Opinie o Solmes Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Solmes Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Solmes Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solmes Sp. z o.o. w Zabrze

Aneta

Naprawdę wypłaty są blikiem?

KONRAD Nowy wpis
@Aneta

Tak i jeszcze musisz się prosić o swoją należność bo szef niekiedy zapomni lub wyłączy telefon

Łukasz Nowy wpis
@KONRAD

A jest w sumie różnica jakaś czy to jest przelew czy wypłata blikiem? To chyba nawet lepiej jak blik bo pewnie szybciej?

Karol Nowy wpis
@Łukasz

Pierwsze słyszę, żeby ktoś dostawał wypłatę przez BLIK.

Gosc

Zwolnili mnie na koniec sezonu w listopadzie w zakładzie na mikulach. Wypłata na czas, większą stawka niż pod firma, kasa do ręki u szefa lub blikiem. (usunięte przez administratora)

@Gosc

Praca w firmie jest sezonowa i kiedy jest jej mniej pracodawca redukuję zatrudnioną kadrę? Napisz na jakiej umowie pracowałeś i czy firma po czasie przestoju wznawia rekrutację pracowników. Liczę, ze się odezwiesz.

Szkat
@Andrzej

Pracownicy mają 1/4 lub 1/8 etatu na umowę o pracę a reszta jest wypłacana do ręki poza jakąkolwiek umowa z ominięciem składek ZUS i podatków w ten sposób omija się komornik i są większe stawki niż ludzie pod firma. Mam na to dowody i świadków. (usunięte przez administratora)

@Szkat

Potwierdzam

Gosc Nowy wpis
@Gosc

Witam mogę prosić numer od tego Pana co zatrudnia

Nie polecam. Brak umowy i odprowadzania składek.

Klementyn

Omijać szerokim łukiem!!

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Bartosz

Podpowiedzcie jak nastroje w firmie po ogłoszeniu pandemii?

Askier

Czym się ta firma zajmuje bo nawet swojej strony internetowej nie ma..

Iwo

Świetny pracodawca ,więc jednocześnie wymagający pracodawca.

Toni

Praca w systemie zmianowym, możliwe nadgodziny, praca pod dachem, darmowa woda mineralna, szatnie z prysznicami, bezpośredni kontakt z szefem. Zarobki dobre i przedewszystkim na czas. Z minusów to ciężko o wolne w sezonie, ale kasa się zgadza wtedy. Polecam wszystkim na kolejny sezon 2019 :)

Małgorzata
@Toni

Piszesz, że w firmie możliwe są nadgodziny - rozumiem, że dla chętnych, tak? Czy jest za nie później płacone pracownikowi, czy też ma do odbioru dzień wolny? Warto byłoby to doprecyzować. Jakiego rzędu zarobków można się spodziewać podejmując pracę w Solmes?

Asystent

Warunki zależą od zakładu i charakteru pracy w którym chce Pan pracować. Zapewniam, że warunki są atrakcyjne (premia miesięczna za brak NN i L4, dodatek za soboty, niedziele i święta) firma jest bardzo elastyczna i otwarta na pracownika. Zachęcam do wysłania CV na praca@solmes.pl z informacją czym chciałby się Pan zajmować. Zapraszamy :)

Mariusz

Pracuje dwa tygodnie wiec nie moge sie w pelni wypowiedziec. Dyrektor wydaje sie byc w porządku, jasne warunki płacowe, odzież robocza od ręki. O firmie słyszałem od kolego co robi już 2 lata. Napiszę więcej jak trochę porobię

operator

Praca całkiem w porządku i pewne pieniadze co miesiac. Polecam

Asystent

Tak, rekrutacja trwa na wiele stanowisk. Podeślij swoje CV z informacją czym się zajmowałes i czym chciałbyś się zajmować wraz z danymi kontaktowymi na adres praca@solmes.pl Osoby bez doświadczenia, ale z motywacja i chęcią do pracy również mile widziane.

Krystian

Praca jak praca. Trzeba chodzić do pracy i być trzeźwym, a to dla niektórych lebrów i nierobów to aż za dużo. Pieniądze zawsze w terminie. Umowa na jasnych warunkach z ubezpieczeniem i oskładkowaniem. Ja jestem zadowolony. Nie zamierzam zmieniać pracy chociaż kto wie co przyniesie przyszłość.

Marco
@Krystian

Potwierdzam!!

Marco

Praca dla chcących pracować i zarobić uczciwe pieniadze

Wszystko okej

Pracowałem w tej firmie na cegielni jako sortowacz pustakuw. Praca ciężka, bo bolały plecy, ale bardzo dobre zarobki jak na kopalni. Robota się skończyła, bo kupili maszynę. Nie jest to zwykła praca u Janusza pryeaciarza- szef bardzo o nas dbał i był wyrozumiały, pieniążki były zawsze w każdy piątek za tydzień roboty Może od nowego roku wrócę do firmy na produkcję rur XD Ofkors jak wrócę z Holandii XD

Pytator
@anonymous

Chodzą słuchy, ze mozna bylo ponad 4 tysia zarobic?

Poinformowany
@Pytator

Owszem można, ale trzeba się sprężyc i cały miesiąc targac. Da radę, ale przy normalnej ilości godzin też jest co do garnka wsadzoc i jeszcze zostaje na harnasie :)

Waldi

Od pół roku pracuje z synem w zakładzie w mikulczycach. Syn skończył szkole i nie ma żadnego doświadczenia, ale ma chęci do pracy i dlatego został przyjęty. Praca fajna, jest stołówka, każdy ma swoją szafkę. Firma daje ubrania i kask. W ostatnim zakładzie nic nie miałem, a nawet mydło musiałem mieć swoje. Dobry dojazd autobusami, wędkendy extra platne, kasa co tydzień do odbioru w biurze. Dziękuję panie Szymonie--mogę z żoną pojechać na wczasy dzięki pracy.

Alik

Narazie wszystko w porzadku. Wypłata na czas, odzież robocza zapewniona, bezpośredni kontakt z szefem, a nie biurokratami. Przydałaby się klimatyzacja tylko w robocie, bo ciepło...

Jobmen
@Alik

Czy jest wymagane zaświadczenie o nie karalnosci??

Alik
@Jobmen

Z tego co wiem to na wszystkich stanowiskach nie ma wymagania zaświadczenia o niekaralnosci

Naczelniak

Nie ma tragedii. Płaci dobrze, tygodniówki możliwe. Nigdy nie było problemów z kasą. Szef wporzo tylk0 czasami ma humorki.

Zostaw merytoryczną opinię o Solmes Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Solmes Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Solmes Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solmes Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solmes Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Solmes Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solmes Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Krakowska 24 lok. 5
    41-808 Zabrze