Carcon Sp. z o.o.

Opinie o Carcon Sp. z o.o.

Podwykonawca

Drodzy panstwo Prawda jest tak ze ich stawki za prace sa byc moze dobre dla pracownikow z indii ale nie dla nas Czy jezeli ktos ma forme w warszawie to mysli ze reszta kraju to idioci ? Jest taka pani w dziale zakupow anna s. Ktora mysli ze wszyscy inni to kretyni Sami sobie budujcie . Myslicie ze macie kilka biur w budynku w wawie to jestescie lepsi? To firma majaca majatek tzw walizkowa Odradzam bo to zart . Zrobisz za grosze i prosisz o zaplate Ludzie inni podwykonawcy ..trzymajcie poziom a dajecie sie okradac panom ze stolicy

@Podwykonawca

Kolejny wylew frustracji i próba przerzucenia swoich niekompetencji na wszystkich w koło. Jeżeli nie odpowiada Ci stawka to czemu na tak ustalonych zasadach wykonywałeś prace dla Spółki ? Napewno dobrze wykonałeś swoją pracę, że narzekasz na rozliczenie? Stawiasz poważne zarzuty, że spółka kogoś okrada, możesz przytoczyć konkrety? Co do posiadanego przez spółkę majątku to jesteś w dużym błędzie (spójrz chociażby na ilość sprzętu w "Szalunkowni").

podwykonawca
@Podwykonawca

Trzeba przyznać że o pieniądze które się należą za wykonaną pracę trzeba się prosić więc nie polecam firmy do współpracy ponieważ bardzo dużo kombinują.

kandydat

Dzień Dobry, Aplikuje na stanowisko Przedstawiciela podpowiedzcie proszę na jakie wynagrodzenie można liczyć , jakie jest szefostwo itp.Dzięki za pomoc

Łuki

Zarobki odpowiednie. Z urlopami nikt nie robi problemów. Szefowie naprawdę w porządku.

Czytając te wszystkie komentarze stwierdzam, że muszę się w tym wątku udzielić. Współpracuje z CARCON od dłuższego czasu (ponad 3 lata). Dostarczamy im pokrycia dachowe oraz często świadczymy usługi polegające na montażu membrany dachowej. Jeżeli chodzi o współpracę od strony technicznej nie mam im nic do zarzucenia, chłopaki znają się na robocie, nigdy też nie doszło do sytuacji by bezpodstawnie odmówili odbioru prac czy "wymyślali argumenty by nie płacić". Jeżeli chodzi o kwestie rozliczeniowe to powiem tak: czasem płacą na czas, czasem z poślizgami (jeżeli tak się dzieje biorą problem na klatę i ich wytłumaczenia mają sens), ostatnio w pierwszej połowie roku widać ,że ciężko znosili COVIDwy problem z przepływami pieniężnymi ale "drodzy narzekacze" TAK WYGLĄDAŁ CAŁY RYNEK BUDOWLANY (tak współpracujemy z innymi firmami i widzimy co się dzieje), obecnie nie ma z CARCON większych problemów jeżeli chodzi o rozliczenia (ostatnio jeżeli są opóźnienia to do 7 dni). Podsumowując, z CARCON tak jak z innymi GW raz nad wozem raz pod wozem ale ogółem ważne ,że wóz jedzie do przodu, nie słyszałem żeby ktoś na dłuższą metę na współpracę z nimi narzekał. Na budowach ciągle przewijają się te same ekipy podwykonawców (po tylu tematach wszyscy się tam znamy) co chyba świadczy o tym ,że współpracują z ludźmi długofalowo i to chyba dla nich najlepsza rekomendacja.

