Opinie o Aquer Sp. z o.o. w Mikluszowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Aquer Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aquer Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquer Sp. z o.o. w Mikluszowice

Siemka, co z tym pipem o którym pisaliście ze dwa lata temu? właśnie widziałem ofertę dla ślusarza / mechanika i się aplikować. już prawie trzy lata siedzę w branży. Wiadomo ile zostanie mi zaproponowane na początek?

.... Nowy wpis

Nie wiem jak teraz, lecz kiedyś ta firma może i byłaby fajna bo BHP podobne jest wszędzie. Ale atmosfera jest okropna. Pracujesz wszędzie a ludzie bardzo chamscy dla siebie.

metyl Nowy wpis

Ten zakład przez PIP powinien zostać zamknięty, tyle w temacie. Żadna prasa nie jest w 100% sprawna a pracuje się na akord. Jak można pracować na akord na maszynie która się zacina. Maszyny pamiętają ere kamienia niełupanego. Szefostwo patrzy na ilość a jakość to będzie. Porażka. Kto się tam zatrudni sam się przekona i przyzna mi rację. Pozdrawiam

Szczery

Nie polecam pracy na mazynie,umowę dostajesz po paru miesiacach a kierownik to zarozumiały burak z przerośniętym ego.

Czy po rozmowie w Aquer Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zostaw merytoryczną opinię o Aquer Sp. z o.o. - Mikluszowice

• Jak się pracuje w Aquer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aquer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aquer Sp. z o.o.?

Aquer Sp. z o.o.