Wema

Wrocław

Opinie o Wema

Yer

Generalnie, bardzo nisko oceniam Weme.

stary

Oczywiście jak przedmówca również miałem nieszczęście pracować w tej firmie. Wszystko co zostało napisane powyżej to prawda. Dodam jeszcze że kierownik tego salonu zupełnie się ni nadaje do tego co robi ( kiedyś nam powiedział że nie zna się na pracy tylko na rządzeniu ludźmi ale chyba zapomniał jak w biedronce 2 tonową paletę ciągną paleciakiem) no i niech ktoś wreszcie przeprowadzi kontrolę w salonie to wyjdzie na jaw jakie przekręty kierowniczek robił.

były pracownik

Witam, Jestem byłym pracownikiem i nikt mnie nie zwolnił, mimo że mój były kierownik, jak ne dawno się dowiedziałem twierdzi że to on mnie zwolnił:) Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie... Chyba że jesteś mocno zdesperowana/y. Po roku funkcjonowania salonu we Wrocławiu niemal cała ekipa się wymieniła. A szkoda bo uważam że byliśmy fajnym, zgranym zespołem. Jak tylko zatrudniono kogoś kto był dobry w tym co robił to długo nie pracował. Bo co Wema ma do zaoferowania??? 3/4 etatu, mnóstwo obowiązków łącznie z myciem kibla (raz kierownik zwrócił mi uwagę że zostało trochę żółtego:))) jak dobrze pamiętam 3 razy spóźnili się z wypłatą a jak już dostałeś wypłatę to nie rzadko za mało... pomylić się można tylko dlaczego zawsze na niekorzyść pracownika? do tego wiecznie coś nie tak. Na magazynie nie ma nawet wózka widłowego a gdyby nie nasze protesty na początku istnienia oddziału to do dzisiaj pracownicy rozładowywaliby tiry z dostawami ręcznie. Kiedyś też poskarżyliśmy się że musimy przeciągać palety ważące niekiedy 2 T na co Pan prezes znalazł doskonałe rozwiązanie - rozłożyć towar na 2 palety, przeciągnąć je na miejsce i znowu złożyć na jedną:))) Brawo:) Pozdrawiam

Zostaw opinię o Wema - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wema