Opinie o Grupa Wilmar Sp. z o.o. w Żórawina

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa Wilmar Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Wilmar Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Wilmar Sp. z o.o. w Żórawina

Czy istnieje możliwość rozwoju w Grupa Wilmar Sp. z o.o.?

Ktoś to się tam nie rozwinął Nowy wpis

Nie ma tam opcji na rozwój. Nauczysz się co najwyżej jak funkcjonować w tym specyficznym środowisku ale w dalszej karierze to Ci raczej wielkich profitów nie przyniesie. W tej firmie im mniejszy masz kontakt z właścicielem i jego synem tym lepiej się pracuje. A że firma wielka nie jest to dość trudno jest unikać ich i ich gierek personalnych w których się lubują.

Niestety Nowy wpis

Trudno nie zgodzić się z przedmówcami, przede wszystkim firma ma 0 organizacji, wszyscy zajmują się wszystkim i co za tym idzie ty też zaczynasz robić wszystko oczywiście za te same pieniądze bo o podwyżce możesz sobie pomarzyć. Praktycznie każdy pracownik w firmie jest zdemotywowany i albo się zwalnia albo szuka pracy gdzie indziej. W tej firmie jest dosłownie brud i niestety smród.

Black Nowy wpis

Zdecydowanie nie. Ta firma jest (usunięte przez administratora) pod każdym względem. Cała rodzina Pana Prezesa ma opanowane do perfekcji kłamanie w żywe oczy, do tego z uśmiechem na ustach. Jedynie Prezes ma odwagę powiedzieć Ci w twarz, ze wszystko inne ma w (usunięte przez administratora) dla niego liczy się tylko kasa. Generalnie maja głęboko gdzieś pracowników i ich problemy. Benefitów brak, no może poza karta multisport, za która musisz zapłacić 100%. Jak chcesz podwyżkę, to musisz przez pare miesięcy chodzić za nimi i się wypraszać o chwile czasu na rozmowę. Bo na hasło „podwyżka” zaczynaja Cię unikać jak ognia. Dach dziurawy, wiec jak pada, to postawisz sobie wiaderko na biurku i jest Ok! Tylu sfrustrowanych pracowników co w tej firmie, to ze świecą szukac. Podsumowując nic dobrego Cię tu nie spotka

Nie polecam z wielu powodów. Wymienić mogę kilka na wszystkie szkoda czasu. 1. Brak zaufania do właścicieli, nawet jak coś obiecają to trzeba tego pilnować bo wykorzystają każdą okazję żeby choć miesiąc mniej płacić. 2. Słaby hajs, ale po powyższym to raczej oczywiste. 3. Chaos organizacyjny od pożaru do pożaru, nie wiadomo za co odpowiadają poszczególni członkowie rodziny prezesa. 4. Niska kultura osobista właścicieli, zwłaszcza prezesa.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Grupa Wilmar Sp. z o.o..
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Very bad

Trudno się nie zgodzić z przedmówcą. Firma zarządzana rodem z poprzedniej epoki. Pracownicy zdemotywowani, bród na każdym kroku. Jeśli jesteś bardzo elastyczny, pokornie godzisz się na wszystko, lubisz szeroki zakres obowiązków- człowiek orkiestra, uważasz że socjal nie jest potrzebny, nie lubisz podwyżek, premii i dodatkowych bonusów jest to idealne miejsce dla ciebie.

Ewelina
@Very bad

No to faktycznie jakaś taka specyficzna reklama tych warunków, które tu panują. Nie rozumiem skąd miałby się tutaj brać ten wspomniany brud... Piszesz o szerokim zakresie obowiązków czyli co to w praktyce oznacza? Czego wymagają?

AG2

Mi firma się spodobała - ciekawy pomysł do zrobienia. Dostałem ofertę pracy - całkiem niezłą, ale niestety w tym momencie z różnych względów nie mogłem jej przyjąć. Pozdrawiam Pana Tomka, który przeprowadzał ze mną rozmowę. Może jeszcze kiedyś...

Ksawer

Ta firma to dno i 5 metrów mułu

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Wilmar Sp. z o.o. - Żórawina

• Jak się pracuje w Grupa Wilmar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Wilmar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Wilmar Sp. z o.o.?

Grupa Wilmar Sp. z o.o.
  • Aleja Niepodległości 2e