Opinie o Kucera Logistics Sp. z o.o. w Jabłonna

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kucera Logistics Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kucera Logistics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kucera Logistics Sp. z o.o. w Jabłonna

Wszyscy z okolic sie smieja jak zalosna jest ta firma. Nagle kilka pozytywnych komentarzy dziwne chyba jakies premie albo ci "madrzy" z biura pisza. Co to za argument ze wyplata na czas? Przeciez to podstawowa sprawa. Nie szanuja w tej firmie czlowieka. Tyle w temacie. Nie wierzysz w negatywne komentarze? To idz i zobacz sam. Dobrze maja tylko pupile szefa ktorzy nawet bez karty po niemczech jezdza, a o pl juz nie wspomne...

Irmina

A to można sobie wybrać taką trasę na Hiszpanię i zarabiać 15 tysięcy? Czy nie jest to stricte zależne od pracownika? Pytam dla męża, bo szuka pracy jako kierowca międzynarodowy.

Kazik

Nie polecam firmy. Jeździłem na międzynarodówce i większego bogatego dziadka nie spotkałem do tej pory. Poprzednia firma zbankrutowała, to i firmę zmienić musiałem. Ale ze do takiej trafie… w życiu się nie spodziewałem. Koledzy jak wam życie miłe i pieniędzy potrzebujecie, to szukajcie dalej, bo tu szlak przetarty i nic dobrego was nie czeka. Życie ucieknie, a i znajda coś czym cię obarczyć finansowo. O. Albo lepiej. Kontrola cię złapie za przygięcia w tachografie, które firma nakłania do robienia (bo czas goni bo czas goni) ale płacić później nie chcą i kierowca zostaje sam z opłacaniem mandatów. Papierów do podpisania dają milion.. ale w żadnym nie ma ze ci pieniądze za kary za ich popędzanie oddzadza. Tak tez się tłumacza. NIE POLECAM!!!! Czyś starszy czyś młody!

@Wspomnieniem

Wiadomo że każdy właściciel firmy liczy na zysk. A ty tu pracowałeś że wiesz że nie ma żadnego socjalu? Nic z benefitów się nie należy?

Anonimus ????

Nie polecam tej firmy w 100%. Może i obiecują premie za to i tamto ale przy każdej wypłacie ( która nie jest na czas) patrzą tylko jak najwiecej uciąć z tej premi. Nie wspomnę już o pracy po 18 godz na busie i paru godzin na spanie aby, a o czasie na spokojny obiad to można zapomnieć. Na C+E tez nie wierzcie w powroty w piątki bo to mało realne a za soboty i tak nie płacą. Podsumowanie - firma porażka

@Krystian

Za tyle godzin pracy dostaje się tylko 200 złotych? Szok. Nie można liczyć na jakieś premie, dodatki? Ile dni/godzin przerwy ma się po takim maratonie pracy? :O

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

W jakim systemie pracy , pracuje się na magazynie? I czy tylko praca wygląda na ładowaniu, ściąganiu wózkiem widłowym, czy trzeba robić coś ręcznie? I ile dostane na start?

Sam ja Nowy wpis

Ja to aktualnie 3 razy już dzwoniłem i za każdym razem zostaje odrzucony po czym dostaje SMS o treści oddzwonię i nic więc chyba nie potrzebują kierowców aktualnie choć ogłoszenia wiszą

Wszyscy z okolic
@Michał

Twierdzisz, że wszyscy się śmieją ale jednak (usunięte przez administratora) co niektórych byłych kierowców skoro tak sumiennie obserwują opinie byłej firmy (której zresztą tak nienawidzą jak widać po komentarzach). Czyżby to jednak przejaw zazdrości?? Bo jeżeli to zwykły ból 4 liter to są na to odpowiednie maści do kupienia w aptece. Jakoś kierowcy aktualnie zatrudnieni pracują i są zadowoleni - ale jak ktoś jest typową marudą której nic nie pasuje to zawsze będzie szukał dziury w całym.

Kiero Wioska
@Michał

Kolego, ja tu pracuje jakiś czas i nie spotkałem się sytuacją braku szacunku czy to od innych kierowców, z biura lub z magazynu. No jedynie stroz walnie Ci jakims tekstem jak go obudzisz klaksonem w nocy ;) Jak robisz robotę jaka Ci zlecą to co tu sie denerwowac i wyzywac? Widocznie moze ktos sie nie nadaje do pracy kierowcy albo ma za slabe nerwy...

