Opinie o Auto Complex Sp. z o.o. w Wieluń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Auto Complex Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Auto Complex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Complex Sp. z o.o. w Wieluń

Klient Nowy wpis

Kogo zatrudnia firma? Podjeżdżam samochodem pod warsztat - chciałem omówić ewentualną naprawę, a tutaj muzyka napierd..a, że nawet własnych myśli nie słychać! Dziękuję, znajdę inny warsztat i fachowca z którym można porozmawiać.

Iwona Nowy wpis

Widzę, że w ostatnich miesiącach zebrało się tu sporo skrajnych opinii. W takim razie może ktoś z Was zechce w punktach wymienić tematy/zakresy, nad którymi szefostwo Auto Complex Sp. z o.o. powinno się zastanowić lub co powinno zmienić w sposobie funkcjonowania na linii pracodawca-pracownik. To zdecydowanie lepszy sposób przekazania uwag niż rzucanie oskarżeniami i wyzwiskami.

Abba

Firma jest w porządku pod warunkiem, że Ty też jesteś w porządku - zawsze i wszędzie tak jest. Opinie trolli internetowych, którzy nie potrafili zarobić uczciwie jak przystało na kierowcę, tylko dorobić się kosztem pracodawcy, ewentualnie przez własne zaniedbanie zostali obciążeni karami nałożonymi przez zleceniodawców nie powinny być traktowane poważnie, bo są tyle warte, co dręczenie nastolatek w gimnazjum pod ich zdjęciami na Facebooku przez pryszczate, zakompleksione, grube i spocone koleżanki. Anonimowo każdy się może sądzić, powodzonka!!! Aby nabyć rzetelną opinię, należałoby porozmawiać z pracownikami, którzy siedzą w tej firmie od dawna :-)

Metallica
@Abba

Taka prawda, kij ma 2 końce. Trzeba być wporzadku a to się zawsze odbiera z nawiązką!

@Abba

Następny Pajac jeśli tak uważa o tej firmie

Eska
@Abba

Firma okej , żadnego problemu z pieniędzmi , zaliczki jak sie chciało to tez wyplacane bez problemu ;] , troche gonią o dokumenty ale tylko jak czegoś brakuje , zresztą jak wszędzie w każdej firmie :) byłem zadowolony pracując u nich

Żal
@Eska

Samoreklama? ;)

Żaba
@Żal

@żal Raczej sama prawda ;)

Zbigniew Nowy wpis
@Abba

Nie wiem kim ty jesteś ale chyba się z księżyca zerwałas (usunięte przez administratora)

Witam, stanowczo odradzam pracę w firmie Auto-Complex Wieluń Sp. z o. o., (uwaga! obecnie firma działa także pod nową nazwą AC TRANS Sp. z o. o. - zmiana właścicielska tylko na tzw. "papierze", adres działalności ten sam). Pracowałem trzy miesiące na umowie zlecenie. Na początku pracodawca płacił. Na początku - tj. przez miesiąc. Później zaczęły się już problemy. Mianowicie płatności na raty, niedotrzymywanie terminu pracy od poniedziałku do piątku. Obecnie jest mi winien część wynagrodzenia, brak jakiegokolwiek kontaktu z firmą. Poza tym firma stosuje oszukańcze praktyki polegające na zaniżaniu ilości przejechanych przez kierowcę kilometrów (licznik kilometrów w aucie, a GPS pracodawcy, który drastycznie zaniża ilość przejechanych w rzeczywistości kilometrów). W miesiącu może to dawać kwotę kilkuset złotych na niekorzyść kierowcy. Firma ustala także nierealne limity spalania paliwa (12,0 L/100 km), co przy ciągłym przeładowaniu i nawet spokojnej jeździe, musi powodować przekroczenie limitu, co z kolei skutkuje obcięciem wynagrodzenia o kolejne kilkaset złotych. Oczywiście wszystko jest na zasadzie - tak wyszło, bez żadnych dowodów. Ponadto firma oszczędza kosztem kierowcy, jeżdżąc po drogach lokalnych (omijając płatne autostrady) m. in. w: Polsce, Słowacji, Czechach, Węgrzech, Słowenii, Chorwacji, Włoszech. Co skutkuje długim czasem przejazdu, a przez to mniejszą ilością przejechanych w ciągu doby kilometrów. Zdarzają się częste przestoje, za które nie są płacone kierowcy żadne pieniądze. Wyżej opisane praktyki dotyczyły także kilku kierowców. Czy wszystkich? - tego nie wiem. Kompleksowe z nazwy, to firma ta ma tylko metody oszukiwania. Także jeszcze raz stanowczo odradzam pracę w tej pseudo-spedycyjnej firmie. W razie pytań proszę zostawić maila lub telefon, na pewno się skontaktuje. Dzięki.

