Opinie o Emka Logistics Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Emka Logistics Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Emka Logistics Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emka Logistics Sp. z o.o. w Olsztyn

Wielkie obietnice dotyczące zarobków i warunków pracy, jednak to tylko obietnice bez pokrycia. Rzeczywistość okropna: besztanie pracowników na forum, ciągła kontrola, wręcz ingerencja w prywatne życie. Do tego uważajcie na lojalkę, którą dają do podpisania, bo po zakończeniu pracy przychodzą pisma od ich adwokata z groźbami. Nie polecam, a wręcz odradzam!

Natalia

jakie dokladnie sa to niescislosci odnosnie zarobkow i warunkow, co bylo mowione a co było w rzeczywistosci ?

Były pracownik Nowy wpis
@Natalia

Obiecywane wysokie prowizje, w międzyczasie zmieniane kryteria. Pracujesz cały miesiąc na wypłatę, a na koniec ucinanie nie wiadomo za co. Wieczne niezadowolenie, nieważne ilu nowych klientów pozyskasz-wiecznie źle.

Iza Nowy wpis

Nie no oni nie mogą chyba sobie od tak ucinać bez podania przyczyny... A kryteria to jak dokładnie zmieniane? Faktycznie to musi być frustrujące. :/

Były pracownik Nowy wpis
@Iza

Premia to premia, zawsze można ją uciąć, nie jest uregulowana na umowie, jedynie w kryteriach szefowej, która zmienia je według własnego widzimisię. Bardzo toksyczna osoba, pod przykrywką wiecznego uśmiechu robi wiele zła.

Czy teraz znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Emka Logistics Sp. z o.o. w miejscowości Olsztyn? Będziemy wdzięczni za każdy info.

Internauta Nowy wpis

Administrator.. i co, zamierzasz się tam zatrudnić czy z ciekawości pytasz żeby nabić im statystykę? A może wyłudzić kasę na prowadzenie profilu? Mam wrażenie że ludzie w gowork to takie hieny co zarabiają jedynie na tym jak inni hejtują jakąś firmę. Gratuluję wyboru zawodu pracy Administratorze.

O rety

Niestety ciężko powiedzieć coś dobrego. Na szczęście ten etap mam za sobą.

Hanna
@O rety

A powiesz coś więcej? :)

Omijać szerokim łukiem

Żenada. Brak profesjonalizmu i wręcz oszukiwanie ludzi. Po podjętej przez właścicieli decyzji o chęciu podjęcia współpracy i ponownym spotkaniu w celu omówienia szczegółów tj. wynagrodzenie, datę rozpoczęcia pracy itp. Zero odzewu z w uzgodnionym terminie. Telefon wyłączony i totalne zignorowanie każdej formy kontaktu. Szkoda czasu na taką firmę. Zwyczajne (usunięte przez administratora)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Emka Logistics Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
masakra

Brak profesjonalizmu ze strony firmy w Olsztynie. Ciągle poszukują pracowników publikując nowe ofert pracy i szukają ludzi bez doświadczenia. Wysłałam wielokrotnie CV oraz referencje do tej firmy mając doświadczenie w pracy biurowej. Firma nie chce nawet udzielić informacji jakich wymogów nie spełniam w rekrutacji. Omijajcie ich ogłoszenia szerokim łukiem. Pewnie to jakaś ściema.

Zostaw merytoryczną opinię o Emka Logistics Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Emka Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Emka Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Emka Logistics Sp. z o.o.
  • Władysława Trylińskiego 16 lok. 16
    10-683 Olsztyn

Emka Logistics Sp. z o.o.