego patologa. Z tego co wiem nawet ten były pracowik nie chce zwrocic pieniedzy za szkody powstałe, A sam ma u innych byłych pracodawcow podobne sytuacje. Takzę wypisuje głupoty na temat firmy , która moze byc przykłądem jak traktowac pracownika. pozdrawiam.

Maryla

A z czego się śmiejesz, możesz powiedzieć? Uważasz, że opinia pracownika nie jest prawdą czy o co chodzi? Ty tak w ogóle jesteś tu zatrudniony? Pracownicy są dobrze traktowani czy jednak nie?

Kamil Nowy wpis

W ostatniej wypowiedzi narzekano na brak organizacji i profesjonalizmu i żałuję, że nie padły szczegóły, co bym nie musiał się domyślać, co autor miał na myśli. Z internetowych informacji, które udało mi się zdobyć, przeważającą wg. PKD formą działalności jest transport drogowy towarów. Może więc teraz ktoś będzie chętny bliżej opisać, jaki rodzaj umowy i jakie pieniądze bym miał na sam początek, posiadając doświadczenia i odpowiednie papiery na przewóz towarów (kat. B, C, C+E)?

Mathiew Nowy wpis
@Kamil

Coś koło 280 zł za dzień płaci na C. Umowa o pracę lub zlecenie jak kto woli

Simone Nowy wpis

Osobiście uważam firmę (jak to można tak nazwać) za totalne (usunięte przez administratora). Brak profesjonalizmu oraz organizacji jakiejkolwiek. Spróbowałem osobiście i nie polecam osobom które poważnie chcą pracować.

Tomasz
@pracownik obecny

No raczej to nie jedna osoba komentarze wstawia a raczej pare osob znajacych panstwo... i mozemy sie zalozyc. Nawet pani z krasnika ze sklepu do ktorego towar byl dostarczany. A pani dobrze pamieta jak niby prezes pan D mowil w sklepie o (usunięte przez administratora) starych bab w (usunięte przez administratora). Moge udowodnic.

Maryla Nowy wpis

Korniszon

Katastrofa. Bałagan nieziemski.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gospel Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Cezary

Pracuje w tej firmie i jakoś wszystko ok A fakt komentarze negatywne od chyba byłego pracownika co zepsuł mu się samochód pod Kraśnikiem. Pani ze sklepu miała z niego niezła bekę bo to chyba on mówił o tych starszych paniach Jeżdżę tam i wszystko ok

Tomasz
@Cezary

Tak to ja. Nakryliscie mnie, jakby auto było serwisowane i sprawdzane to silnik jezdzil by do tej pory. Szkoda było nowego oleju, co ?

pracownik obecny

pracuje już 8 miesiąc w tej firmie. W przeciwieństwie do byłych moich pracodawców tu jestem traktowany jak człowiek a nie robol do wykonywania pracy.Właściciele firmy do pracownika podchodzą z poszanowaniem. Szybko można liczyć na otrzymanie w razie potrzeby rożnych zaświadczeń . Obsługa kadrowa jest w pełni zadowalająca. Ubezpieczenia pełne moje i rodziny. Nie ma problemu z wolnym czy z urlopem. Choć w niektórych firmach jest z tym ciężko i trzeba sobie wolne wyprosić na silę. Ja akurat jestem w tej firmie kierowca na kat c , nie powiem aby się dostać trzeba było okazać CV , badania lekarskie,psychologiczne i mieć duże doświadczenie w kierowaniem autami ciężarowymi. Firma ma duże wymagania co do kierowców. Ale wynagrodzenia są przyzwoite ,a nawet za soboty dla chętnych są bonusy finansowe . Także jestem co dziennie w domu , w tygodniu pracuje od 6 do 14. W przeciwieństwie to poprzedniej mojej pracy i jazdy po Polsce i spaniem w kabinie to nie ma porównania. Auta na bieżąco są serwisowane. Właściciel co tydzień sprawdza auta i byle jakaś usterka od razu jest naprawiana. Najwięcej pracy jest w wakacje , a i wtedy można dużo więcej zarobić za dodatkowe trasy. Pozdrawiam.

