Opinie o Ciuchex Sp. z o.o. w Milanówek

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ciuchex Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ciuchex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciuchex Sp. z o.o. w Milanówek

kiki231 Nowy wpis

chyba z bardzo ograniczona odpowiedzialnosca a raczej bez... paczka nie dotarla i nie dotrze przed swietami, moj brat tam pracowal dzisiaj trzecia rocznica

henryksandomierski123pl Nowy wpis

mnie ta cala firma w ogole nie smieszy. dostlem swoja paczke a w srodku byl moj domofon i awizo. prosze nie zamawiac

wikktor Nowy wpis

Wysłałem swoje CV do tej firmy w sprawie zatrudnienia na stanowisku kurier ale zostałem odesłany na płatne szkolenie kurierskie... Chyba im sie nie podobało że mam doświadzcenie i prawo jazdy? Nie wiem jakie szkolenie maja na mysli, pracowalem wczesniej w podobnych firmach i o zadnych szkoleniach nie bylo mowy oprócz zwykłego przygotowania do pracy jako kierowca dostawca... a oni chca ode mnie certyfikat i żółty pas o co chodzi? Proszę o szybką odpowiedź i pozdrawiam.

bardzo fajna firma Nowy wpis

bardzo fajna firma tylko nie dziala

Bardzo długo czeka się na odpowiedź. Zostałem zaproszony po miesiącu na rozmowe kwalifikacyjna i powiedziano mi ze nie ma stanowiska kurier ale nagle zwolniło się dużo miejsc na stanowisko kurier nurek. Po chwilowym zapoznaniu sie ze stanowiskiem zgodzilem sie podjac rekrutajce w te stronę. Był test ciśnieniowy, zanurzenia i umiejętność badania głębokości wody z wysokiego punktu. Rekrutacje zdalem za pierwszym razem panowie byli zaskoczeni jak wypłynąłem. Dostalem prace od razu i pierwsze zlecenie. super praca ale stawka do zmiany. Pozdrawiam.

Nie pytali o nic szczególnego oprócz danych, numeru kart, pinów itp. Oprócz tego dlaczego mnie interesuje praca w ich firmie i czy wiem co to jest rozrząd w samochodzie, potem pytano o przełożenie w motorówce itp.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
enter.start.start.dobrzejuzwie

Dzien dobry.,, tu sie pisze zamowilem ubrania z tej firmy przez tele połączenie przelewem i nic nie przychodzi od prawie tygodnia bo to sroda byla a dzisiaj co mamy chwilke. poniedzialek... a to ubranka dla wnuków pod choinke? nie mozna wyszukac strony internetowej,,,, haha,, prosze oopnie o odpowiedz na opinie... w sprawoe zamowienia bo ja zaplacile,,, zamowienie jest oplacone i mi nie pokazalo ze wyslal pan pozdrawiam Jan,

krystian

dzien dobry czy ta firma nadal działa?? zamówiłem kilka rzeczy z tego sklepu i jak wchodze na strone sklepu to nic nie ma. tez tak ktos ma czy mi sie po prostu cos popsuło. prosze o natychmiastową odpowiedz.

jerzy jeż

jest kpiną

jerzy jeż

właśnie podniesli ceny w tym sklepie..... juz wczsniej sie nie oplacało kupować a teraz to juz jest jakby ci reke do portfela wkladali (przenosnia) ludzie zastanowcie sie gdzie kupujecie ubrania bo to jest jakas kpina

miki12

ja mogew powiedziedz ze to jest slaba firma bo maja kradzione

J.J Abraham

Nie pasowały mi godziny pracy więc szef mnie zwolnił. A ja nie mam roboty bo nie mam uprawnień na wózki widłowe a w ciuchex nie trzeba było mieć. Wystarczyło że założy sie ich koszulke firmowa i nagle wielce pracownik pan (lub pani, ale panie tam sa silniejsze od panów i kazdy sie boi lanie dostać). Słabex (moim zdaniem).