Piotr Nowy wpis
@Marcin

Twoja opinia pokazuje, że rzeczywiście praca na stanowisku kierowcy nie należała do łatwych. Skoro rzekomo pracodawca nie płacił na czas, to zastanawia mnie, jak szef firmy Auto Complex argumentował powstałe opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia? Tego typu opóźnienie powinno być odpowiednio uzasadnione.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auto Complex Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Mechanik, pneumatyk, elektromechanik?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
ArekDominToPizda

Stanowczo odradzam. Dareczek nawet opon nie kupuje, kiedyś wysłał bez zapasowego z akumulatorem co się rozladowywal po 5 minutach. (usunięte przez administratora)

Anonimek :)

Jeździłem 3 tyg firma (usunięte przez administratora) na każdym kroku brak wypłaty nie polecam

Ostrzegam

NIe polecam! Firma niewypłacalna. Na dzień 1.02.2019 posiada dług w wysokości 60193 zł zarejestrowany w Biurze informacji Gospodarczej oraz inny na ponad 13315 zł wystawiony na giełdzie długów. (usunięte przez administratora)

busiarz

Ja bardzo dobrz wspominam współpracę z Auto Complex, co mmogę powiedzieć dla tych co twierdza, że nie płacą - cóż fakt, czepiają się różnych rzeczy, na wszystko trzea miec faktury, ale czemu się tu dziwić, każdy szanuje swoje pieniądze. Szefostwo zawsze pod telefonem i co się ceni - zaliczki można było brać

Elżbieta
@busiarz

Za co jeszcze dobrze wspominasz pracodawcę firmy Auto Complex z Wielunia? Fakt, że szefostwo jest zawsze pod telefonem z pewnością ułatwia pracę i harmonizuje ją. A co z kwestią premii? Czy pracownicy tej firmy mogą na nie liczyć? Jeśli tak, to na jakich warunkach?

Nikt

Nikomu nie proponuje tam się zatrudniać w żadnym wypadku więcej strat jak zysków nie wyplacalni nie ma pensji omijanie ta firmę naprawdę z daleka. Moje sugestie dla Auto Complex Sp. z o.o.: Nie placa Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie miła atmosfera

Admin

Też nie polecam tej firmy. Pracowałem w niej kilka miesięcy i szeryf myśli, że pozjadał wszystkie rozumy i struga cwaniaka a tak naprawę nie ma zielonego pojęcia o niczym włącznie z serwisem samochodów o reszcie bandy nawet nie wspomnę. Ta firma tylko w nazwie ma Complex bo z kompleksową obsługą aut itp. nie ma nic wspólnego. Jak chcesz się narobić za marne grosze i jeszcze na koniec dostać reprymendę to firma idealna dla Ciebie.

Nie zapłaci za wykonaną pracę,umowa śmieciowa.

auto complex
@anonymous

anonymous, po pierwsze przedstaw się, a po drugie pochwal się ile paliwa spuściłeś, oczywiście jeśli masz odwagę!!!!! hehehe!!!

@auto complex

Oszustwo

Wax
@anonymous

Wypowiedź szefostwa mówi sama za siebie;) , też pracowałem w tej "firmie"

Busiarz PL

Firma ogólnie spoko, szefostwo rzetelne i co wazne placa w terminie, Pozdro.

@Busiarz PL

Ty głombie trzymasz ich stronę to oszukance ale ja załatwię ich drugi raz przez pip a dalej sąd a zwłaszcza spedytor Domina pajaca zy Maslowic

To oszukano cię na coś tutaj?? Bo nie rozumiem z tą sprawą w toku?

@Marcin

Tylko się spytałem , nie koniecznie trzeba głąbami rzucać

@anonymous

Tak twierdzą że nie otrzymali miejsc godzin i dat przekraczania granic po tym jak powiedziałem że i złomy auta to nawet na kraj się nienadawajom a co zagranice a o spedytor ku do. Inie to nawet szkoda gadać u niego to zawsze słowa a radzi sobie to spedytor ha Pajac raczej i cała reszta zresztom co tam (usunięte przez administratora) kiszom

Wax
@Marcin

Podaj email , też pracowałem w tej "firmie "

nie polecam tej firmy Jak ktos robil to we jakie sa tam przekrety Ja pracowalem dwa mesiace i wiem wiem jak okradaja wszystkich na paliwe na cmr Dla mne sa winni pieniadze zekomo za brak cmr Mysle ze ze kedys zaplaci z nawiazka Zlodziej

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Complex Sp. z o.o. - Wieluń

Auto Complex Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Traugutta 51
    98-300 Wieluń