Luna

Znam osobiscie wielmozne panstwo w miescie garbow nie ciesza sie zbyt dobra opinia. raczej wyzyskiwacze. facet do dnia dzisiejszego winien jest pieniadze za wspolne interesy za auta. nigdy w trasy nawet swoim nie chcial jezdzic. wszystko wszedzie na kreske. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) przezucanie z kupki na kupke. licencje zabrac trzeba i do lopaty zagonic wszystkich. cale zycie udawane.

Luna

Mateusz

Takie firmy nie powinny wogóle istnieć - to nie porozumienie. Jest to firma która prowadzi usługi transportowe pod firmą EuroCash. Facet totalnie nie wie co robi. Punktów rozładunkowych od 8 do 13 (często większa połowa na rękach). Zawsze kasa wypłacana po terminie lub długo po terminie bądź na raty. Nigdy niema kasy! Facet totalnie kłamie w żywe oczy - połowie Garbowa winny jest pieniądze. Handlarzom aut, sklepikarzom itp itd. Lista jest bardzo długa.

Zuzia
@Mateusz

Tak. To prawda. Stąd z Garbowa nawet dzieci zabrali ze szkoły bo nie oddawali pieniędzy i wstyd był pod szkołą.

@Zuzia

Nie bardzo rozumiem co dzieci mają z tym tak właściwie wspólnego? Chyba trzeba umieć rozgraniczać sprawy biznesowe a rodzinne?

Zuzia
@Katarzyna

Często ten świat tak działa że za złe decyzje rodziców ponoszą konsekwencje ich pociechy. Wiadomo trochę potrwa to w czasie ale los jeszcze odwróci sytuację. Dziś Państwo prowadzące taka firmę gdzie (usunięte przez administratora) się ludzi są do przodu, ale los ukara nie ich tylko zrzuci niepowodzenia na dzieci i to będzie prawdziwa kara.

@Zuzia

No oby nie, bo to tylko dzieci przecież. Ogólnie to wiadomo jak to wszystko aktualnie wygląda?

Izka
@Zuzia

Tylko że dzieci tego Pana nawet tam do szkoły nigdy nie chodziły i nie chodzą więc ściema..... Moje tam chodzą więc wiem co piszę... Dzieci to akurat nie ma co się czepiać bądźmy ludźmi!

Janusz z emacha

pan d.(Celowo z małej szef tej pożal się Boże firmy) to (usunięte przez administratora) jakich mało. Na rozmowie o pracę obiecuje złote góry. A w rzeczywistości to góry ściemy. Jazda pod Eurocash, pan (usunięte przez administratora) Obiecuje jeden kurs dziennie do max 10 pkt +/- 8 do 10 godzin, w rzeczywistości, dobrym tempem trzeba pracować po 12, bo dużo pracy. Notorycznie kierowcy planowane są 2 kursy za które pan d nie chce płacić. Palety pod sufit , wózek niby elektryczny ale taki szajs że nie chce palety wyciągnąć pod delikatna górkę. Obiecywana proporca pkt noszonych do tych gdzie można zostawić palety i jechać dalej po 50/50 w rzeczywistości jak dostaniesz pół na pół to (usunięte przez administratora) dzień. W większości to 80/20. Nic nie da się z panem d załatwić. Wszystko obiecuje niczego nie potrafi załatwić. Nawet nie zna zasad zatrudniania kierowców kat C. I ich pracy. Zleca pracownikom prace które nie leżą w ich gestii, np zczytywanie tachografów. Jak Ci się coś zepsuje w trasie to próżno szukać u niego pomocy. Usłyszysz jedynie. ,,Co ja Ci poradzę, radź sobie jakos, dasz radę , tylko oddaj punkty wszystkie bo mi karę wpierd..." pracownicy Eurocash jak dowiedzą się że jesteś od pana d to reagują śmiechem zmieszanym z politowaniem. Pracownikk to dla tego "Janusza biznesu" zło konieczne. Płaci nie w terminie, bo zawsze coś, a to mu nie zapłacili jeszcze faktury, a to silnik w Mercedesie mu padł i 20 tys musi zapłacić. I z czego ma płacić. Kasa do ręki gdzieś pod żabka płacona nigdy się nie zgadza. Wymaga unikania tras płatnych za co rzekomo ma dorzucać ekstra pieniądze, czego oczywiście nie robi. Podsuwa pracownikom różnego rodzaju dokumenty i nalega na szybkie podpisanie bez czytania, a tam są różne kwiatki. Podsumowując firmy jak ta nie powinny w ogóle istnieć, januszerka w najgorszym wydaniu. Ale chociaż właściciele mogą się poszczycić dorobieniem się nowego mustanga. Och wait, chyba szefuńcio jakiś czas temu rozbił go na skrzyżowaniu bo jeździć też nie potrafi. Karma ja a bitch