Klienci branży podkreślają, że istotne są dla nich ścisłe rygory czasowe ze strony pracowników oraz punktualność. Jak wygląda ten aspekt w Ciuchex Sp. z o.o.?

fanciezarowek1981polska

witam,, firma ciuchex, wykazuje sie brakiem szacunku dla czasu klijentów, mojego i nie tylko bo moi koledzy (i czlonkowie rodziny, dalekjej ale tez zamawjali z tej firmy ubrania),, . kurierzy z tej firmy (w żóltych busach i odzieży firmowej) bardzo zwlekaja z dostarczeniem przesylki nawet w okolicach z zyrardowa i henryszewa trwa to czasami tygodniami. mi paczka osobiscie przyszla ale jak ona wygladala to ja nie mam slow na to do opisania. to jest nie do puszczalne aby taka firma dzialala.. ja wasze informacje sprawdzialem w internecie i jest napisane (jak byk) ze firma zlikwidowana. wiec po pierwsze, dlaczego ta firma nadal dziala co potwierdzi wiele osob (maja nawet radio ale juz ich pococ szukaja bo to tez trzeba miec papier zeby nadawac a oni nie maja,, tak mowia,) a po drugie,, skoro ta fima jest zlikwodowana to dlaczego wy zadajecie tutaj pytania o ta firme slucham,, prosze o odpowiedz, , wszystkie wiadomosci sa usuwane albo nikt na nie nie odpowiada,, jak pytacei to odpowiadac tez prosze,, pozdrawiam..

d3vilvngvl93

ta cala firma jest śmiechu warta i tyle zamówiona przesyłka została dwa tygodnie temu ale ja tak chcialem sprawdizc czy opinie sa zgodne z rzeczywistoscia. opinie sa zgodne a ja zaplacilem glownie za dostawę.

wladyslaw1979

obrazaja ludzi

basia

jakim prawem firma oferuje usługi poligraficzne a po przedstawieniu zapytania wypisuja jakies obrzydliwe rzeczy i wysylaja produkty reklamowe z rysunkiem butelek i wyslali mi piwo na prawde dostałam piwo pod dom wypite w polowie ale zakapslowane przecież to jest katastrofa chcialam tylko baner do mojego salonu pod plot dac u sasiadki bo sie zgodzila za darmo zebym jej takie zawiesila co by mi reklamowala

d.m

nie wartym, to było błędem korzystać z ich usług

Anka

@kurier a inni też z czymś takim się spotkali?

tomazbierazlom

co ja sobie myslalem zamawiajac czesci od tej firmy wszystko stracone ale juz dogasa straz stoi

kurier

właśnie zostałem bezprzyczynowo zwolniony po tym jak upomniałem się o moje pieniądze z płatnego urlopu kto chce referendum w sprawie likwidacji ciuchex pisze ja ja

Maria
@kurier

Rozumiem. Przydałoby się jednak nieco więcej konkretów. Wiem, że firma Ciuchex została zamknięta na stałe. Byłabym wdzięczna, jakbyś powiedział coś więcej na ten temat. Z jakiego powodu się zamknęli? Kłopoty finansowe?

Mariusz

Jeśli chodzi o tą dostawę, to Ciuchex wychodzi na przeciw tym klientom, którzy faktycznie paczkę chcieliby dostać. My staramy się paczki obierać i paczki zamawiać co jest w oczywisty sposób utrudnione ze względu na aktualną sytuacje w kraju, i dlatego uruchamiamy te terminale przeładunkowe na terenie naszych gmin. To będzie kwota od miliona do około ośmiuset milionów w zależności od tego jak wiele kurierów pojawi się w pracy. Ponadto magazyny w wielu miejscowościach wymagają gruntownych remontów, tak dach w magazynie numer 4, dach w magazynie numer 7. To jest bardzo poważna analiza jeżeli chodzi o zatrudnienie. I mamy trzeci konkurs, konkurs w magazynie numer 3. Jest to taki bardzo fajny, klimatyczny magazyn związany ze środowiskiem lokalnym, na każdym poziomie logistyki jest tylko po jednym oddziale. I tutaj konkurs, konkurs składania dokumentów jest też do 2 lipca a konkurs mamy zaplanowany na 11 lipca.

aleksander.maly

Dzień dobry, Chciałbym złożyć zażalenie i jednocześnie prośbę w sprawię firmy Ciuchex Sp. z o.o. Od dłuższego czasu próbuję się skontaktować z przedstawicielami firmy, daremnie (infolinia jest ciągle nieczynna a muzyka podczas oczekiwania na połączenie jest nie do zniesienie, chyba po to żeby odstraszyć potencjalnego klienta) Wracając, jakieś dwa tygodnie temu zamówiłem ubrania ze sklepu (ciuchex.teetres.com) i wybrałem opcje płatności za pobraniem, gotówką (uważam że tak jest bezpieczniej) ale kiedy dowiedziałem się ile mam za to zapłacić postanowiłem zmienić formę płatności na przelew, niech stracę - pomyślałem. Za wszystkie produkty łącznie z przesyłką zapłaciłem koło 200 zł, nie mało, ale słyszałem o dobrej jakości oferowanej przez ową firmę. Zamówione. No to czekam jeden, dwa , i mamy trzeci dzień - nic, żadnej wiadomości o wysłaniu czy chociaż przygotowywaniu mojego zamówienia (pieniądze zostały przelane na rachunek podany przy zamówieniu). Próbowałem się dodzwonić, pytałem na forach, ale moje posty były oznaczane jako spam i licznie zgłaszane z tego powodu. Dzwoniłem na policję i oni też mnie spławiali mówiąc że aktualnie mają ważniejsze sprawy i nie mają obowiązku się zajmować moimi problemami (czy to w ogóle legalne?). Ale 200 zł mogłem przeżyć, nie w tym problem że zostałem jawnie przez firmę okradziony, tylko sęk tkwi w tym, co zaczęło się dziać po niedługim czasie od próby złożenia skargi na policji. Koszmar. Inaczej nie potrafię nazwać codziennych telefonów z zastrzeżonego numeru, pukania w drzwi i uciekania, sran** pod wycieraczkę, tak POD wycieraczkę. Zacząłem zauważać coraz liczniejsze pojazdy dostawcze typu van w kolorze żółtym podjeżdżające coraz bliżej mojego miejsca zamieszkania. W końcu zaczęły się te przeraźliwe jęki i dudnienie w nocy... Bardzo głośna muzyka w przeraźliwych niskich tonach rozbrzmiewa po całym osiedlu mniej więcej od 00:00 każdej nocy, teraz nie śpię bo przez moje ściany przebija się warkot silnika i ten okropny jazgot. Liczne ogniska na mojej posesji muszę rano ok. 06:00 gasić co by mi się pożar nie wywołał. O 06:30 kończę gaszenie i z grubsza rozglądam się czy nie ma w pobliżu jednego z tych żółtych diabłów. Paczki jak nie było tak nie ma. Jeśli te wszystkie wpisy są prawdziwe to może nie jestem sam w tym koszmarze. Błagam jeśli ktokolwiek to czyta, to nie jest żart, dowcip czy jakiś inny wpis w tym charakterze, proszę abyście uwierzyli mi i innym ofiarom Ciuchex, firmy kuriersko-poligraficznej. To poważna skarga i zarazem prośba o pomoc i o kategoryczne nie korzystanie z usług tej firmy. Jeśli ktokolwiek dostał to co zamawiał i przy tym jego życie nie zamieniło się w koszmar, dziękuj panu. To z mojej strony wszystko.

Zostaw merytoryczną opinię o Ciuchex Sp. z o.o. - Milanówek

• Jak się pracuje w Ciuchex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ciuchex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ciuchex Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ciuchex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ciuchex Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ciuchex Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Podgórna 100 lok. 1
    05-822 Milanówek