International Visa Service Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o International Visa Service Sp. z o.o.

Dzień dobry. :) znalazłam ofertę dla testera oprogramowania. Jest w niej napisane ze wystarczy 6 miesięcy aby się kwalifikować, a ja właśnie jestem po zakończonym stażu. ciekawa przy tym bym była procesu rekrutacyjnego. Jakie dają zadania w części technicznej?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Beata Borowiecka

Pracownik firmy - Asystentka Zarządu

19.09.2023 03:09

Czym zajmuje się Państwa firma?

Beata Borowieckaikona wywiad

Jesteśmy agencją wizową. Oferujemy profesjonalną pomoc w uzyskaniu wiz turystycznych oraz biznesowych do różnych krajów poprzez platformę internetową.

Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Beata Borowieckaikona wywiad

Firma powstała w 2016 roku w odpowiedzi na trudności klientów, z którymi borykali się podczas procesu wizowego.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Beata Borowieckaikona wywiad

Konkurencyjny rynek wizowy wymaga od nas stałego doskonalenia oferty, poprawy technologii, User Experience i obsługi klienta, aby sprostać potrzebom klientów oraz ścisłym przepisom.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Beata Borowieckaikona wywiad

Struktura firmy obejmuje Zarząd, dział Marketingu, dział obsługi klienta, dział IT, księgowość oraz asystentkę zarządu. Mamy zróżnicowany zespół odpowiadający za zarządzanie, technologię, obsługę klienta i administrację.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Beata Borowieckaikona wywiad

Proces rekrutacji w naszej firmie obejmuje analizę kandydatów, przeprowadzenie rozmów oraz ocenę umiejętności, by wyłonić najlepiej dopasowanych specjalistów do danego zespołu.

Kto odpowiada za rekrutację?

Beata Borowieckaikona wywiad

Za proces rekrutacyjny odpowiedzialni są menedżerowie poszczególnych działów.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Beata Borowieckaikona wywiad

Proces wdrożenia nowego pracownika jest zróżnicowany i uzależniony od stanowiska pracy. Średnio wdrożenie trwa od 4 do 6 tygodni.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Beata Borowieckaikona wywiad

Obecnie nie prowadzimy procesów rekrutacyjnych i nie poszukujemy nowych pracowników w roku 2023.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Beata Borowieckaikona wywiad

Dbamy o rozwój pracowników poprzez regularne szkolenia, mentoring i zapewnianie nowych wyzwań, aby umożliwić zdobywanie umiejętności i awans zawodowy. Umożliwiamy również dostęp do kursów online oraz indywidualne rozmowy o postępach, aby wspierać rozwój każdego pracownika.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Beata Borowieckaikona wywiad

Mamy w planach poszerzenie oferty o nowe destynacje oraz usprawnienia technologiczne, które pozwolą naszym klientom ubiegać się o wizy w jeszcze prostszy sposób.

Zostaw merytoryczną opinię o International Visa Service Sp. z o.o. - Katowice

Firma International Visa Service Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• UX Designer, Katowice - Czerwiec 2023
  • Specjalista ds. obsługi klienta z j. angielskim, Katowice - Luty 2023
  • Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim, Katowice - Luty 2023
  • Specjalista ds. Google Ads, Katowice - Styczeń 2023
  • Administrator IT, Katowice - Grudzień 2022

Czy pracujesz w firmie International Visa Service Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

International Visa Service Sp. z o.o.