counter
3 8 60 5 1
lokator

Nie polecam nikomu korzystanie z usług agencji DJN Sp. z o.o. Wrocław. Podczas rocznego najmu mieszkania, prowadzonego przez wymienioną wcześniej agencję, pojawiały się liczne problemy, między innymi z kratką ściekową, z której wylewały się fekalia. Ciężko było uzyskać informację, czy też pomoc ze strony konsultantek, które pozostawiały sprawę bez większej ingerencji, o ile odebrały telefon, a sam właściciel pozostawał nieobecny. Z czasem mojego pobytu, mieszkanie uzenętrzniało swoje wady, jak wilgoć na ścianie, plamy i zabrudzenia pozostawione przez poprzedników, dziury w szafkach, kruche ściany itp. Nie polecam korzystania z usług agencji z uwagi na brak kompretencji pracowników oraz jakiegokolwiek zainteresowania w zaprowadznie generalnego porządku w lokalach. Stanowczo odradzam.

Tak6Nie
Anonim
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.
Klient

Ta panienka w długich włosach reprezentuje idealnie podejście firmy. Opłaty z kosmosu. Brak kaucji. Zero kontaktu. Telefonu nikt nie odbiera!! Tam jest jakiś właściciel który panuje nad pracownikami i firma?? Nie wspomnę ile razy tam byłem to nikogo nie mogłem zastać, poza kartka na drzwiach.. Skandal

Tak4Nie1
Jeni

Jest ok, można wynegocjować konkretne warunki. Szefostwo profesjonalne w podejściu do pracownika.

TakNie4
12558 Nowy wpis
Klient

Gorąco nie polecam, dwa miesiące w pokojach nie było ogrzewania. Przerwy w dostawach internetu, bo biuro zapomniało płacić rachunki. Naliczanie kar z kosmosu bez podstaw. Dodzwonienie sie do biura graniczny z cudem, usterki zgłaszane w mieszkaniu nie zostały naprawione przez cały czas trwania umowy, a na dowodzenia doliczyli rachunek za sprzątaczke, po remocie który oni wykonali dla następnych wynajmujących.

Tak1Nie
Lokator Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.
Klient

Odbierze ktoś w końcu ten telefon?

Tak2Nie
Anonim Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Tak4Nie1
Anonim Nowy wpis
Klient

Te biuro to totalna porażka. Nie można dodzwonić się do biura, nie odpisują na emaile. O zwrocie kaucji można jedynie pomarzyć. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nie bierzcie mieszkań od tych ludzi!!!

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 76 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w DJN Sp. z o.o.?

NIE
Klient

Naprawdę, nie podpisujcie umowy z tą firmą. Są to zwykli (usunięte przez administratora) - wymyślają opłaty w ciągu roku, kaucji nie oddają + będą żądać dodatkowej dopłaty, totalnie wymyślonej jak np. odmalowanie kuchni w której na ścianie jest drewno więc nie ma czego odmalować. W przypadku problemu typu uciążliwy współlokator czy włamanie mają Cię totalnie gdzieś. Pytając pracowników jak im sumienie pozwala ze sobą żyć dostaniesz odpowiedź "ja nic nie mogę zrobić to są polecenia z góry". Polecam sprawdzenie grupy na fejsie, która pięknie ukazuje ich oszustwa

Tak1Nie
Jeni

TakNie4
ixi

W porządku! Warunki jakie zaoferowali na start zostały spełnione. Jeżeli ktoś lubi pracę w ruchu i z ludźmi to na pewno warto spróbować swoich sił. Spędziłam tu dobry czas i dobrze wspominam ekipę DJN :)

TakNie3
Werka

Praca była ok :) Po skończonych studiach wyprowadziłam się z Wrocławia, natomiast ten czas w DJN wspominam dobrze. Miła atmosfera, szefostwo dość wyrozumiałem i odpowiednim podejściem do pracownika. Co do zarobków, jakoś nie mogłam bardzo narzekać.

