Opinie o Agro-Farm Piotrowscy Sp. z o.o. w Poryte-Jabłoń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agro-Farm Piotrowscy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agro-Farm Piotrowscy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro-Farm Piotrowscy Sp. z o.o. w Poryte-Jabłoń

Miś Nowy wpis

Nie polecam absolutnie pracy jako kierowca w tej firmie. Szefowa nie szanuje ludzi.

Ciekawy życia Nowy wpis

Ma ktoś jakąś opinie na temat pracy w tej firmie? Dosyć często potrzebują kierowcy. Liczę na szczere i merytoryczne odpowiedzi.

Joanna Nowy wpis

czyli kierowcy to mogą tu na stabilną jazdę liczyć skoro tu jeden Pan z tego co widziałam deklarował kilka lat pracy? A ilu ich obecnie tu jeździ i czy kojarzycie na jakich stawkach? Prócz podstawy coś jeszcze przysługuje?

Kamil

Poryte. Nie Poryte Jabłoń. Ja mam dobre odczucia i wspomnienia. Polecam firmę.

Elżbieta
@Kamil

A dużo razy korzystałeś z ich usług czy tylko pojedynczo?

Kamil Nowy wpis
@Elżbieta

Dużo razy. Korzystam nadal.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Agro-Farm Piotrowscy Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Kierowca

Znam Firmę pracowałem jakiś czas. Dobrze wspominam ten czas. Pracowałem kilka lat ale z powodów rodzinnych niestety trzeba było odejść. Ja osobiście polecam.

Sponsor

Przede wszystkim to nie Poryte Jabłoń,tylko Poryte,kod pocztowy się zgadza. Rozmowa kwalifikacyjna na kierowcę. Powiem ogólnie zostałem na niej upokorzony. Nie sądzę , że to było zamierzone. Kobieta nie myśli, albo myśli, że inni to idioci. Ogólnie dużo kręci, nie formułuje wprost o co jej chodzi, nie ma pojęcia o transporcie, to jest takie pojęcie z za biurka. To są przedstawiciele typowych Podlaskich przedsiębiorców transportowych.

Zostaw merytoryczną opinię o Agro-Farm Piotrowscy Sp. z o.o. - Poryte-Jabłoń

• Jak się pracuje w Agro-Farm Piotrowscy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agro-Farm Piotrowscy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agro-Farm Piotrowscy Sp. z o.o.?

Agro-Farm Piotrowscy Sp. z o.o.
  • Strażacka 59
    18-520 Poryte-Jabłoń

Agro-Farm Piotrowscy Sp. z o.o.