Ela
@Janusz z emacha

Coś nie halo jak można zczytywac sobie kartę z tachografu nie wydaje mi się żeby to była prawda przecież kierowca nie ma programu przy (usunięte przez administratora) A jeździ mąż w Eurocash i jakoś nie ma tam tras po (usunięte przez administratora) też wydaje mi się niezła sciemą Chyba chcemy zrobić komuś koło ogona. A że koleś ma mustanga to co Panie Januszu a Pan nie może ....?

Karol

Czytam te opinie i mi się śmiać chce jężdzę samochodem i jakoś daję radę nic się nie dzieje kasę dostaję do łapy.Robię swoje i tyle. Mam umowę na stałe wiec dziwią mnie te komentarze jak może być umowa niezgodna z rzeczywistoscią.

Janusz

Dwa dni próbne wystarcza aby dobrze poznać pracę i "szefa". Nie polecam!!! Na rozmowie ładnie pięknie a co do czego umowa zlecenie, kasa do ręki (jeśli się doprosisz, bo 10 są ważniejsze wydatki niż wypłata). Kierowcy zmieniają się jak rękawiczki. Praca fizyczna, większość towaru wnosisz ręcznie do sklepu. 8-12 punktów dziennie. Pozdrawiam.

Beata
@Janusz

A co było Ci obiecywane na rozmowie?

Mateusz
@Janusz

To jest tragedia co sie tutaj dzieje. Jak to wogole mozliwe ze takie firmy funkcjonuja. Przedewszystkim ktos powinien byc odpowiedzialny za robienie testow psychologicznych takim "januszom biznesu" to wszystko woła o szczegolowa kontrole. To trzeba zglosic do telewizji. To jest najwieksze (usunięte przez administratora) jakie moze byc.

Byłem, widziałem i nie polecam. Umowy zlecenie - najniższa krajowa. Jazda pod eurocash. Dużo noszenia na rękach i opóźnienia w wypłatach (o 300 zł niemoglem się doprosic)

@Tomek

Twoja wypłata to 300 zł czy jakoś na raty to było?

Zbyszek

Bardzo słaba firma transportowa która prowadzi usługi dla EuroCash. Atmosfera w firmie bardzo zła, duże krętactwo, ciężarówki w stanie takim byle jakim aby mogły jeździć po woj. lubelskim, facet nie ogarnia tego, bardzo prości ludzie nastawieni na wyciąganie pieniędzy w zamian nic nie dają. Ciągle problemy finansowe, ciągle opóźnienia w wypłacaniu pieniędzy za przepracowany miesiąc - nigdy nie mają pieniędzy. Umowy nie zgodne z rzeczywistością - ciągle oszustwo. Wypłaty opóźnione wypłacane po parkingach decathlonu i innych lub pod mieszkaniami pracowników. Nie polecam !!!

N

Nie polecam. Resztkami sił się trzymam, chłopaki wypadają jeden za drugim i każdy mówi ostatnio o zwolnieniu !

Zostaw merytoryczną opinię o Gospel Sp. z o.o. - Garbów

• Jak się pracuje w Gospel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gospel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gospel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gospel Sp. z o.o.
  • 195