TakNie3
Beata
Klient

Nie polecam. Od miesiaca nie mozna dodzwonic się do biura.. Jak udałam się osobiście nikogo nie było. Ochroniarz powiedział, że Pani która tam pracuje przychodzi jak chce.. Zero kontaktu i kompetencji z ich strony.

Tak3Nie
lokator

Tak6Nie
Tomasz

Pracowałem, polecam. Nie wiem, jak jest teraz, ale za mojej "kadencji" praca była spoko. Utrzymuję kontakt ze współpracownikami i w sumie nie słyszę, żeby na coś narzekali, więc pewnie nadal jest OK.

Tajra

Czy wiecie może czy DJN poszukuje teraz jakichś pracowników? Będę wdzięczna za info.

Monia
@Tajra

Nie wiem, nie widziałam ogłoszeń, ale jeśli chciałabys tam pracować to zawsze możesz wysłać CV. Może akurat kogoś szukają albo twoje CV ich zainteresuje. Powodzenia!

Inz

pracuję dość długo i polecam :) odpowiada mi luźna atmosfera, bez tzw. spiny :) wiadomo, że trzeba wypełniać swoje obowiązki, ale nie ma tutaj jakieś korpoatmosfery czy coś. pracodawca jest w porzadku, wysokość pensji jest dla mnie ok, stosownie do moich umiejętności i doświadczenia.

Matylda

Jestem zadowolona z pracy w DJN. Niedawno zmieniłam ją na inną, ale ogólnie miło wspominam okres spędzony tutaj. Dużo się nauczyłam, ta wiedza przydaje mi się w obecnym miejscu pracy. Na zarobki nie mogę złego słowa powiedzieć :) wypłata zawsze była na czas i nie było problemów z dogadaniem się z szefem. Polecam

TakNie2

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w DJN Sp. z o.o.?

Matylda
@Pytanie

To chyba kwestia dość indywidualna. Dużo zależy, ile dasz od siebie na początku pracy itp. Ja np. po trzech miesiącach okresu próbnego dostałam umowę i byłam zadowolona. Ogólnie moim zdaniem pracodawca jest w porządku.

Dominika

Pracowałam tu co prawda krótko ( na horyzoncie pojawiła się korzystniejsza oferta pracy zgodna z moim wykształceniem) ale miło wspominam prace w Djn. Z tego co pamietam to pracodawca był w porządku wobec pracowników, nadgodziny były rzadkością a jeśli już to oczywiście płacone. Atmosfera klimat spoko, obowiązki do ogarnięcia, na pensje tez nie narzekałam

Magda

Jako pracownik jestem zadowolona. Pensja na czas, można liczyć na podwyżkę jesli wykaże się chęci, by robić coś więcej w pracy. Do tego praca jest stała, nie obawiam się o jutro :)

jen
@Magda

Dokładnie. Tez nie mam obaw co do stabilności zatrudnienia, atmosfera jest spoko, nie ma jakiejś wielkiej spiny, tylko na luzie można sobie pogadać czy liczyć na pomoc innych.

TakNie1

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w DJN Sp. z o.o.?

Hrb
@Pytanie

Jasne :) ogólnie firma jest otwarta na osoby początkujące w branży i chętnie pomagają wdrażać się w obowiązki. Na początku zarobki są nieco niższe, ale potem mozna liczyć na podwyżkę jak już załapiesz co i jak. Powodzenia!

dann88

pracowałem tu jakiś czas i nie narzekałem. gdybym nie zmienil miejsca zamieszkania, pewnie nadal bym się trzymał tej firmy. ludzie spoko, wynagrodzenie też, nie ma nawału obowiązków, każdy ma swoją działkę. dla mnie OK

XYZ
@dann88

Zgadzam się. Ogólnie dobry pracodawca. Nie mam do czego się przyczepić, bo wypłatę mam zawsze na czas, a jak ktoś się stara itp. to może liczyć na podwyżkę, awans.

TakNie1

Zostaw merytoryczną opinię o DJN Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad