Opinie o Art&Model Production Agency Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Art&Model Production Agency Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Art&Model Production Agency Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obiekty kultury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Art&Model Production Agency Sp. z o.o. w Warszawa

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
YV
Inne

Praca jako formierz tworzyć sztucznych? Czy zatrudniał się może już ktoś z was i miałby zdanie? Mój partner może będzie aplikował, chciałam sobie tak wstępnie coś poczytać ale jak widać nie ma jeszcze opinii. warto by aplikował na to ogłoszenie? atmosfera na miejscu mnie interesuje, jak tu podchodzą do pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Art&Model Production Agency Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Firma Art&Model Production Agency Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Zastępca Kierownika Działu Laminatu, Ostróda - Luty 2024
  • Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac, Ostróda - Grudzień 2023
  • OPERATOR MASZYN CNC, Ostróda - Listopad 2023
  • STOLARZ, Ostróda - Listopad 2023
  • MŁODSZY/A SPECJALISTA/TKA DS. KADR I PŁAC, Ostróda - Listopad 2023

Czy pracujesz w firmie Art&Model Production Agency Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Art&Model Production Agency Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Sienna 57A lok. 14
    00-820 Warszawa
  • NIP: 5842730977 REGON: 221847745 KRS: 0000454442

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Art&Model Production Agency Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii