Inter-Car Sp. z o.o.
6 1 6 1

Opinie o Inter-Car Sp. z o.o.

Inter-Car Sp. z o.o.
pracodawca
Dzień dobry,
 
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników forum, którzy poszukują informacji na temat pracy w firmie Inter-Car Sp. z o.o. Pragniemy przedstawić kompleksowy obraz przedsiębiorstwa i odpowiedzieć na Państwa pytania.
Oferujemy komponenty do produkcji: zabudów samochodowych, autobusów, pojazdów szynowych i jachtów. W swojej pracy przede wszystkim stawiamy na rozwój i samodoskonalenie. Swoim pracownikom gwarantujemy stabilne i bezpieczne zatrudnienie z możliwością podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju w strukturach firmy.
Cenimy profesjonalizm, zaangażowanie i talent naszych pracowników. Pragniemy tworzyć dla nich przyjazną atmosferę i umożliwiać pogłębianie swojej wiedzy. Wiemy, że tylko zadowoleni z pracy ludzie będą odczuwać satysfakcję z wykonywanych obowiązków.
Jesteśmy otwarci na dialog z użytkownikami forum. Cenimy merytoryczną krytykę, a także pomysły i rady. Z tego powodu wszystkie kwestie wymagające wyjaśnienia, czy cenne sugestie prosimy przesyłać na adres inter-car@inter-car.pl lub nr telefonu 61 628 04 52
 
Pragniemy poinformować, iż obecnie prowadzimy proces rekrutacyjny. Zapraszamy do aplikowania na naszą najświeższą ofertę pracy dostępną pod linkiem:
 
 
Serdecznie pozdrawiamy
Zespół Inter-Car Sp. z o.o.
   
Administrator

Nadal czekamy na aktualne sprawozdania, ponieważ wątek o pracy w przedsiębiorstwie Inter Car Sp. z o.o. w mieście Suchy Las nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Zostaw opinię o Inter-Car Sp. z o.o. - Suchy Las

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter-Car Sp. z o.o.