Opinie o Robano Sp. z o.o. w Góra Kalwaria

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Robano Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Robano Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robano Sp. z o.o. w Góra Kalwaria

Czy Robano Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

@Anetka

Auta są nowe roczne dwulatka i czasami trzy tabor wymieniany co 3 lata, mówię o busach

Kamil

Tak późno się odzywają po rozmowie ?

Mirka
@Kiero

hej a co z aktualnymi szkoleniami w tym kontekście? jeśli nie trafi się żaden kandydat z takim doświadczeniem w danym momencie to można na takie liczyć? jakaś wzmianka o szkoleniach już była zwłaszcza dla spedytorów a co z kierowcami, teraz na jakie moga liczyć?

Do teraz nikt nie udzielił odpowiedzi odnośnie benefitów? Z postu sprzed chyba dwóch lat wiem już, że jest pakiet medyczny i ubezpieczenie. Oprócz tego coś jeszcze zostało dodane do tej puli? Co z premiami świątecznymi oraz praca w dni niestandardowe? jak są płatne?

Walak Nowy wpis

Czy są obecnie przyjęcia. ? ???? @pracodawca

Co wchodzi w socjal Robano Sp. z o.o.?

Kierowca

Witam jestem kierowcą z dużym doświadczeniem , zadzwoniłem do Robano z ściekawosci jakie warunki itd.i stwierdzam że te opinie o Robano są prawdziwe, naprawdę podejście do ludzi to mają, brak słów.Nie polecam, szkoda pieniędzy na telefon

@Kierowca

Witam, a co tak konkretnie przy tym wszystkim Panu powiedziano? Zwłaszcza, że podkreślone zostało to duże doświadczenie? jak się co do niego ustosunkowali?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Air Freight Sales Representative / Operations Assistant w firmie Robano Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

To jak się jeździ tym regularnie zmienianym taborem? Pisali o podmiance co trzy lata chociażby, dobrze wiedzieć. Widziałem od pracodawcy kiedyś ofertę na chłodnię. Mam doświadczenie i może bym spróbował. Przed skontaktowaniem się jednak dobrze byłoby moc mniej więcej widzieć jakie są zarobki, żeby wiedzieć o czym rozmawiać. Podacie wiec widełki z międzynarodówki?

Czy Robano Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Weronika

Dzień Dobry, nie mamy karty multisportu. Zapewniamy pakiet medyczny i ubezpieczenie na życie w PZU po okresie próbnym. Pozdrawiam

@Weronika

A przyjmujecie bez doświadczenia na chłodni i na szmacie ?

Auto pod dom dajecie ?

Dominika
@Weronika

czy przez "zapewnienie" mam rozumiec ze mozna je sobie opłacic samemu i korzystac bo firma ma z tymi podmiotami podpisana umowe czy to wy jako firma w pełni za to płacicie ?

@Łysy

A gdyby dawali to co z odpowiedzialnością materialną? To nie jest ryzykowne? Co w przypadku gdyby komuś je ukradli spod domu właśnie i pracownik nie miałby na to wpływu?

Anetka

Temat tego doświadczenia wciąż jest żywy? Z rok temu o nie pytali czy trzeba czy nie. Myślicie, że tak dynamicznie się tu wszystko zmienia? jaki jest stan tych pojazdów tak w ogóle, znacie roczniki i kilometry?

@Anetka

Kamil

Tak późno się odzywają po rozmowie ?

@Kamil

Dzień Dobry Panie Kamilu. Informacje o tym, kiedy pojawią się nowe wakaty związane z powiększaniem floty dostanie Pan już przy pierwszej rozmowie. Nie oznacza to oczywiście gwarancji zatrudnienia od podanego terminu. Musi Pan przejść tak jak każdy rozmowę rekrutacyjną w placówce / lub telefoniczną w zależności od sytuacji i decyzji Kierownika Floty :) Szukamy kierowców z doświadczeniem w jeździe po całej Europie oraz uprawnieniami ADR. I to nie jedyne wymogi. Pozdrawiam serdecznie, Weronika

@Weronika

A bez doświadczenia przyjmujecie ? Bo ja chcę je gdzieś zdobyć a nie mam gdzie a obecnie jestem kurierem

Kiero
@Łysy

Z tego co wiem to wolą tych co mieli już do czynienia z chłodniami ale najlepiej zadzwoń i zapytaj

Mirka
@Kiero

Na Googlach usuwanie negatywne opinie, więc piszę tutaj. Traktujecie po chamsku kierowców przez to macie co raz gorszych dlatego zginął wam towar w Angli :) haha. Szanujcie tych co wam zostali bo będą przychodzić co raz gorsi... (usunięte przez administratora). Skargi spedytorów nie są w żaden sposób weryfikowane od razu zwalniacie kierowców. (usunięte przez administratora) Za duże luzy tam na górze macie.

