Jestem inżynierem budowy w CARCON.
W skrócie wygląda to tak:
-Wynagrodzenia ? Rynkowo. Jest Ok
-Wypłata zawsze na czas! (wiemy jak to wygląda na rynku...)
-Dostawy materiału na moje budowy zawsze na czas (firma nie ma problemów z płynnością, a wiemy jak to często jest na rynku)
-Szef mojego działu (Dyrektor Techniczny), świetny fachowiec zawsze na wszystko znajduje rozwiązanie (Takich ludzi już mało...).
-Rozwój kariery ? Pomogli mi uzyskać uprawnienia, wszyscy mi pomagali i wspierali bym uzyskał uprawnienia...
Polecam.