opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Robano Express Thermo Logistics

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.6/5

Na podstawie 18 ocen z 3 miesięcy
Opinie(88)
Dodaj opinię
Aktualności(10)

Opinie(88)

Dodaj opinię
Aktualności(10)
Logo
  • O NAS
  • .
  • AIR TRANSPORT
  • .
  • LOGISTYKA
  • .
  • LOGISTYKA BADAŃ KLINICZNYCH
  • .
  • KONTAKT

O NAS

AIR TRANSPORT

LOGISTYKA

LOGISTYKA BADAŃ KLINICZNYCH

KONTAKT

TłoTło
Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Włocławek
  • Płock
  • Brodnica
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Staroźreby
  • Opatówiec
  • Staroźreby-Hektary
  • Worowice-Wyroby
  • Słomkowo
  • Zdziar Mały
  • Stoplin
  • Małachowo
  • Przedpełce
  • Teodorowo
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Staroźreby
  4. /
  5. Opinie o Robano Express Thermo Logistics Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Robano Express Thermo Logistics Staroźreby

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Robano Express Thermo Logistics Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kierowca2

    23.08.2020 18:17

    Pracownik

    Firma przycina na wszystkim, najbardziej na kierowcach, pół dniówki nie wiadomo od której liczone godz., zakup nowych nawigacji ale już bez live, bo połowę tańsze, z nowych samochodów zabierają oryg. (usunięte przez administratora) niedawna zakaz używania karty firmowej dla siebie, to tylko kilka przykładów, non stop jazda landami, i na zyletki, przebiegi 1 do 1, dzień tysiąc km, albo lepiej, opieka spedytorów marna, często się mylą, częste zmiany tras, tel. Alarmowy koszmar nie idzie się dodzw. A jak już to łaskę ci robią że ci pomogą albo wcale, licz na siebie. Częste przesiadki na inne auta bo się psują, brudne nie posprzątane nie mówiąc dezynfekcji, na wyjazd dostajesz denaturat do rąk, i rękawiczki foliowe, to jest zabezpieczenie. Szefostwo się odcięło i nie interesuje ich los tego kto im nakręca biznes, a szkoda bo było fajnie, dobrzy kierowcy odchodzą, i szykuje się większą fala odejść, po rozm. Tel większość mówi że gdziekolwiek indziej będzie lepiej. I to prawda. Panowie siedzący w biurze powinni się zmierzyć z problemem a nie go unikać. Ale to ich firma i ich sprawa.
    ReviewUserIcon
    Robert

    31.07.2020 15:02

    Pracownik

    Firma pierwsza klasa. Z tego co tutaj czytam to nic mi się nie zgadza ,chyba ktoś pisze o innej firmie. Robano to naprawdę jedna z najlepszych firm. Pracuje w niej już sporo czasu i mam zupełnie inne wrarzenia. Kilometrów tak jak sie przyjmowałem mówili ,rze sporo ale jest trochę mniej ok. 15000 na 23 dni tak rze spoko ! Nocki przezpane, spedycja spoko a Dawid to jeden z leprzych spedytorów. Auta ok. Nie mam zastrzezeń. A Rysia znam dość dobże. Wyleciał z Robanu bo alkocholik. Gadałem z nim wiele razy i bardzo chciał rzeby go przyjeli spowrotem ale nie dało rady. Ale za to załatwili mu robotę w innej firmie ale s tamtej znowu go zwolnili za alkohol.
    ReviewUserIcon
    LIBERATOR

    11.12.2018 23:40

    Inne

    Szefostwo, biuro, kierowcy (czy w domu, czy w trasie- nawet jak obudzisz) wszyscy stana na glowie, zeby Ci pomoc jak masz problem. Auta nowe, na stale, bez przesiadek, pod dom. W Twojej gestii sa serwisy. Gdzie i kiedy. Wszystkie narzedzia do pracy dostajesz w firmie. Nawigacja, telefon, karty paliwowe, zaliczki, itp... Wyplata zawsze z premia. Pelna kultura bez uzywania niecenzuralnych slow. Wchodzisz do biura i odrazu masz kawe przed nosem. Robota poukladana, duzo stalych punktow. To efekt staran biura i szefostwa. Czesto lata sie po dwoch na tej samej trasie. Ty decydujesz czy chcesz zjechac na Swieta a nie jak Ci wypadnie. W kabinie mozesz sobie wszystko montowac co chcesz, nikt sie nie czepia i pod biurem nie zaglada. POLECAM!!!
    ReviewUserIcon
    sped

    29.04.2020 19:59

    Inne

    po odliczeniu kar ?? możesz jeszcze dopłacić :) jest cholernie uciążliwy oprócz hałasu przenosi wibracje od silnika diesla. Brak jakiegokolwiek wyposażenia lodówka rękawiczki obuwie maseczka itp musisz we własnym zakresie.
    ReviewUserIcon
    Zbyszek

    09.07.2020 16:48

    Inne

    To fakt. Potwierdzam.

    Kontakt - Robano Express Thermo Logistics Sp. z o.o.

    Płocka 10 09-440 Staroźreby

    NIP:7743220168

    REGON:147362806

    KRS:0000519721

    https://robano.pl/
    Branże: Usługi wspierające

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIcon
    ReviewUserIcon
    kier

    09.07.2020 16:12

    Inne

    Wszystko SUPER Polecam Bardzo solidna firma. System 23/1 Dobra atmosfera, super spedytorzy. Niestety sporo jazdy.
    ReviewUserIcon
    komi

    08.04.2020 17:03

    Inne

    Hej , szukają teraz na C kategorię Daf, ktoś się wypowie czy praca na solówce jest lepsza u nich niż na busach? jak jest przestrzegany czas pracy? wypłaty na czas? czy te Dafy mają częśc sypailną? czy kurniki?
    ReviewUserIcon
    Rob

    08.04.2020 18:54

    Inne

    Jak pracujesz na solówce, to na solówce, jak na busie to na busie. Na solówce lepiej płacą i tyle wiem. ale stary ta kabina to ajwieksza nie jest. sprawdz sobie Daf LF, śpisz w kabinie, ale musisz siedzenia złozyc, nnie ma miejsca zeby trzymac rzeczy,, Kase od razu dostajesz po zjeździe z trasy, nie ma z tym nigdy problemu. Czas pracy trzymany chociaz teraz trudno sie połapac, ciągle jakies zmiany. Generalnie dobra, wypłacalna firma a i z szefostwem tez idzie się dogadac. Pełna kultura w kontakcie z biurem
    ReviewUserIcon
    komi

    10.04.2020 17:24

    Inne

    hej, dzięki za odpowiedź, Ty tam nadal pracujesz? jako kierowca? jakie są trasy na solówkach w sensie gdzie?jakiś kontakt do Ciebie?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    25.01.2020 11:13

    Inne

    Jakie narzędzia pracy zapewnia Robano Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    01.04.2020 20:39

    Inne

    żadnych.
    ReviewUserIcon
    LIBERATOR

    11.12.2018 23:44

    Inne

    Adres poprawny to Nowa Gora, Starozreby, Plocka 10. Biuro w Warszawie, Kaliska 23/32.

    Zostaw merytoryczną opinię o Robano Express Thermo Logistics Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.