Weronika

Dzień Dobry "Były Pracownik", proszę pamiętać by opinie, które Pan w nerwach pisze na tej stronie miały potwierdzenie w rzeczywistości, ponieważ: "Zgodnie z art. 212 § 1 kodeksu karnego za zniesławienie grozi grzywna, kara ograniczenia wolności lub kara pozbawienia wolności do jednego roku. Konsekwencje te dotyczą pomówień rozpowszechnianych środkami masowego przekazu, do których oczywiście zalicza się Internet." Proszę sobie wygooglać dla pewności, że nie zmyśliłam przepisów prawa :) Pozdrawiam

Karolu, wrzuć na luz i nie wylewaj żalów Pisanie opinii bez pokrycia z rzeczywistością tylko wyimaginowane przez ciebie sentencje to (usunięte przez administratora) :)

@Weronika

To proszę zgłaszać do sądu chętnie powiem tam też o innych rzeczach

Izabela

Jakich? O co chodzi? Napisz proszę, niech wiedzą wszyscy, a już osoby zainteresowane pracą w szczególności...

Byłem

Szkolenia dla spedytorów z czasów pracy !!!!!!

@Byłem

w zasadzie to na jakie szkolenia tu w biurze można w razie czego liczyć? pytam, bo głównie o kierowcach pisali a tutaj? z prawa to na pewno a jakaś inna tematyka? i jak często mają one miejsce?

Robert

Mówicie że są regularne szkolenia, ale regularne czyli co jaki czas? Ile jest tych szkoleń w ciągu roku?

@Robert

Dzień Dobry Panie Robercie, kierowca jest szkolony na początku współpracy, przed pierwszą trasą, potem średnio co 6 miesięcy (dopasowując się do zjazdów) odbywa się szkolenie przypominające. Pozdrawiam Weronika

@Weronika

Dzień dobry. A co dokładnie jest na takich szkoleniach, że muszą potem odbywać się dodatkowe - przypominające?

@Magdalena

Dzień Dobry, szkolimy z Dobrych Praktyk Dystrybucyjnych, procedur bezpieczeństwa, systemów zabezpieczeń. Zgodnie z regułami GDP (Dobre Prektyki Dystrybucyjne) musimy co min 6 msc upewniać się, że kierowcy pamiętają obowiązujące zasady. :)

Kierowca szukający pracy
@Weronika

Dzień dobry.Czy może mi Pani napisać czy jak ktoś był kiedyś karany za małe przewinienie czy może się ubiegać u was o stanowisko pracy jako kierowca?

@Kierowca szukający pracy

Hej, tak właściwie spotkałeś się już z takimi firmami, gdzie bezwarunkowo za małe przewinienia odrzucali z marszu? Ciekawa jestem jakie przewinienie masz na myśli, ale nie chcę niemiło dopytywać oczywiście

@Kierowca szukający pracy

Dzień Dobry. Czy dane przewinienie było drobne wedlug naszych procedur bezpieczeństwa czy też nie, rostrzygnie sie na pewno podczas rozmowy rekrutacyjnej. :) Ciężko wypowiedzieć mi się na temat Pana przypadku, nie znając go. Zapraszam do kontaktu z nami, najlepiej poprzez podeslanie cv na office@robano.pl

Wiktoria
@Kierowca szukający pracy

A pracownicy biurowi też przechodzą podobne szkolenia lub inne ale z taką samą częstotliwością, jak Ci kierowcy?

@Weronika

A ja mam inne pytania czy firma zatrudnia kierowców bez doświadczenia na międzynarodówce i czy jest możliwość żeby dostać auto pod dom

Kamikadze

Polecam i jako pracownik i jako klient

Nie Pryma Aprilis

Kierowca

Wasza polityka firmy doprowadziła do tego że macie co raz gorszych kierowców dlatego was (usunięte przez administratora)????????????????