Carcon Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kosztorysant ogólnobudowlany / Specjalista ds. wycen. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Pracownica

Pracuje w CARCON i polecam. Wypłata zawsze na czas, atmosfera w pracy bardzo pozytywna. Kontrakty, które przygotowujemy są coraz większe i "ciekawsze"

Podwykonawca

Robota zrobiona i rozliczona. Polecam firmę CARCON

pracownik budowy

ma takie przemyślenia, ze trzeba byc (usunięte przez administratora) jednak by tu pracowac, słuchac tych ciagłych próśb o zapłatę, tych wymijających odpowiedzi ileż można? czy wy myslicie ze ludzi eto (usunięte przez administratora)? jezeli tak to jestescie w błedzie

jacek

mysle ze z firma carcon nalezy dać sobie spokoj, są to tzw cwaniaczki szukajace frajerów i osłów nie płąca na czas, szukają na sile agrumentów by nie płacic wszystkiego lepiej pracowac spokojnie , tych ludzi nie polecam . mile rozmowy na poczatku, pozniej problemy z kasa zero uczciwosci

Aneta

Wiecie czy firma potrzebuje teraz do pracy montażystów i czy można wybierać sobie lokalizacje pracy?

Odpowiedź.
@Aneta

Montażystów czego?

Aneta
@Odpowiedź.

Konstrukcji stalowych i obudów.

Prestige

A czy długo czeka się na płatności? Mam w umówię ze płatność 14 dni to czy jak poproszę o szybszy przelew to się do tego przychylą? Przynajmniej na początku współpracy, jak myślicie?

Zbyszek
@Prestige

Rozmawiaj z szefem działu zamówień, może coś wskórasz.

Inny
@Prestige

Co Ty tak panikujesz przecież to nie są jacyś (usunięte przez administratora) rozmawiaj z nimi i tyle...

Budowlaniec
@Prestige

Jak będą mieli kasę to nie będą robić problemów, tak przynajmniej było w moim przypadku.

Prestige

Dzień dobry mam podpisać niedługo umowę na szpachlowanie i Płytki w hali pod Warszawą z firmą Carcon. Czy robią problemy z płatnością? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Zbyszek
@Prestige

Współpracuje z nimi na żelbetach od 3 lat, nie ma większych problemów, jeżeli jest jakaś mała obsuwa z ich strony to przynajmniej się tłumaczą i rozmawiają. Ogólnie polecam.

Maciek
@Zbyszek

Czasem trzeba zadzwonić i się przypomnieć ale płacą.

Beton
@Prestige

W porównaniu do deweloperów to wręcz "wzorowy" płatnik, ogółem spoko.

Ja tam polecam pracę w CARCON, wszystko jest ok.

(usunięte przez administratora) arogancja ze strony szefów. Ja czekam na pieniądze i doprosić się nie mogę. Na podwykonawców też trzeba uważać - (usunięte przez administratora)

Zarząd
@Paweł

Wspomina Pan o podwyżce ,którą o którą Pan zabiegał mimo ,że w naszej ocenie się Panu nie należała (więcej spędzał Pan czasu na wykończeniu swojego domu niż na budowie, którą miał Pan nadzorować), finalnie na odejście dostał Pan wyrównanie całej kwoty o jaką rościł (za 3 miesiące wstecz)... i mimo to na koniec po tym wszystkim nie chciał Pan się wypisać z dziennika budowy dobrowolnie i musieliśmy to zrobić sami ? (po tym kiedy już nie mieliśmy żadnych rozliczeń i dostał Pan wszystko co Pan chciał) ... Niektórzy są wiecznie niezadowoleni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Carcon Sp. z o.o.? Ktoś coś?

Roman

Nie ma takiego systemu w CARCON

Jan
@Roman

A jaki system pracy obowiązuje? Pracujemy od poniedziałku do piątku, czy może również weekendy wchodzą w grę? Proszę o informację.

Jan
@Jan

Biuro pracuje poniedziałek-piątek 8-16 Budowy głównie poniedziałek-piątek czasami soboty (ale rzadko)

Michał żyd i rusek.

Firmie dam 4/10 pkt. Czyli dostateczny minus po staremu. Firma potrzebuje chwilę czasu na dostosowanie się do rynku pracownika. Generalnie nie polecam - a zwłaszcza początkującym - unikać. Stary wyga nie pozna różnicy, więc można śmiało aplikować. Ale to zabawki nie prawdziwa praca. Takie ludzkie kondomy w stylu masz frajera to go duś - jak się ze.... psuje to go wygnasz. Czekamy w niecierpliwości na słowa brygadiera w stylu :" dobra robota" , "jesteś ok" , "sprawdziłeś się dzisiaj" . Ale " nie od razu rzym zbudowano " prawda szefie ?

