Bcj - Konsalting Towaristwo Z Obmeżenoju Widpowidalnistju Oddział W Polsce

Wrocław

Bcj - Konsalting Towaristwo Z Obmeżenoju Widpowidalnistju Oddział W Polsce

Opinie o Bcj - Konsalting Towaristwo Z Obmeżenoju Widpowidalnistju Oddział W Polsce

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Bcj - Konsalting Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

wowa

Jak wiem rekrutują ludzi ze wschodu, obsługa dobra ale trafiaja sia rózni ludzie do pracy i na to oni nie maja wpływu a często "odłamki" na nich lecą ich ból.

babcia
@wowa 01.03.2013 14:11

kto pisał te słowa , to nie jest język polski , Opinia jest prosta jak futerał od sierpa ????

Prezes
@wowa 01.03.2013 14:11

Duże przytulić dla piszącego , korzeń dla was !!!

Zostaw opinię o Bcj - Konsalting Towaristwo Z Obmeżenoju Widpowidalnistju Oddział W Polsce - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bcj - Konsalting Towaristwo Z Obmeżenoju Widpowidalnistju Oddział W Polsce