SMSKLIMA SP. Z O.O.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SMSKLIMA SP. Z O.O.

Pytanie Nowy wpis

Ile jest zmian w SMSKLIMA SP. Z O.O.?

Hary B. Nowy wpis
@Pytanie

Praca jest zazwyczaj na rano ale trzeba pamiętać że firma wykonuje usługę dla klienta więc musi się dostosować do jego życzeń na przykład serwis banku lub innych biurach można wykonać tylko po południu

Marek Nowy wpis
@Hary B.

A nadgodziny też się tutaj zdarzają?

Hary B. Nowy wpis

Przy rozwiązaniu umowy poproszono mnie o wydanie opinii na temat firmy SMS klima w której pracowałem wszystko jedno dobrą czy złą byle szczerze co myślę. Pracowałem w tej firmie 10 lat a odszedłem tylko i wyłącznie ze względu na pogarszający się stan zdrowia około półtora roku temu uszkodziłem sobie biodro. Przez ponad rok czasu nie odczuwałem żadnych dolegliwości z tym związanych więc trochę zaniedbałem tą sprawę ale od pół roku pogorszyło się i dlatego właśnie odchodzę żeby zająć się swoim zdrowiem ponieważ ta praca polega głównie na pracy z drabiny lub chodzenie pomiędzy piętrami montując instalacje klimatyzacyjną lub wentylacyjną. Nie mam wprawę w pisaniu takich rzeczy Dlatego przedstawiam tylko suche fakty . Pensja zawsze na czas Jeśli chodzi o urlop lub wolne wystarczy z wyprzedzeniem uzgodnić A w nagłych sytuacjach uprzedzić firmę jak najszybciej przez kierownika lub innego przełożonego. Firma kładzie również nacisk duży na BHP dlatego zapewnia wszelkiego rodzaju potrzebne odzież buty rękawiczki okulary i tym podobne. Samochody są zadbane i co jakiś czas wymieniane.

Driver

Pracowałem ładnych pare lat w tej firmie... ale z powodów osobistych niestety musiałem się zwolnić. Co do wypłat nigdy nie było najmniejszych problemów nawet przed czasem była, z urlopami lub jakimiś nagłymi sytuacjami gdzie potrzebowałem wolne też nie było problemów. Co do pracy to praca jak każda inna tego typu... Samochody zadbane sprawne technicznie, nie jeździsz na slickach itp. w sumie auta paru letnie. Firma kładzie duży nacisk na BHP co myślę że też jest na plus. Z prezesem idzie się dogadać na każdy temat tylko trzeba rozmawiać a nie narzekać że i tak to nic nie zmieni...

Edyta
@Driver

A długo tam pracowałeś? Ciekawi mnie czy wraz ze wzrostem stażu pracy wzrasta też pensja?

Smsklima Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Serwisant. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

panpana
Kandydat
@Administrator

pierwsze spotkanie przez Teams, do drugiego nie doszło prezes informował o telefonie tego samego dnia odezwali się 5 dni później , wyglądało to jak by ktoś zrezygnował. z kolejnego spotkania (usunięte przez administratora)zrezygnowałem.

Danuta
@panpana

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Smsklima Sp. z o.o. na stanowisko Serwisant Pomp Ciepła / Klimatyzacji? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Witold

Prężna firma a tak trudno znaleźć opinie o pracy. Sądziłem, że gdzie jak gdzie ale forum pracownicze to tu już będą aktualne wpisy. Macie jakiś powód, że od roku nikt nie zamieścił opinii o pracy?

opinnie
Klient
@Witold

Danuta
@opinnie

A czemu jakoś tak dziwnie, (usunięte przez administratora)?

Klientka
Klient

Drogi Administratorze ta spółka jest z Debowej Góry Jako klinetka bardzo polecam Schludnie montują, dbają o serwis Oferty pod klientów dobierane Miła obsluga Fachowcy

Czekamy na nowe opinie odnośnie firmy Smsklima Sp. z o.o. w mieście Starowa Góra, może ktoś z pracowników wie coś o nich.

Mario
@Administrator

Panie admin to jest Dębowa Góra pod Skierniewicami.

Zostaw merytoryczną opinię o SMSKLIMA SP. Z O.O. - Dębowa Góra

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w SMSKLIMA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SMSKLIMA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie klientów o firmie SMSKLIMA SP. Z O.O.?

Liczba opinii klientów firmy SMSKLIMA SP. Z O.O., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SMSKLIMA SP. Z O.O.