Frycuuu
@Kiero Wioska

Kolego chyba nie pracujesz tam za długo tam nie ma żadnego szacunku wszystkie mądre chłopaki już tam nie pracuja

Konkurencja
@Michał

Jeżdżą tylko dla KiK czyli konkurencja Pepco ląmpy. Czy fajnie odpowiedź mi za 6000 pensji na Solówce cały tydzień w kabinie nie fajnie jak by to było codziennie w domu to tak a dadzą ci Toyotę Yaris hybrid i co kiedy tym pojeździsz jak wrócisz na weekend 45, pauzy do domu i z powrotem na cały tydzień od Iveca które pobrali to z daleka pensja 4500 jak masz B 6000 pensji jak masz C 9000 za międzynarodowke. Rozładunek załadunek przelicz godziny które jesteś w pracy i ile tą toyką pojeździsz jak wrócisz po tygodniu jak ściera wydychany na weekend 45.Jak ktoś nie ma domu i co robić to może słuchać dyspozytorów Michałka i jeździć w koło zegara.Plus za nie stare auta.

@Frycuuu

Nie za długo? to po jakim czasie sądzisz, że dostrzeże się takie warunki jak sugerujecie? Osoba z najdłuższym stażem to ile lat tu była?

@Michał

W obecnym czasie to nawet wypłaty nie ma na czas, miało być do 10 a Jeszcse nigdy się nie zdażyło, reszta wypłaty ( która jest w 2 częściach) potrafi nawet 20 wpłynąć na konto ???? śmiech na sali

Irmina Nowy wpis

Jakie są mocne strony pracodawcy Kucera Logistics Sp. z o.o.?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kucera Logistics Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

XYZ
@Anonimus ????

Dzięki za ostrzeżenie. Te opóźnienia z tego co widzę po komentarzach to dość często chyba się zdarzają. Co do premii to mówisz, że ucinają... Ale w sumie to za co konkretnie? Bo podejrzewam, że jakoś muszą to uargumentować. Duże te premie w ogóle są? Dlaczego nie płacą za soboty, można je chociaż odebrać jako wolne sobie?

Ala
@Anonimus ????

18 godzin w trasie? To bardzo dużo. Rozumiem, że są to nadgodziny. Czy za pracę po tych godzinach można liczyć na jakieś większe wynagrodzenie? Czy niekoniecznie? :x

Krystian
@Ala

18 godzin a nawet czasem 20 godzin za kierownicą i to nie są nadgodziny to jest ich normalny czas pracy na busach niestety pracowałem w tej "firmie" jako kierowca busa więc wiem co mówię. 200zł za cały dzień latania i pół nocy a jak się zadzwoni do wielce Pani spedytor że jest się zmeczonym to dostaje się odpowiedź "to już jest twój problem a nie mój" i musisz jechać dalej a o tym że magazynierzy nawet nie zaladują busa bo im się nie chce

@Krystian

Kucera Porażka

Firma porażka Ogłoszenie w OLX piękne zajefajne i na tym się kończy pozytyw tej firmy. Kierowca zapiernicza jak pies jako magazynier załadowczy rozładowczy sklepy kik i tedi nigdy nie wiadomo czy wjedziesz z przyczepą. Często ciasno nawet samą solówką Galerie wogole porażka 10 palet do wciagniecia najpierw do windy później przez całą galerię do sklepu żadna pani ci na sklepie nie pomoże praca dla Wołów zaprzęgowych

Jak wygląda sprawa grafiku w Kucera Logistics Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Kik

Dlaczego żarcik? Mi nie było do żartu jak 3 dni wcześniej dostałem informacje, że kończymy pracę. Co ma Nick do wypowiedzi? Podejście do firmy jest adekwatne do jej czynów. Pozdrawiam.

Edek
@Kik

To byłeś na zleceniu że zwalniają z tak niedużym wyprzedzeniem? Ile osób tak musiało odejść? Nie mają zleceń że pozbywają się ludzi czy chodzi o coś innego?

Kik

Nie polecam Wam tej firmy , zwalniają z dnia na dzień bo nie ma roboty na busie . Obiecują umowę o pracę a nagle zmiana i out.Jeden wielki syf.Dziwie się, że taka firma utrzymują się na rynku.