Czy można liczyć w Robano Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Weronika

Dzień Dobry, dla pracowników, którzy przejdą okres próbny mamy do zaproponowania Ubezpieczenie na życie i zdrowie oraz prywatną opiekę medyczną. Pozdrawiam, Weronika

Dr House

Oczywiście że możesz liczyć na prywatną opiekę medyczną. Nawet jak nie pracujesz w Robano :) jeżeli liczysz na darmową prywatną opiekę medyczną to zapomnij. Po 6 miesiącach mam ubezpieczenie prywatne za które place i nie jest darmowe a większość potrzebnych specjalistów jest odpłatna więc nie robi żadnej różnicy. W Robano powinno być dwóch lekarzy za darmo dla każdego raz w miesiącu. Psychiatra i Dentysta. W Robano trzeba odpracować godziny w których idziesz na szczepienie. W Robano są darmowe obiady i to jedyna szansa na przerwę jeżeli nie palisz i jesteś uczciwy. Atmosfera panuje rodzinna. Sielankowo i miło jak w każdej Polskiej rodzinie.

Janusz Passattdi

Firma rozwojowa ale wrośnięte głęboko w mózg blizny lat 90 i początku 2000 na dole menagmentu floty hamują w rozwija fajna firmę. Ciągle myślenie że łatwiej zmienić frajera jak nauczyć boomera życia i pracy w stylu szwedzkim. Maksimum efektu nie wynika z maksimum kalorycznego człowieka a z rozsadnego zarządzania i kalkulowania czy warto robić z siebie kolejny raz dziada albo naprawiać niestytny błąd tylko po to by kogoś tresować. W czasach internetu ludzi traktować jak pionki? Fajna atmosfera w spedycji szefowie to równi goście kierowcy gotowi do poświęceń. Tak wszystko wygląda na pierwszy i nawet drugi rzut oka. Potem pełzający (usunięte przez administratora) Szantaże emocjonalne niby żartem, sarkazm i typowa jeszcze dla wielu januszexow fala zawodowa. Niektórym ciężko sobie wyobrazić jak pracuje Niemiec u Niemca bo zna tylko formę Polak u Niemca i raz jest Niemcem a raz Polakiem. Taka zabawa Januszu. Gdy twoja recepta okazala sie trafna jest zazdrość i podśmiechujki gdy zrobisz to jak małpa, może nawet źle bądź nieefektywnie wtedy możesz liczyć nawet na pochwałę. Pochwały i żałosne próby motywowania podczas gdy ciągle podcina się skrzydła, zamęcza i traktuje jak popychadło podczas gdy z drugiej strony ciąży na Tobie ogromna odpowiedzialność. 1000 rzeczy wykonanych bardzo dobrze zniweczy jeden błąd który może byc spowodowany choroba bądź zła pogoda kryzysem. Nie licz na wsparcie i zrozumienie. Zarządzanie flotą do restrukturyzacji bo jak zwykle po głowie dostanie (usunięte przez administratora) z ulicy a stare wygi będą szukać jednorożca z lat 90. Hybrydy Ukraińca z wykształconym Polakiem gotowym do fizycznych cierpień i życia w ciągłym stresie. Poziom zarządzania czerpany z żółtej książki "jak być menagerem dla opornych"

Mr. Wet

Powiem tak, wiele opinii jest słuszne, ale jak ktoś na dzień dobry chce złote góry to niestety tego nie ma trzeba popracować. Nie będę pisał kim jestem ale i tak jak ktoś kumaty będzie wiedział kto. Za darmo nic nie ma chcesz pracować będziesz pracował, kierowcom się jest, nie zostaje, to nie tytuł to zawud, jak komuś nie pasuje do łopaty i rowy kopać, nikt na siłę nie ciągnie. Tyle w temacie, a reszta opinii o firmie to w buty wsadzić. Złote góry to w Ameryce i to też trzeba zapracować.

Honorata
@Mr. Wet

Odpycha mnie od merytoryki wypowiedzi gdy ktoś pisze "zawud" Firma pretenduje do firm z Forbesa a mentalnie jest w latach Masy i Pershinga Szacunek do pracownika żaden. Priorytet to pieniądz, pieniądz to towar, towar to ładunek a ładunek musi dostarczyć samochód a samochód to serwis, kierowcy etc, to ciężka praca. Niektórzy w firmie nie robią nic poza sprawianiem dobrego wrażenia i zarabiają 7-9 tys, od innych w sposób w nieznoszący sprzeciwu z totalnym brakiem szacunku do człowieka za pieniądze warte tyle co 1500 zł w roku 2000 wymaga się utraty zdrowia. Polecam żeby docenić poprzednie prace. Jak patrzę jak pracuje tam mój mąż wielokrotnie przypominała mi się książka Grzesiuka "5lat kacetu"

