Kirsch Services Sp. z o.o.

Opinie o Kirsch Services Sp. z o.o.

Nick Nowy wpis

Hej, najnowsza oferta jaka jest teraz wystawiona na stronie prowadzi na Klosterhaseler i chodzi w niej o produkcje spodów do pizzy i tym podobnych. możecie opisać ten zakład i ogólnie to czy warto tam pojechać? Akurat mam doświadczenie

PP

Chce wyjechać przez tą agencję jak wyglądają wypłaty czy są na czas i w jakim przedziale ogólnym ?

@PP

Wypłaty są do 15 dnia miesiąca Na start około 1500 e się zarabia

Zainteresowana Nowy wpis
@Tomek

Na jakim projekcie Pan jest jeśli mogę wiedzieć? Pozdrawiam ????

Zainteresowany pracą Nowy wpis

Dzień dobry czy był ktoś może na komisjonowaniu artykułów bio w miejscowości Fulda i może coś powiedzieć na temat tej pracy byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

Czy Kirsch Services Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Brałeś udział w rekrutacji do Kirsch Services Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Nicola

To wypłata jest w polskich czy w euro?

Tina
@Nicola

Wypłata w euro, zawsze na 15tego. Bez problemu można dostać zaliczkę. Jeżeli masz Polskie konto to na przelew trzeba czekać +1do2 dni

Zainteresowany Nowy wpis
@Tina

Hej a na jakim projekcie Pani jest ?

Ina

W oko wpadła mi jedna z ostatnich opinii, z treści której wynika, że miały miejsce jakieś pewne problemy z kontaktem. Czy ktoś do dziś jeszcze faktycznie jakieś miał? Zaczęła mnie po prostu zastanawiać sytuacja osób zatrudnionych bezpośrednio w strukturze. Jakie warunki na umowie im przysługują i czy trudno jest się dostać na obsługę? Sama byłabym ciekawa pracy. biuro jest przy Opolskiej czy to tylko dane rejestrowe?

NEVER

chciałbym podjac prace poprzesz ta agencje ai zapytac sie kto juz pracował prze Kirsch co moga powiedzieć?

Dariusz

Biuro koordynator" Pani B. nie odbiera telefonów i jest odpowiedzialna za wypożyczanie aut które sama posiada dobre zagranie i stosunek do pracowników pogardliwy , nie pozdrawiam i odradzam ta agencje jak również powolnego koordynatora" mało konkretnego dużego pana T.

piotr i ewa

bylem widzialem i jest slabo otrzymalismy z dziewczyna pokoj bez drzwi z taka kotara parawanka jak maja spawacze na wydziale jak dzwonilem mowia upss pomyleczka jak bysmy z ukrainy przyjechali , wspolna lazenka i kuchnia zenada , czynsz za nasze euro kosmiczny, nie polecam i nie pozdrawiam oczywiscie odradzam

Sebastian
@piotr i ewa

A mieliście już wcześniej opłacone czy na miejscu? Może warto było negocjować chociaż jakąś zniżkę, rabat czy inną formę "rekompensaty"... próbowaliście?

tadeusz

mam bardzo zla opinie na temat firmy Kirsch i nie wiem co ci ludzie tu pisza,dbalosc koordynatora oceniam na 2 w skali od 1 do 5,firma jest nastawiona tylko na zysk i wyzysk,zatrudnia ludzi,ktorzy czesto maja bardzo szrmrana przeszlosc,wryfikacja fikcyjna.Przez to cierpia tylko te ktore przyjechaly tu do pracy naprawde a nie imprezowac i krasc,malo tego takie osoby szybko lacza sie w grupy i zastraszaja innych pracownikow i lokatorow.A pan Patryk slucha tych co glosniej krzycza a nie tych cichych poszkodoawanych przez grupe ....narazie tyle ale nie jest to moj ostatni wpis opowiem wam troche wiecej i moze komus opadnie zaslona w kierownictwie i przestana wierzyc ze koordynatorzy ktorzy dzialaja dla firmy BAUR to nie sa cudowne dzieci.....

nikola
@tadeusz

to nie stety jest prawda co ten pan pisze bylam i pracowalam w tej firmie syf kila i mogila a pani z bura w racibirzu to tylko umie ludzi zastraszac nie bede wymienac imienia i nazwiska bo wstd i zynada mieszkala w gotha a pracowalam w stork i niech nikt nie mowi ze kirch nie ma patologi jest .a te panie co mieszkal ze mna na mieszkaniu niech sie czystosci na ucza buro jak i wkrapkowicach i raciborzu panie w nim sa bardzo msciwe i za straszaja ludzi zwlaszta jak sie powie prawde

@tadeusz

Zgadzam się z wypowiedzią. Zwalniają dobrych pracowników bez podstawnie. Zerowe wsparcie Patryka. Zgłaszanie problemu olewa.

Bierozka
@tadeusz

Firma Kirsch jest firma rzetelną i uczciwa.Zgadzam się jednak że szefowstwo powinno przyjrzeć się swoim koordynatorom. W opiniach nikt nie pisze że firma nie zapłaciła lub nie ubezpieczyła lub tp bo jak napisałam Kirsch to firma uczciwa(wiem bo pracowałam). Myślę że złe opinie pojawiają się tutaj często z powodu koordynatorów bo to oni dla przeciętnego (usunięte przez administratora)są wizytówką Kirscha. Często niestety koordynator uważa się za dyrektora pana i władcę. Kogo polubi ma dobrze(zmieni mieszkanie na lepsze da zgodę na urlop itd.) kogo zaś mniej polubi ten ma gorzej. Dużo gorzej. Nie twierdzę że dotyczy to wszystkich koordynatorów ale ja miałam bardzo stronniczego. Myślę że koordynatora obowiązuje jakaś etyka i powinien być świadomy tego że to on daje pracownikowi świadectwo o firmie. Ja z Kirscha jestem zadowolona bo zarobiłam fajne pieniążki i zawsze na czas. Wszystkie papiery też w porządku. Więc ludzie kochani jeżeli piszecie złe opinie nie piszcie że Kirsch...bo tam na górze nie wiedzą co dzieje się na nizinach.

Luidzi

Generalnie firma ma opinię dobrego pracodawcy ale to nie znaczy, że wszystkim odpowiada, może trzeba zmienić pracę.

Kündigung

Tak pracowałem w tym (usunięte przez administratora) i dobrze że pracowałem . Teraz zarabiam 11 euro netto za KAŻDĄ przepracowana godzinę bez śmiesznych banków godzin. Do domu latam samolotem kiedy chce i taniej o wiele jak tymi samochodami od beno za 130 euro . Za te pieniądze mam bilet w dwie strony samolotem .

Mania
@Kündigung

Można wiedzieć gdzie treaz pracujesz?

Kenny

dawaj dowody gościu bo czuje ściemę na kilometr

Beata

Czemu tak piszesz jsk tsk nie jest bylam i polecam jedna z bardzo dobrych firm

Zostaw merytoryczną opinię o Kirsch Services Sp. z o.o. - Gogolin

• Jak się pracuje w Kirsch Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kirsch Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Kirsch Services Sp. z o.o.