Opinie o Grande Gufo Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grande Gufo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grande Gufo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grande Gufo Sp. z o.o. w Częstochowa

Nie polecam

Ustalenia ustaleniami, ale kasa jak zawsze... zupełnie inna. Wracam do poprzedniej firmy.

Prac
@FIRMA KRZAK

Odezwał się dziadowski kierowca, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) każdy już się na tobie poznał

Hubi Nowy wpis

Napiszcie jakie obecnie obowiązują stawki bo ostatnie informacje są spzed roku a i tak wtedy ludzie narzekali na kasę. Chciałbym zaczepić się w robocie jako kierowca ale chce wiedzieć jak płacą i w jaki sposób rozliczane jest paliwo. To znaczy czy są zaliczki czy karta paliwowa bo to drugie wiadomo łatwiejsze użyciu. Zaktualizujcie informacje.

Nie polecam

Dominika
@Nie polecam

Czy możesz powiedzieć cos więcej na ten temat? Chciałabym aplikować do firmy i zastanawiam się czego moge sie spodziewać. Co na rozmowie mówią na temat zarobków i co wychodzi w rzeczywistości? Ile czasu pracowałeś w firmie? Sprawa była jakoś omawiana Czy zadecydowałeś że idziesz do innej pracy?

Nie nadajesz się
@Dominika

Nie nadajesz się do roboty, w której pracujesz 25 godzin dziennie, 8 dni w tygodni. przez 32 dni w miesiącu i najlepiej 13 miesięcy w roku.... i tak dalej i tak dalej

@Nie nadajesz się

Nie no, bez sarkazmu. Przecież jakoś jacyś ludzie tu pracują. Mnie interesuje właśnie umowa. Jaka umowę dają pracownikowi? I jak rozumiem w tej umowie jest zapis o kasie. Czy na tej podstawie pracodawca nie płaci, czy jak?

Firma KRZAK
@Dominika

A co ty mi głowę zawracasz... idź na spotkanie do tej formy, która nawet nie ma własnej siedziby... rozliczanie na ulicy.. podpisywanie dokumentów w szoferce... idź tam i się sama przekonaj

Kamil
@Firma KRZAK

A skąd mam mieć pewność, że piszesz prawdę? Opisujesz ją bez ceregieli, ale szczegółów skąpisz. Na jakim stanowisku pracujesz, bądź pracowałeś i jakie są z tego pieniądze, żeś taki niezadowolony?

FIRMA KRZAK
@Kamil

A na jakim stanowisku można pracować w tej dziadowskiej formie..?? jako kierowca.... (usunięte przez administratora)..

Prac Nowy wpis
@FIRMA KRZAK

ODRADZAM......!!!!!! Nowy wpis

Absolutnie odradzam... firma niepoważna...stawki deklarowane a oferowane to jakaś komedia. Auta słabo wyposażone na wyjazd.

Wiktoria Nowy wpis
@ODRADZAM......!!!!!!

Możesz napisać coś więcej o tych stawkach? Skąd te różnice o których piszesz? I jeśli możesz to daj znać czego brakuje w tych autach. W jakim systemie jest jazda?

Firma KRZAK

Ta firma Grande Gufo to firma krzak.. nie ma nawet własnei siedziby. Nie polecam.. Rozmowa kwalifikacyjna to jakis żart...

Bożena
@Firma KRZAK

Jak to firma nie ma siedziby? To gdzie w takim razie miałeś rozmowę kwalifikacyjną? I w ogóle co Ci się w niej nie podobało? o co pytali?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grande Gufo Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
ODRADZAM..............!!!!!!!!

Firma nie jest z GDAŃSKA - to wprowadza w błąd.. Ponadto ta oferta GTV jest ofertą NIEUCZXCIWĄ.. Nie chcę nigdy więcej otrzymywać ofert GTV w przyszłości. Proszę mi nie wysyłać oferty tej dziadowskiej pseudofirmy, która ani jednego kierowcy nie zatrudniła na żadnej UMOWIE O pracę.. tam pracują na czarno

Zawsze coś nowego. 24/7. Nie zawsze robię to co obiecuję. Pozdrawiam

Ivan

Wszystko jest ok. To nie jest praca dla osób uzależnionych. Praca kierowcy międzynarodowego na Busie, to nie jest stanie i pijactwo na parkingu. Z wypłatami żadnych problemów. Wszystko jest jasne. Polecam!!!

@Ivan

No właśnie, ja szukam informacji o tej pracy. Ale głównie ciekawa jestem, jaka jest forma zatrudnienia. Czy dają UoP na okres nieokreślony od początku? I jeszcze, czy na weekendy są zawsze zjazdy do bazy?

