Opinie o DJN Nieruchomości Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DJN Nieruchomości Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DJN Nieruchomości Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DJN Nieruchomości Sp. z o.o. w Wrocław

Zły najem Nowy wpis

Bardzo długo nie zwracali kaucji. W umowie napisano że na zwrot oni mają miesiąc czasu, a ja otrzymałam swoją kaucję za trzy miesiące...i to musiałam dzwonić i pisac do nich codziennie. Nie polecam wogule.

Nieucziciwa agencja, nie polecam tej firmy.

Dariusz Nowy wpis

A jakie to były koszta, ile ci policzyli?

Polina_000

Dobry kontakt z właścicielem, mieszkania w dobrym standardzie. Polecam :)

Nowy wpis

@Polina_000

Dziękujemy bardzo za podzielenie się z nami Pani opinią i mamy nadzieję, że zdecyduje się Pani zamieszkać w naszym pokoju ponownie:)

Maciej

Polecam. Profesjonalne podejście i pomocny właściciel.

Nowy wpis

@Maciej

Bardzo się cieszymy, życzymy udanego pobytu:)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w DJN Nieruchomości Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
oliwia0904

Serdecznie polecam!

@oliwia0904

Dziękujemy za opinie.

Maciej

polecam. profesjonalne podejście i dobry kontakt z właścicielem ;)

wf

polecam! bardzo kompetentny i pomocny właściciel:)

Niezadowony najemca

Czy ktoś odbierze w końcu ten telefon?

Niezadowony najemca

Hej, masz jakiekolwiek kontakt do tego biura? Numer telefonu, adres? Mam ten sam problem

dann88

pracowałem tu jakiś czas i nie narzekałem. gdybym nie zmienil miejsca zamieszkania, pewnie nadal bym się trzymał tej firmy. ludzie spoko, wynagrodzenie też, nie ma nawału obowiązków, każdy ma swoją działkę. dla mnie OK

XYZ
@dann88

Zgadzam się. Ogólnie dobry pracodawca. Nie mam do czego się przyczepić, bo wypłatę mam zawsze na czas, a jak ktoś się stara itp. to może liczyć na podwyżkę, awans.

Xxx
@XYZ

Tak, bo jak staracie się i dążycie do tego, żeby tylko oszukiwać ludzi to co się dziwić, że za każde robienie kogoś w(usunięte przez administratora) dostajecie podwyżkę czy awans. !!! (usunięte przez administratora) !!!!

Lokator

Odbierze ktoś w końcu ten telefon?

Jeni

Jest ok, można wynegocjować konkretne warunki. Szefostwo profesjonalne w podejściu do pracownika.

ixi

W porządku! Warunki jakie zaoferowali na start zostały spełnione. Jeżeli ktoś lubi pracę w ruchu i z ludźmi to na pewno warto spróbować swoich sił. Spędziłam tu dobry czas i dobrze wspominam ekipę DJN :)

Werka

Praca była ok :) Po skończonych studiach wyprowadziłam się z Wrocławia, natomiast ten czas w DJN wspominam dobrze. Miła atmosfera, szefostwo dość wyrozumiałem i odpowiednim podejściem do pracownika. Co do zarobków, jakoś nie mogłam bardzo narzekać.

Beata

Nie polecam. Od miesiaca nie mozna dodzwonic się do biura.. Jak udałam się osobiście nikogo nie było. Ochroniarz powiedział, że Pani która tam pracuje przychodzi jak chce.. Zero kontaktu i kompetencji z ich strony.

Tomasz

Pracowałem, polecam. Nie wiem, jak jest teraz, ale za mojej "kadencji" praca była spoko. Utrzymuję kontakt ze współpracownikami i w sumie nie słyszę, żeby na coś narzekali, więc pewnie nadal jest OK.

Tajra

Czy wiecie może czy DJN poszukuje teraz jakichś pracowników? Będę wdzięczna za info.

Monia
@Tajra

Nie wiem, nie widziałam ogłoszeń, ale jeśli chciałabys tam pracować to zawsze możesz wysłać CV. Może akurat kogoś szukają albo twoje CV ich zainteresuje. Powodzenia!

Inz

pracuję dość długo i polecam :) odpowiada mi luźna atmosfera, bez tzw. spiny :) wiadomo, że trzeba wypełniać swoje obowiązki, ale nie ma tutaj jakieś korpoatmosfery czy coś. pracodawca jest w porzadku, wysokość pensji jest dla mnie ok, stosownie do moich umiejętności i doświadczenia.

Matylda

Jestem zadowolona z pracy w DJN. Niedawno zmieniłam ją na inną, ale ogólnie miło wspominam okres spędzony tutaj. Dużo się nauczyłam, ta wiedza przydaje mi się w obecnym miejscu pracy. Na zarobki nie mogę złego słowa powiedzieć :) wypłata zawsze była na czas i nie było problemów z dogadaniem się z szefem. Polecam

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w DJN Sp. z o.o.?

Matylda

To chyba kwestia dość indywidualna. Dużo zależy, ile dasz od siebie na początku pracy itp. Ja np. po trzech miesiącach okresu próbnego dostałam umowę i byłam zadowolona. Ogólnie moim zdaniem pracodawca jest w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o DJN Nieruchomości Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w DJN Nieruchomości Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DJN Nieruchomości Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DJN Nieruchomości Sp. z o.o.?

DJN Nieruchomości Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 12 ocen.

DJN Nieruchomości Sp. z o.o.