Opinie o Stol-Kar Sp. z o.o. Sp. z o.o. w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stol-Kar Sp. z o.o. Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Stol-Kar Sp. z o.o. Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stol-Kar Sp. z o.o. Sp. z o.o. w Biała Podlaska

Cześć, no to jak to jest na tej produkcji rolet? Bo widziałam, że tu już ktoś o to pytał jakiś czas temu, a teraz wiecie, na produkcji dostaje się jakąś odzież ochronną? Jest ubranie robocze i jakieś akcesoria np. gogle, rękawice?

Bonin

Witam planuje się zatrudnić do tej Firmy na produkcje Rolet . I chciałbym się spytać o atmosferę w pracy o wynagrodzenie bo widzę że poszukują.

Patka
@Bonin

W internecie gdzieś jakieś ogłoszenie widnieje? Bo ja niestety nie znalazłam. Dokładnie jakie wymagania mają na stanowisku pracownika produkcji? Wymagają tutaj jakichś uprawnień lub doświadczenia?

Nick Nowy wpis
@Patka

. Szkoda tylko że w ogłoszeniu nic nie piszą o atmosferze w pracy. I jak praca wygląda. Bo ta produkcja to kończy się na tym że przyjeżdża kontener z chin i rolety gotowe

Frania Nowy wpis

To jak ta praca wygląda skoro rolety przyjeżdżają gotowe? Jakie są obowiązki? Co się dokładnie robi i czy wszystkie zadania dotyczące stanowiska są omawiane podczas rozmowy o pracę?

Team Stol-kat Nowy wpis

Zapraszamy serdecznie. Z chęcią pokażemy u nas w zakładzie w Slawacinku Starym jak wyglada produkcja. W razie zainteresowania proszę o kontakt mailowy

Iza

Na fb widziałam, że poszukują osób z angielskim do bezpośredniego kontaktu z klientem. Ktoś mógłby powiedzieć jak firma weryfikuje znajomość języka obcego podczas procesu rekrutacji? Z ilu etapów w ogóle ten proces się składa?

Renia

Niestety zespół przygłupów z szefostwem na czele. Nie wiem co to za ekipa, razem wciągają kreski czy co. Zero kompetencji, strata czasu i smród w cv

@Renia

Że tej opinii nie usunęli. Ja porównałem pracę tam do łagrów i od razu usunęli;)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stol-Kar Sp. z o.o. Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Blackout

Kupiłem w markecie. 110cmX150cm model blackout biała za ok 40 zł. W Waszym sklepie on-line 126 zł + jeszcze pewnie kurier... TO PONAD 200% DROŻEJ ?? Naprawdę ??? WSTYD ! SZKODA ! Bo materiał rolety na +ok, okucia.. taniej pewnie się nie dało... Moim zdaniem zmarnowany potencjał tego dostawcy i niestety możliwego.... produktu

Ljcg

Ciekawe czy te pozytywne opinie to puszą faktycznie pracownicy co na hali pracują czy biuro które wycina słuszne sformułowania dotyczące stylu pracy

MAGAZYNIER

Nie zgadzam się z opiniami poprzedników. Firma dba o pracowników. Cały czas się rozwija.

Izabela
@MAGAZYNIER

No właśnie jakieś takie depresyjne są te opinie... A to opowiesz coś więcej tak, żeby już na zawsze obalić tamte negatywy?

@MAGAZYNIER

Dba dba. Atmosfera (usunięte przez administratora)przerwa co do minuty. Jest super

MAGAZYNIER
@Izabela

Dla mnie i wiem że dla większości ta praca odpowiada. Rozwijamy się i szefostwo dba o pracowników, a jak ktoś jest leserem to nigdy mu żadna praca nie będzie pasowała.

Nickc

Dobre ....

Nie koniecznie. Szefostwo głównie szefowa to chyba pomyliła miejsce rządzenia. (usunięte przez administratora) nie c więcej

Zostaw merytoryczną opinię o Stol-Kar Sp. z o.o. Sp. z o.o. - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w Stol-Kar Sp. z o.o. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stol-Kar Sp. z o.o. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stol-Kar Sp. z o.o. Sp. z o.o.?

Stol-Kar Sp. z o.o. Sp. z o.o.
  • Warszawska 97
    21-500 Biała Podlaska

Stol-Kar Sp. z o.o. Sp. z o.o.