@Honorata

Dzień Dobry Pani Honorato, muszę się z Panią niezgodzić. Coraz więcej kierowców wraca do nas nawet po kilku miesiącach pracy u konkurencji. Z pewnością nie jest to oznaka braku szacunku czy pracy w stylu "kacetu". Jeśli jest tak jak Pani Mówi- mąż jest niezadowolony to przy kolejnym zjeździe warto by powiedzial nam co się dzieje a my temu zaradzimy. Jako pracownik biura często rozmawiający z kierowcami przy okazji zjadu nie zgodzę się z opinia jakoby się w Robano źle pracowało. Zarówno pracownicy biura jak i kierowcy wykonuja szereg zadań, przypisanych do stanowiska, i nie sądzę by ktokolwiek w firmie mógł sobie pozwolić na nic nierobienie. Tak jak napisal Mr Wet to nie jest praca dla osób oczekujących góry pieniędzy za nic. życzę lepszego humoru i kultury pozdrawiam

Obserwatorka
@Weronika

Gdzie zabrakło kultury? Bo chyba pisze Pani to już machinalnie. Czy w mojej wypowiedzi pojawił się epitet albo rażący błąd ortograficzny? Uważam się za kobietę kulturalna. Moja wypowiedź też jest oznaczona jako neutralna. W takim razie ja życzę Panu więcej rozumu.

Obserwatorka
@Weronika

Życzę Pani Pani Weroniko więcej rozumu i szczerości.

Mr.robot
@Honorata

Zgadzam sie

Mr.robot
@Mr. Wet

Z taką polszczyzną innej pracy jak fajera na kurniku i tak ciężko szukać. Zostaje jeszcze kurier, macdonald i wykończenia z ukrami

Xxxx

Rzetelna, wyplacalna i profesjonalna firma. Polecam jak ktos szuka pracy na dluzej

Sławomir
@Xxxx

W jaki sposób dowiedziałeś się o pracy w Robano? Znalazłeś ogłoszenie w internecie czy polecił Ci ją znajomy? Długo już tu pracujesz? Fajnie jeśli powiesz też coś o zarobkach, jestem ciekaw ile tu można wyciągnąć :)

Wojownik
@Sławomir

To wszystko zależy czy chcesz przyjść na etat czy chcesz pracować na swojej działalności . Generalnie robi się coraz gorzej a zarobki stoją w miejscu. Teraz musisz gonić i zarobić na tych co siedzą na dole w biurach i są odpowiedzialni za samochody i na hale która rzekomo sie buduje. Gonitwa i jeszcze raz gonitwa. Dawniej to była jedna z bardziej docenianych firm bo nie było takiego zapier....A teraz już kierowcy uciekają do konkurencji bo maja za te gonitwę lepiej płacone lub mniej jazdy niekiedy. Nieraz na granicach jesteś skazany na siebie w krajach typu serbia ,bośnia itp. Zdecydowanie dużo kierowców ucieka gdy się przekona jak się tu pracuje.

Wanda
@Wojownik

Ok, gonitwa. Ale chyba tacho się szanuje? Czy nie...

Kiero
@Wanda

(usunięte przez administratora) nie znają się na tacho i czasie pracy dopiero się uczą

Babe
@Kiero

Poważne oskarżenie. Podsumuję to złotą zasadą "Tachograf rzecz święta". Tego się trzymaliśmy, trzymamy i trzymać będziemy. Z takim zarzutem zapraszamy osobiście, z chęcią wyniesiemy przydatne informacje których jeszcze nie posiadamy.

Jak długo czekaliście na odzew z Robano Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Weronika

Dzień Dobry, w kwestiach rekrutacji, oddzwaniamy i informujemy o możliwym czasie oczekiwania na wolne auto (jeśli Kandydat się zakwalifikuje) w kwestiach obsługi kierowców, oddzwaniamy najszybciej jak to możliwe. Kierowcy mają do dyspozycji również komunikator, gdzie można przekazywać swoje sprawy do załatwienia pozdrawiam serdecznie

Czy w firmie Robano Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Tak, mamy regularne szkolenia

Latak

Jak fufu powiedział do łopaty a nie za kiere. Tu się uczciwie pracuje i uczciwie cię rozliczaja.

Luka

Bardzo dużo zależy od tego czy jesteśmy zainteresowani tym co mamy robić. Dla mnie fajne miejsce do pracy , polecam.

Bondziorno

Solidny kontrahent, polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Robano Sp. z o.o. - Góra Kalwaria

• Jak się pracuje w Robano Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Robano Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Robano Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Robano Sp. z o.o.