Ivan
@Renata

Jedynie co mogę powiedzieć. To jest najlepsza firma. 10 gwiazdek. Wszystko zgodnie tego co mówią na rozmowie. Wszystko to samo i jest. Żadnych problemów z tej firma. Oczywiście polecam.

Franciszek

Co ty mówisz? Czemu aż tak negatywnie oceniasz pracowników? Nie mogłeś dogadać się z ludźmi? A jak płacili? Ok czy też ci coś nie pasowało?

Jojo
@Franciszek

Pieniądze są dobre. Nie wiem czemu ludzie narzekają.

Elżbieta
@Jojo

no ale to tu każdy tak samo zarabia czy jednak stawki nieco się różnią? piszesz, że dobre to pochwalisz się swoimi? generalnie to zachęcałbyś to zatrudnienia w związku z innymi warunkami? jeśli tak to jakimi?

Siofer

Z obietnic złożonych przy rozmowie kwalifikacyjnej niestety nic nie wyszło. Wieczne obiecanki, mówienie człowiekowi tylko tego co powinien usłyszeć bo jakoś z kłopotliwych sytuacji wyjść trzeba, (usunięte przez administratora) Dziesiątki razy przy tankowaniu musiałem wydzwaniać bo terminal odrzucał transakcje, w odpowiedzi słyszałem tylko "ma Pan tyle i tyle na karcie, wina karty albo terminala" Firma niby nie ma problemu z wypłacaniem wynagrodzeń dla kierowców, ale jeszcze się tak nie zdarzyło abym dostał całość po powrocie, najpierw ochłap a za kilka dni reszta. Drobne naprawy? Usterki w aucie? Wizyta u mechanika? Obiecać obieca a dzień przed miesięczną trasą slyszasz jaki to mechanik jest niedobry bo nie znalazł czasu dla Arcyksięcia.(usunięte przez administratora)

Agata
@Siofer

chcialam dopytac o pare rzeczy: - miales ogloszenie o prace w ktorym byly jakies konkrety i na rozmowie okazalo sie cos innego i mimo to sie do pracy przyjoles i podpisales te inne warunki pracy ?

Kierofczyk
@Siofer

Cześć kolega. Jak możemy z tobą zkontaktowac? Chce porozmawiać. Jestem kierowca.

Kiero

Polecam, spoko ludzie, kasa na czas

Dorota
@Kiero

To znaczy, że nie potwierdzasz tego co tu pisali inni o pieniądzach na paliwo i innych sprawach? Skąd by były takie wpisy w takim razie...

Franciszek
@Kiero

Ile jest tej kasy skoro tak chwalisz? Zarobi się ze 3-4 tysiące na rękę? Pytam bo najniższa krajowa mi nie pasuje.

Dorota
@Kiero

A są możliwości jakiś wyższych zarobków/awansu? Jak tak to możesz opisać?

Kiero

Ogólnie firma niegodna polecenia jeździsz (usunięte przez administratora)za śmieszna kase nie ma żadnej karty flotowej czy czego kolwiek takiego (usunięte przez administratora) Oczywiście umowa zlecenie stawka godzinowa omijajcie z daleka

kierowca busaaa
@Kiero

siemka czy mozesz sie skontaktowac w jakis sposob na priv? jak Cie znalesc bo mam kilka pytan :)

@Kiero

umowa zlecenie jest cały czas, czy po pewnym czasie kierowcy mają już umowę o prace? Czy ten zwrot pieniędzy na swoją kartę za paliwo to zawsze są, czy tylko wtedy, gdy kierowca sam się zgłosi i ich żąda/domaga?

@kierowca busaaa

No co tam pytaj

Halo, Potrzebuję informacji odnośnie charakteru współpracy z firmą Grande Gufo Sp. z o.o.. Czy kierownictwo buduje sprzyjające warunki pracy w firmie? Czy firma gwarantuje "wczasy pod gruszą"? Bardzo dziękuje za podpowiedź.

Kierowca

Jakich info potrzebujesz ogólnie jest sporo firm które oferują lepsze warunki pracy jeździłem i osobiście odradzam

Beata
@Kierowca

Mówiąc lepsze warunki masz na myśli lepsze wynagrodzenie czy bardziej chodzi ci o samochody którymi się jeździ?

Zostaw merytoryczną opinię o Grande Gufo Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Grande Gufo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grande Gufo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

Grande Gufo Sp. z o.o.
  • Czecha 13 lok. 86