Opinie o Liferobr (Living Furniture Europe Sp. Z O.O.) w Sulęcin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Christianapol Meble Polska sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Christianapol Meble Polska sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Christianapol Meble Polska sp. z o.o. w Sulęcin

Szanowni Państwo, Właściwa nazwa naszej firmy to: Living Furniture Europe sp. z o.o. sp.k. Cieszę się, że korzystają Państwo z rozmieszczonych na halach "skrzynek pocztowych" - co tydzień analizujemy wpływające tu wnioski. Jeśli chciałby Pan/Pani przekazać nam konkretne uwagi co do funkcjonowania przedsiębiorstwa, to zapraszam do kontaktu bezpośredniego, również anonimowo, pod adresem e-mail: kadry@living-furniture.eu. Mariusz Pawlak

Pan mysliciel

Może na zebraniu trzeba jutro wspomnieć o znormalizowaniu godzin pracy? Jak nadgodziny, gdzie już w środę nic mi się nie chce to nie tez i sobota. Osobiście wole iść w sobotę jak siedzieć w tej robocie po 10h dziennie, gdzie nie mam siły nawet posprzątać w domu o zabawie z dzieckiem nawet nie wspominam

@Pan mysliciel

No niestety trzeba Niemieckich biurokratów z czegoś utrzymywać !

Cc

Dla kapitalistow człowiek się nie liczy a zwłaszcza w tej firmie ,ukryte niewolnictwo stało się normą .

Cc

Nie ważne jakim jesteś pracownikiem ,ważne jak i komu nadajesz na ucho i jak machasz jęzorem po pewnej części ciała .

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Christianapol Meble Polska sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista/ka ds. kadr i płac? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services

A ja tam jestem z firmy zadowolony. Wystarczy słuchać co mówi Pan wspaniały i wyrozumiały kierownik mój i wykonywać jego polecenia. A i premie zawsze miałem pełnom zwłaszcza gdy mówiłem kierownikowi kto się obija. Kierowniku jestes super.

Pelikan
@Piotr

Nasmaruj się jeszcze wazelina to wejdziesz jeszcze głębiej kierownikowi w dolna cześć pleców/górna nóg. I cieszę się, ze miałeś pełnOM premie, bo ja tez mam ale pełną już któryś miesiąc z rzedu

@Pelikan

Morze i masz ale to ja jest na drodze do zostania (usunięte przez administratora)

Mała
@Piotr

Fajnie jest się dowiedzieć że premia przyznawana jest za donosicielstwo A nie za uczciwą pracę Super Tylko skoro Ty obserwujesz i donosisz to ciekawe kiedy pracujesz ,ale z tego co piszesz nie musisz się bardzo przykładać bo i tak jesteś doceniany ehh ,oby takich ludzi było jak najmniej...

@Piotr

Widze, ze sami nowi sie udzielaja,,,

Meloman

Już nie mogę się doczekać piątku. Pozdrawiam wszystkich zaangażowanych i solidnych pracowników.

Janek
@Meloman

Dla firma przewidziała premie na karpia

Romek
@Janek

DLa kogo ?

Wykonczony

Czy tylko ja się czuje jak koń po westernie czy nie jestem sam?Dobijaja mnie te 10 godzinne dni i jeszcze te „nieobowiązkowe” soboty. Ciekawe kiedy mi urlop dadza jeśli mam jeszcze 20dni a od stycznia mam kolejny nowy 26 dniowy urlop? Na zabawę tez po pracy mamy iść, gdzie się tam nie widze ale pójdę tylko dlatego, żeby uszczknąć coś na te święta bo żadnemu nie przyjdzie na myśl żeby dać pieniądze jak inne normalne firmy

Pracuś
@Wykonczony

A ja pójdę z wielką przyjemnosciom, napije sie brudzia z panem kierownikiem i pogadamy o nierobach, co to nie chce im sie robic. Tak, tak wszystko widze.

@Pracuś

Jak ten twój kierownik przeczyta o jakiej godzinie masz czas siedzieć na forum i wypisywać te bezgramatyczne dyrdymały to z pewnością premi nie zobaczysz. Po za tym do „zobaczenia” na zabawie. Tak się składa, ze wiem kim jesteś a kim jestem ja to się dowiesz na imprezie

Pracuś
@Wykonczony

Byłem na przerwie i doskonale wiem kim ty jezdeś

@Pracuś

Wiec się mocno zdziwisz

Prawdomowny

Drodzy pracownicy LFE skoro jesteście tacy pokrzwdzeni szczególnie z nadgodzinami to czemu jako załoga niewalczycie i niedomagacie się swoich praw pracowniczych nadgodziny które robicie w tygodniu a zakład zamienia je na wolne to zgodnie z art 151 punk 2 powien dać 1,5h za 1h pracy domagajcue się swojego zaluszcie przedstawicieli załogi która za wami i waszymi prawami zajmie się narzekanie po boku i palarni nic nieda stworzcie zakładowych przedstawicieli pomyślcie nadtym

Woziciel
@Prawdomowny

mądrego to i warto posłuchać. Poszedł bym nawet krok dalej i w tej firmie aż się prosi o związki zawodowe.Tylko obawiam się, że strach o utratę pracy jest dużo większy nie wspominając o składkach na nie.

Papa smerf

Wszyscy zadowoleni z nowego systemu premiowania? Mi się już odechciało na te choinkę nawet iść.... Po za tym co to za zwyczaje, żeby robić obowiązkowe zebrania po pracy?!

Wózkowy
@Papa smerf

Kolega widzę krótko tutaj pracuje

Papa smerf
@Wózkowy

Jak większość tutaj zebranych. Najstarsi pracują tu od 17.09.2018 nie licząc tych co pracowali w skwierzynie. Powiedz co takiego fajnego widzisz w tym systemie, gdzie zap....jac i tak nie dostaniesz premii, bo inny się obija? Albo żeby ja dostać będzie trzeba zap....c na tego co się obija? Co tu takiego fajnego powiedz, bo ja nic takiego zobaczyć w tym nie moge

Obserwujący69

Firma organizuje pracowniką pracowity i ekscytujący rok imprezą, z czego większa połowa pracowników nie bierze udziału w imprezie.Zamiast organizować niepotrzebne imprezy, moim zdaniem powinni wynagrodzić bonami świątecznymi czy paczkami dla dzieci na Boże Narodzenie. Ludzie zapieprzają cały rok, a na święta dostają bombkę z czekolady

Janek
@Obserwujący69

I to jeszcze gdzie? Tyle warci widocznie jesteśmy.

Gonzo

Wy tam w tym Sulencinie ,to lepiej za robotę się weźcie!!!

Pytanie do spostrzegawczego

Spostrzegawczy możesz wytłumaczysz po co w sobotę przychodzimy? Kiedy nie mamy co w poniedziałek robić?

Gracjan

Jakiś kierowniczek albo jego rudy pociotek dolewa oliwy do ognia. No bez steinpolu to sam wróci do tapicerki.

@Gracjan

Rudy jak nic się wcina, znów te jego wypowiedzi bez składni.

@Tomek

Składnia to powinieneś mieć na drugie inteligencie i guzik mnie jakiś Rudy..,

@Spostrzegawczy

Takiś obeznany, kto, co, gdzie i jak. Sam A. Albo jego rodzina z włosami koloru rudego

Spostrzegawczy

W tej firmie potrzeba takich jak Tadzik chłopak bije na łeb każdego filozofa swoją pracą!Tomek od materacy plus Marcin z Kt ludzie którzy są nie doceniani.Bardzo pracowici chłopaki ✌????✌????????????

Chętny
@Spostrzegawczy

Marcin za 3 pracuję. Szkoda, ze w kratkę :)

@Chętny

Nie wiem moim zdaniem co słyszę bardzo dobrze

Damian

Najlepsza jest Pani E. która to ma swojego chłopaka od podrzucania czasów za tapicerowanie.

Chętny

A ja tam spróbuje, najwyżej się zwolnię.

