Opinie o Erg Construction Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Erg Construction Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Erg Construction Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erg Construction Sp. z o.o. w Łódź

Nicram Nowy wpis

Również miałem przyjemność pracować tam kilka lat i sama firma spoko zarząd i prezes fajni ludzie tylko celowo wprowadzani w błąd na temat pracowników przez słynnego brygadzistę pana W który to zbyt bystry nie jest i w ten sposób próbuje chronić swoją pozycję szkoda bo ta sytuacja zachamowuje rozwój firmy która jeszcze jakiś czas temu była liderem na rynku usług dekarskich i miała obsadę doswiadczonych dekarzy a teraz większość pracowników są to obcokrajowcy nie mający nic wspólnego z dekarstwem

Anik82987

Pracowałem tam dawno temu ale nadal wiem co się tam dzieje, bo to krąży na mieście, znamy się z wieloma chłopakami i ziomkami którzy tam pracują obecnie czy też pracowali nie tak dawno.. Dawniej premie do podziału dla wszystkich dostawał brygadzista do ręki za wykonaną dobrą robotę. Tylko zwykły pracownik jej nie zobaczył bo całość zostawała w kieszeni brygadzisty. Walka i przepychanki o to kto jest mądrzejszy i lepszy we wszystkim trwają do dzisiaj. Obecnie firma przeszła metamorfozę. Nowy dyr. wcielił w życie wiele zaczerpniętych działań/zasad z nowoczesnej literatury marketingu i biznesu. Pracownicy odbyli warsztaty z Trenerami samorozwoju itd. Niestety to zadziałalo tylko na dyrekcję firmy, która teraz uważana jest przez pracowników za odciętą od rzeczywistości.. korporacyjny język i zbyt skomplikowane zasady oceny pracownika i jego umiejętności.. to tylko jedne z widocznych dla ogółu problemów. Najgorsze jest to czego nie widać i o czym się oficjalnie nie mówi to tematy szkodzące wizerunkowi dyrekcji.. że jeśli jesteś przyjezdnym z Ukr satrszym wiekowo lub mniejszego miasta pod Lodzią albo nie daj Boże z małej wioski to zostaniesz celem i ofiarą szyderstw na swój temat. Brygadziści Zwymyslaja cię jeśli wyróżniasz się zbyt mocno i dostajesz jakieś oficjalne pochwały od dyrekcji... Zwłaszcza jeden który myśli że może wszystko bo pracuje tam naj dłużej... Niestety wielu dobrych i normalnych fachowców ludzi musiało odejść i pewnie odejdzie przez tego "Pana"z firmy. Gdyby tylko dyrekcja i sam Prezes wiedzieli jak bardzo robi zamieszania i jak dużo firma na tym straciła zarówno finansowo jak i nadal traci wizerunkowo. Niestety jest to człowiek który ma rzekomo szkolić innych i dostawać za to pieniądze..szkoda że szkoli i pozwala się rozwijać tylko tym którzy smieją się głośniej niż on sam ze swoich prostackich dowcipów. Głównie są to teraz przyjezdni ukraińcy. Przemiał ludzi duży, praca ciężka, zwłaszcza latem. Organizacja pracy i atmosfera wśród pozostałych brygadzistow na dobrym poziomie, są to ludzie którym jeszcze pieniądze nie uderzyły do głowy... Logistyka magazyn to nie najmocniejsza strona firmy, brak miejsca -ciasnota, marnotrawstwo materialu, brak podstawowych narzędzi, palników..itd prosisz się od kilku miesięcy i nic. Mówią że nie ma. Oczywiście są też dobre strony, ale nie będę o nich pisał żeby przypadkiem nie naszła kogoś myśl że chciałby tam zacząć pracować. Bo naprawdę nie warto tracić swojego czasu. Rozwój, szkolenia na jakie wysyłają ludzi i najważniejsze praktyka już w pracy na budowie to tylko farsa dla prezesa i czasem dla samej dyrekcji. W praktyce kazdą decyzję i tak podejmą i zmienia pod siebie brygadziści. Kto ma się rozwijać dostać sprzęt a kto biegać z miotła i rolkami papy. Nie ma czegoś takiego jak kontrola rozwoju umiejętności praktycznych pracownika.. czy kontrola samych brygadzistów z tego jak dopuszczają ludzi do prac..wszystko dzieje się na tzw gębę brygadzisty..wpisuje Ci w papier że potrafisz to czy tamto a tak naprawdę w (usunięte przez administratora) to ma czy Ci go ktoś pokazał i czy to sam zrobiłeś choć raz uczciwie.. Ale dyr wierzy że firma się rozwija. Działają stare układy między starymi pracownikami, nie dopuszczają młodych do nauki na dachu. Są i wyjątki np jeśli chodzi o blacharskie obróbki, ale tego uczył skromny i kulturalny człowiek który jest na innym poziomie wiedzy i mentalności.

Zostaw merytoryczną opinię o Erg Construction Sp. z o.o. - Łódź

Firma Erg Construction Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Inżynier budowy, Łódź - Listopad 2023
  • SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI MAGAZYNOWEJ, Łódź - Lipiec 2023
  • Inżynier Budowy - Kosztorysant, Łódź - Marzec 2022
  • Inżynier budowy - Kosztorysant, Łódź - Luty 2022
  • Młodszy Specjalista ds. wycen - serwisów, Łódź - Wrzesień 2021

Czy pracujesz w firmie Erg Construction Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Erg Construction Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Erg Construction Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Erg Construction Sp. z o.o.
  • Mikołaja Kopernika 15 lok. 17
    90-503 Łódź

Erg Construction Sp. z o.o.