Adaś
@Kik

Dzięki, że ostrzegasz, jeśli masz chwilę, to mam kilka pytań. Napisałeś, że obiecują UoP, tzn. obiecują, ale jednak na start dostajesz inną, tak? Jaką i po jakim czasie można teoretycznie przejść na umowę o pracę? Skoro nie ma roboty, to po co właściwie zatrudniają nowych pracowników?

Kazik

Aneta
@Kazik

Z tego, co opisujesz, to nie brzmi to zbyt ciekawie... A jak z tym płaceniem? W ogóle nie otrzymałeś pieniędzy czy z opóźnieniem ?

Wspomnieniem
@Kazik

Firma jak firma transport to (usunięte przez administratora) każdej firma transportowa jest wyzyskiem pracownika przeliczyć godzin pracy. To stawka godzinowa jest śmieszna. I na dodatek naj nisza krajowa . No ale kierowców tylko interesuje ile mu da nowy pracodawca a nie zapyta się o socjalne , czy płaci za dojazdy a to się należy i uczciwe 45 h w domu . Ale przy kontroli to dokumenty są wszystko z godne z kodeksem pracy. I tak się bogaczom jak na przykład Kucera logistyka. Szef bardzo miły dla pracowniku lecz to pozory bo ma osiłków i naganiaczy reszta to pozory i psychologia , pracodawca miły to pracownik zadowolony i zaślepiony że jest wykorzystywany do maksa. Zwłaszcza na stałych pensja. I gdzie te prawo unijne . Ludzie obudźcie się.

@Wspomnieniem

Szukacie może kierowcy na kat C oddział wioska ?

Masakra

Nie polecam! Wstyd mi, ze takie firmy wciąż utrzymują się na polskim rynku transportowym. Wyzysk na człowieku. Szczerze..

Daniel

Witam, interesuje mnie oferta kierowcy kat C w Pruszkowie. Czy praca jest z codziennym zjazdem do domu czy od pon do pt w budzie? Towar sami paleciakiem rozładowujemy? Pozdrawiam

Aneta
@Daniel

Jakie masz ogólnie doświadczenie jako kierowca kat C? Możesz napisać?

@Aneta

Od lutego pracuje jako kurier paletowy na rejon Piaseczno dla dużej znanej firmy logistycznej, auto 18/20mpal, wąskie i ciasne uliczki nie są mi straszne.

Adriano
@Daniel

Witam Panie Danielu, proszę o przesłanie CV na adres rekrutacja@kucera-logistics.pl Pozdrawiam

@Adriano

Wysłane, proszę o kontakt.

Patryk

Nie polecam firmy. Czytałem opinie ale stwierdziłem ze zaryzykuje bo wynagrodzenie kusi. Teraz mam nauczkę i nie biorę już pod uwagę firm, które maja aż tyle złych opinii. Po pracy w tej firmie mogę nawet się domyślać kto pisał te pozytywne komentarze, żeby wyrównać statystykę.

Izabela
@Patryk

A rozwiniesz moze co cie tak zraziło? I co z tym wynagrodzeniem, było faktycznie okej?

Wanda
@Patryk

A ile w sumie pracowałeś tutaj? Co konkretnie ciebie zraziło tutaj?

@Patryk

Nie Ty pierwszy i pewnie niestety nie ostatni. Polecam kazdemu poczytac negatywne opinie, sama prawda. Z powietrza sie nie wziely. P.s Lysawy farbowany spedytorku nie pozdrawiam haha

Zuzanna

A ty jakie tam masz doświadczenia z nimi?

@Zuzanna

Najgorsze z mozliwych. Goraco nie polecam. Ps widze ze biuro zaczelo komentarze kasowac coz za rzetelna firma ha tfu

Małgorzata

Niezbyt przychylnie się to zapowiada. :/ Rozwiniesz nieco?

Lopo

Pracuje w tej firmie 4 miesiące na solo Praca jak każda inna raz lepiej raz gorzej tak jak wszędzie...Ogólnie to można się dogadać a prawda jest taka że jak ktoś chce pracować to będzie pracował....Ja polecam tą firmę bo przeszedłem z międzynarodówki na kraj i proporcjonalnie licząc zarabiam fajna kasę ...Prawda jest taka że jak sobie pozwolisz na przegięcia tacho to tak będzie ,ja tego nie robię i jest ok.......