Krzysztof

bo wam się robić nie chce od tyle

Spostrzegawczy

Witajcie muszę się wypowiedzieć bo mnie krew się zagotowała na co niektóre wypowiedzi i zaznaczę nie jestem z biura czy produkcji jest to obiektywna wypowiedź a więc śledziłem wasze wypowiedzi długi czas i śmie stwierdzić że oczernia firmę grupka ludzi pod różnymi nazwami i tak jest od początku przyszła grupa ludzi z firmy Steinpol i najprostsza zasada jak zarobić a się nie narobić wypisać tysiąc minut ZANIM zacznie coś poprawiać np jak szwaczka coś źle zrobi to już ma czas poprawy wpisany a widzę że szczególnie tutaj interwieniuje ten najmniejszy z KT Pan S. Wszystkim tam im nie wyszło to próbują tutaj co poza tym zaznaczę też ludzie ze Skwierzyny dodam ze zbankrutowanego zakładu jak to twierdzili zarządzanie wszędzie zarządzanie wymagania mają ale swoich błędów nie widzą tak jak na szczęście Pan Polizist płytki filozof na całe szczęście już go tam nie ma a znany w Sulęcinskim mieście i powiecie za swoje zachowanie i ówdzie Pan również tutaj pokazał rożki. Jaki pracownik biega do toalety odpocząć na ponad pół godziny bo się biedactwo zmęczyło wypisywaniem papierków a i te niemoralne propozycje kobietą pracującym tam a pozwala sobie tutaj wypowiadać na każdy temat proszę spojrzeć na formę wypowiedzi są bardzo podobne a treść niemal powiązana identycznie to jest najprostszy sposób oczernić kogoś czy to kontrolę jakości czy kierownika bo się nie chce zrobic co powinien każdy z najniższego szeregu tylko stawać okoniem i wydziwiac na forum.

Rebigiliusz

Wiecie jaki jest prawdziwy sukces zawodowy pracowników Liwing Furniczur Jurop ? Znalezienie nowej pracy :)

Pancerny Marian
@Rebigiliusz

Jesteś takim szczęściarzem? Ktoś podniósł tobie tak ciśnienie czy zarobki były niezbyt dobre? Pytam, bo byłem na spotkaniu i nie wiem czy dalej brnąc...

@Rebigiliusz
@Pancerny Marian

Tak, uważam się za szczęściarza mogąc zmienić pracę. Słuchaj wypłata na czas, kawa za 50 groszy i tyle było by z plusów. Główny minus to człowiek ze wschodu, który był całe życie fizolem w Raichu i dostał teraz trochę władzy i bardzo się tym z tym obnosi, zero pojęcia o zarządzaniu ludźmi, potrafi zabrać Ci premie twierdząc, że to za ogół Twojej jakości pracy. Praca jako przystanek na chwilę.

Pancerny Marian
@@Rebigiliusz

Na forum z tego co przeczytałem jakiś rudy kierownik już podobno wyleciał. Czy to nie o tego chodziło? Czy jest tam jeszcze jakiś „nowowladczy”? Jeśli faktycznie zarządzają tam ludzie oderwani granatem od pługa to nie widze innej możliwości jak posiedzieć w tym upadającym molexie ile się da i jechać do zalando paczki sortować za 1800€/mies

Nowicjusz

Widziałem, ze ludzie jeżdżą autobusem do tego zakładu pracy. Ile odciągają za dojazd i skąd ten autobus jeździ? Co to za firma jacobs, bo nie mogę takiej znaleźć w internecie? Jak z zarobkami na tapicerni, bo tam bym chciałbym trafić ze względu na doświadczenie w firmie niemieckiej i polskiej ale wszystko zależy od atmosfery w pracy i zarobków...

Zostaw merytoryczną opinię o Christianapol Meble Polska sp. z o.o. - Sulęcin

• Jak się pracuje w Christianapol Meble Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Christianapol Meble Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Christianapol Meble Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Christianapol Meble Polska sp. z o.o.
  • Inwestycyjna 2
    69-200 Sulęcin

Christianapol Meble Polska sp. z o.o.