counter
4 11 15 5 1
Izabela Nowy wpis

Jaka jest formą zatrudnienia i jakie stawki?

Tadzik

Współpracowałem z firmą Ruka i nie było to dobre doświadczenie. Bardzo kiepska jakość projektów, kierownik budowy i w-ce prezes w jednej osobie (usunięte przez administratora) wszystkich podwykonawców. Zupełny brak profesjonalizmu. Potwierdzam to co pisze wyżej kolega Eldorado... 3 osoby na krzyż i totalny bałagan. Brak podstawowej wiedzy inżynierskiej. Budowa prowadzona jak dzieci we mgle . Nie polecam współpracy na żadnej płaszczyźnie.

Jarda Nowy wpis
@Tadzik

he he, jak wiesz że eldorado to kolega to pewno się razem na te "rzetelne" info ofiarowaliście. ogólnie to wszyscy narzekający proszeni są o podwinięcie rękawów i zabranie się do szeroko rozumianej roboty

Andrzej Nowy wpis

Idealnie nigdy nie będzie ale generalnie firma ma bardzo dobre opinie!!!

Bart Nowy wpis

Współpraca z RUKA układa mi się zawsze dobrze. W firmie, mimo trudnych i skomplikowanych zadań jakie realizuje, na co dzień jest miła i dobra atmosfera. Najważniejsze jest to, że wszyscy z dużą odpowiedzialnością podchodzą do realizowanych zadań.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Qupanos

Nie ma to jak były pracownik sam pisze o samym sobie szlachetny i płomienny tekst, pomocna Tadzik FK?

Roman

Firmę i opinie o niej tworzą ludzie, znam zespół RUKA, to ludzie kompetentni o wysokiej kulturze osobistej.

Qupanos

Nie ma to jak pracodawca sam pisze opinie.

Bożena

Czy ktoś posiada informacje na temat tego, jakoby firma Ruka Projekt z Legnicy poszukiwała obecnie nowych rąk do pracy? Szukałam aktualnych ofert na stronie internetowej, ale nie znalazłam nic o wolnych wakatach w tej firmie. Może pracownicy coś wiedzą? Podpowiedzcie także, w jaki sposób można aplikować - po prostu wysłać swoje CV, czy wystarczy skorzystać z danych zamieszczonych na stronie internetowej Ruka Projekt? http://rukaprojekt.pl/kontakt/

@Bożena

Szuka. Za najnowsza krajowa.

Recognizer

Witam. To jest dobra firma o wiarygodnej reputacji i sprawdzonej w boju. Wiadomo, że dziś rynek budowlany jest wymagający i ciągle się rozwija. Jakbym miał współpracować w tematach prowadzenia inwestycji to tylko z takimi ludźmi, którzy zadbają o interesy i terminy. Ruka jest godna polecenia.

Inżynier2017

Miałem okazję poznać biuro projektowe Ruka. W moim mniemaniu, jest to firma rozwojowa i pracują w niej osoby mające potencjał aby dalej ją budować. Poza tym mają duże doświadczenie w zarządzaniu inwestycjami, a działają w swojej branży już wiele lat. Dla mnie zdecydowanie jest to rzetelna firma i godna polecenia, a zwłaszcza dla młodych inżynierów, ponieważ mogą w niej zdobyć dobrą, przydatną praktykę. Polecam.

Stan

Dzieki pracy w tej firmie udało mi się zdobyć uprawnienia, polecam.

Neoleg

Współpracowałem z Ruka projekt i bardzo cenię sobie ich profesjonalizm oraz zaangażowanie. Naprawdę dużo można się tam nauczyć i zrobić uprawnienia budowlane lub projektowe. Uważam, że są jednym z lepszych pracodawców w swojej branży w okolicy.

Eldorado

Jako były pracownik całkowicie odradzam jakąkolwiek współpracę z tym pracodawca. Mobbing w pracy to stały element dnia a warunki płacowe niskie. Tak "duża" firma składa się z 3 osób...,ktorzy nie potrafią prawidłowo niczego zrobić. Żal.

Zostaw merytoryczną opinię o Ruka Projekt Sp. z o.o. - Legnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ruka Projekt Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wojska Polskiego 1 lok. 5