Opinie o Sed Odore Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sed Odore Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Sed Odore Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Sed Odore Sp. z o.o. w Wrocław

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis

Czy pracownicy Sed Odore Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

ikonka

Sprawdź 4 opinie klientów firmy Sed Odore Sp. z o.o. w Wrocław.

Sprawdź
Pytanie Nowy wpis

Czy Sed Odore Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Wojtek Nowy wpis

Przed wyjazdem do Niemiec pracowałem jako magazynier przez 8 miesięcy. Pracodawca uczciwy i do tego podniósł moje kwalifikacje w znacznym stopniu.

Czy jesteś zadowolony z zatrudnienia w firmie Sed Odore Sp. z o.o. w miejscowości Wrocław? Dodaj komentarz i pomóż innym podjąć decyzję, czy warto starać się w tej firmie o pracę. Twoja opinia o firmie Sed Odore Sp. z o.o. może okazać się na wagę złota. Napisz jak pracowało ci się u tego pracodawcy i czy warto starać się u niego o posadę.

Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Sed Odore Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Lektor języka angielskiego oraz Native Speaker
Marcin Szlązak Martin S School
(1 opinia)
logo firmy Regionalny Kierownik Sprzedaży
Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna
(21 opinii)
logo firmy Doradca / Przedstawiciel Handlowy
Wrocław
Over Group Sp. z o.o. S.K.
(475 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Sed Odore Sp. z o.o. - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Sed Odore Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sed Odore Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie klientów o firmie Sed Odore Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Sed Odore Sp. z o.o., to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sed Odore Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Krakowska 90
    50-427 Wrocław
  • NIP: 8992828805 REGON: 368371211 KRS: 0000695994

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sed Odore Sp. z o.o.