Andrzek
@Michał żyd i rusek.

A co zwolnili bo żeś się opierdalał? To się nawet kupy nie trzyma...

Ela

Co wy tu wogóle wypisujecie ???? Jakbym czytała o jakiejś innej firmie... przecież tu wszystko jest ok! Szefowie wyrozumiali, zarobki rynkowe i na czas. Wydaje mi się, że niektórym wiecznie niezadowlonym nigdy sie niedogodzi.

Znowu atakują na pracowników z okolic Puław Powiem krótko - jest to partyzantka. Firma była by miło postrzegana gdyby Pan Marcin nie mydlił oczu bajerami. Nam, zwykłym pracownikom wystarczy powiedzieć wprost - robota jest na tydzień - może dwa. Rozliczamy się pod stołem i malina. Do zrobienia jest wszystko co akurat będzie potrzebne. I tyle. Ale w sumie praca choć niebezpieczna - ciekawa i fajna. Czasem ciężko - a czasem zbierałem gwoździe po placu budowy żeby sobie zabrać do domu. Bo po co ma się marnować.... Przynieś - podaj pozamiataj - użyj głowy a i sprzętem pojeździsz. Na wielki plus że ciągle gra muzyka z głośnika i jakoś da się znieść. Najlepiej nic się nie odzywać i robić swoje a kasa jaka miała być to taka jest wprost do łapki. Firma się przecenia i przechwala z tymi szkoleniami i ubraniami i umowami - bo jak na rynku jest to my Wiemy lepiej od Pana Panie Marcinie. Nie od razu Rzym zbudowali - prawda ? Asertywnym i potrafiącym się dogadać polecam - początkującym zdecydowanie odradzam.

Budowlaniec
@Michał

Nikt Cię nie wyśle na szkolenie jak nie pracujesz nawet miesiąca w firmie. Teraz nas szkolą z fotowoltaiki, jak dla mnie super

Biuro

Trzeba oddzielić komentarze robotników budowlanych od pracowników umysłowych/biurowych. Ogółem jest ok, bez terroru, spokojna praca.

obrońca

Mam wrażenie, że niektórzy chcą brak własnych umiejętności przerzucić na firmę!

Romek

Jestem inżynierem budowy w CARCON. W skrócie wygląda to tak: -Wynagrodzenia ? Rynkowo. Jest Ok -Wypłata zawsze na czas! (wiemy jak to wygląda na rynku...) -Dostawy materiału na moje budowy zawsze na czas (firma nie ma problemów z płynnością, a wiemy jak to często jest na rynku) -Szef mojego działu (Dyrektor Techniczny), świetny fachowiec zawsze na wszystko znajduje rozwiązanie (Takich ludzi już mało...). -Rozwój kariery ? Pomogli mi uzyskać uprawnienia, wszyscy mi pomagali i wspierali bym uzyskał uprawnienia... Polecam.

Neutralny-niepolecający
@Romek

Wynagrodzenie??? Jak na pracę na terenie całej Polski to raczej mocno średnie. Wypłata rzeczywiście na czas. Chociaż jak odchodzisz to jak zwykle problemy. Brak płynności na budowach, trzeba dzwonić i prosić żeby popłacili hurtownie, podwykonawców. Dyrektor techniczny-tak naprawdę nie wie co ma robić i się kręci. Rozwój kariery?? Chyba raczej zatrzymanie w miejscu. Jeżeli ktoś zaczyna to go wycisną jak szmatę i wykorzystają a jeżeli ktoś za bardzo doświadczony i wie co z czym się je to wyrzucą jak zacznie ich uczyć.

Sowella
@Romek

Wypowiedz inzyniera (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o Carcon Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Carcon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carcon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carcon Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Carcon Sp. z o.o.