Opinie o Andre Abrasive Articles Sp. z o.o. w Koło

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Andre Abrasive Articles Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Andre Abrasive Articles Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andre Abrasive Articles Sp. z o.o. w Koło

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Andre Abrasive Articles Sp. z o.o.?

Abras to jest to. Nowy wpis

Rekrutacja niczym za (usunięte przez administratora) Na stanowisko opiekuna klienta karzą sobie przyjechać do firmy z drugiego końca Polski. Nie znane są im formy rozmów np na teamsie czy innej formie online. Osoba prowadząca rozmowę zupełnie nieporadnie ją prowadzi.

Ktoś się jakiś zaś temu o umowę o prace pytał ale z tego co widziałem w tym ogłoszeniu tutaj w zakładce to piszą jedynie o zleceniu. w mile widzianych pojawiło się prawo jazdy kat W, jakim autem się jeździ? jest firmowe czy jednak trzeba swoim dojeżdżać?

RPH Nowy wpis

Witam, Czy na tą chwilę nie potrzeba na region południa RKS ,mam spore doświadczenie w branży technicznej na tym samym stanowisku. Dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam Tomasz

Firma Andre Abrasive Articles Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Technolog. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Czy w firmie Andre Abrasive Articles Sp. z o.o. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

To jak to jest z tą pracą po dwóch latach? Była opinia, że jak się robi ponad normę to się zarabia. Gdy teraz mam przed sobą ofertę dla technologa nie widzę niestety wzmianki dotyczącej premii i tym podobnych. Występuje czy nie? Jest stała podstawa? Ile wynosi?

Zuzanna

Ze starszych opinii wyczytałam, że normy w firmie są dosyć wyśrubowane. Ale mimo wszystko, to był wpis sprzed ponad roku i dlatego chciałabym zapytać, jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie Andre. Powiedzcie, czy waszym zdaniem ciężko jest osiągnąć wyniki, których oczekuje od was pracodawca. Jak to jest?

Ell
@Zuzanna

Nie, jak uczciwie pracujesz to zrobisz nawet więcej niż norma przewiduje. Jak wszędzie

Mateusz

@DarcDevil czyli wyniki się mocno liczą

DarcDevil

Nacisk na ilość, zwiekszanie norm, wszechobecny monitoring i kontrola, liczą się tylko statystyki, słupki w tabelkach, pracownicy produkcyjni jeśli pracuje dobrze to trzeba dokręcić śrubę żeby jak najwiecej uzyskać, socjal marny a i atmosfera w pracy kiepska

Big

Słabo. Najniższa krajowa przez rok mam. Praca nie wyczerpującą ale nie opłacalna

Zostaw merytoryczną opinię o Andre Abrasive Articles Sp. z o.o. - Koło

• Jak się pracuje w Andre Abrasive Articles Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Andre Abrasive Articles Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Andre Abrasive Articles Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 10
    62-600 Koło

Andre Abrasive Articles Sp. z o.o.