@Lopo

Wiadomo że nie można przeginać z czasem pracy za kółkiem bo potem są mandaty. Dużo straciłeś jak przeszedłeś na wyjazdy po kraju? Bo wiadomo że są jednak mniej płatne.

Rampampam
@Lopo

Oj Tomek widzę chyba że przekupili Cię jakże piękną Toyotą ????????????A z tego co widzę to pracujesz od Niedzieli południa do piątku wieczoru także praca poukładana ????

Elo
@Rampampam

Widzę że ładnie (usunięte przez administratora) piecze z zazdrości skoro tak sie interesujesz firmą i jej pracownikami :D Psy szczekają, leserzy poza burtą a karawana jedzie dalej , Pozdro ekipa KLG! B-)

@Rampampam

Nie pracuje kolego w niedzielę tylko zabieram sobie auto pod dom bo tak mi pasuje ..Aaaa i jeszcze jedno nikt niczym mnie nie przekupił bo jak nie chcesz to nie musisz brać Yarisa ...Widzę że co niektórych boli (usunięte przez administratora) panie @Rampampam

@Rampampam

Jeszcze przypomnę że są ponoć specjalne tabletki na ból (usunięte przez administratora) także polecam skorzystać

Jest jeden środek na twoj problem kolego a tym środkiem jest środek mojej(usunięte przez administratora)który możesz mnie pocałować..Może byś się tak ujawnił skoro masz tyle do powiedzenia a nie chowasz się pod dziwnymi nickami (brak odwagi czy co )

@Lopo

Witam mam pytanie chce tam spróbować na busach , czy pomimo tych opini o szefie i wogole warto tam pracować? Dzięki za odpowiedź I pozdrawiam.

nowyy

Witam, Chciałbym się zapytać jak wygląda praca na magazynie - jak wygląda tydzień pracy pn-pt czy pn-nd, zmiany w jakich godzinach, zarobki oraz jak wygląda rekrutacja na to stanowisko?

Na jakie benefity można liczyć w Kucera Logistics Sp. z o.o.?

Były pracownik.

Żadne. Aa przepraszam na samochód o ile idziesz na C+E bądź C. Inny pracownik się nie liczy.

Gabriela
@Były pracownik.

Chociaż w dobrym stanie te samochody tam były?

Marco
@Gabriela

Najstarszy sprzęt mają na kraju, actrosy mp4 2017-2018, na Niemca jezdza juz te nowe z kamerami zamiast lusterek

@Marco

A przebiegi jak?

Xzxx

Firma spoko jak dla mnie może nie pracuje długo ale ludzie naprawdę w porządku zgłaszasz ze coś nie pasuje w aucie nie mija tydzień jest zrobione trasy jak tarasy każdy musi zrobić swoje raz jest lżej raz gorzej raz w domu raz w trasie ale na to się piszemy. Pozdrawiam cała ekipę z Krajówki :) !!!

Witam serdecznie od dłuższego czasu rozglądam się za praca widziałem sporo ogłoszeń na kierowcę kategori B właśnie u kucery, czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda praca, plus/minus godziny prac czy tez jakość sprzętu lub długość trasy?

@Zainteresowany

Praca aktualna. Zapraszam do kontaktu teL; 504-916-149

Witam jak wyglada z praca na solówce wyjazdy są tygodniowe czy jakieś kolka codzienne czy tam dwu dzienne ??

Jacek

Wiadomo że taka praca nie jest lekka, ale jak kasa jest dobra to to rekompensuje. Powiesz ile się wyciągnie na rękę bo chce aplikować i wolałbym wiedzieć wcześniej ile proponują.

kuba
@Jacek

Płacą w miarę dobrze. Nie musisz się martwic.

Izabela
@kuba

A co to znaczy w miarę dobrze? Możesz podać chociaż przybliżoną kwotę? :)

Darek

Okazało się że opóźnienie wynikło nie z winy firmy. I nie potrzebnie pod wpływem emocji, obarczyłem winą nie właściwych ludzi, za co przepraszam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kucera Logistics Sp. z o.o. - Jabłonna

• Jak się pracuje w Kucera Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kucera Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kucera Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 15 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kucera Logistics Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 43 ocen.
  • 43A
    64-308 Jabłonna
  • NIP: 7792361012 REGON: 300902029 KRS: 0000309780

Kucera Logistics Sp. z o.o.