Satori Sp. z o.o.

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Satori Sp. z o.o.

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo mi miło, że jesteście z nami!

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych i prawdziwych opinii na temat naszej firmy. Każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych jak i byłych współpracowników, oraz klientów. Śledzimy treści pojawiające się na forum i zawsze staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Proszę jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio pod adresem e-mail: gw@satori.info.pl

Łukasz

Pracowałem w tej firmie (oddział Białystok) dość krótko, ale ogólnie mogę ocenić na plus. Konkretna rozmowa rekrutacyjna, dają szansę ludziom bez doświadczenia i uczą wszystkiego praktycznie od podstaw. W pracy panuje dobra atmosfera i można liczyć na pomoc pozostałych pracowników. Jednak oprócz sumiennej pracy trzeba mieć też trochę szczęścia i wiedzy, żeby nawiązać dłuższą współpracę z klientami, aby osiągać odpowiednie wyniki.

Ral

Zdecydowanie polecam przedsiębiorstwo. Miałem przyjemność pracować w oddziale umiejscowionym w Gorzowie Wielkopolskim i cenię sobie ten czas. Atmosfera jest przyjemna, poznałem wielu pozytywnych ludzi, którzy nigdy nie odmówili mi pomocy czy wsparcia. Jestem niesłychanie wdzięczny całemu zespołowi za to, że pomimo braku doświadczenia nie tylko zgodzili się mnie przyjąć, ale również prowadzić i uczyć. Duży plus również dla przełożonych za podejście do pracownika.

Była pracownica Szczecin

Zdecydowanie polecam Pracodawcę. Byłam zatrudniona w firmie przez prawie rok podczas studiów i było to bardzo pozytywne doświadczenie przed pracą zawodową w innym kierunku, którą później rozpoczęłam. Bardzo sobie chwaliłam luźną atmosferę w młodym zespole. Wynagrodzenie było zawsze na czas, z urlopem nigdy nie było problemu nawet jak się zdarzyła potrzeba na ostatnią chwilę. Bystrzejsze, otwarte osoby mogą tam zarobić naprawdę ładne pieniądze. Oczywiście zawsze znajdzie się jakiś maruder, taka specyfika pracy – albo masz do tego smykałkę, albo nie, jak komuś nie poszło nie wylewałabym tu żali jak widzę po niektórych komentarzach tylko zastanowiła się nad zmianą specyfiki pracy.

Konrad Nowy wpis

Dostałem tą pracę bez żadnego doświadczenia w transporcie, przychodząc do Satori w Gorzowie miałem ambicje i dobre chęci. Wszystko mi pokazano i wszystkiego się nauczyłem. Mega fajny zespół i przełożeni, którym zależy na tym by pracownicy byli zadowoleni. Wszystkie potrzebne narzędzia do pracy są zapewnione! Pracując od 8:00-16:00 od pn do pt. nie zarobiłbym nigdzie indziej w Gorzowie takich pieniążków :)

Bartłomiej Nowy wpis
@Konrad

Pracowałem w Satori w Gorzowie prawie rok. Mogę tylko powiedzieć, że to nie jest praca dla każdego i wymaga dużo zaangażowania. Miałem okresy lepsze i gorsze, ale dostawałem od przełożonych wsparcie merytoryczne i szanse na poprawę wyniku. Dziś już nie pracuje jako spedytor, bo ta praca nie jest po prostu dla mnie, ale czas spędzony w Satori w Gorzowie będę zawsze milo wspominał .

ZG

Pracuje w oddziale w Zielonej Górze, mija 5ty rok. Nigdy nie miałem wcześniej pracy z tak przyjazną atmosferą, luzem w podejmowaniu decyzji i regularnymi wysokimi wypłatami. Trzeba mieć odpowiednie umiejętności, nie każdy nadaje się do tej pracy, ja jednak świetnie się wbiłem i jestem bardzo zadowolony. Szefostwo jest wyrozumiałe, ma rozsądne podejście, można się mnóstwo nauczyć i dobrze bawić :)

Paweł
@ZG

Fajna firma, zatrudniają bez doświadczenia, spoko ludzie. Osobiście nie nadaje się do spedycji ale warto było przyjść i spróbować. Starzy wyjadacze chwalili się że można tu (usunięte przez administratora) kasy zarobić.

Halina Nowy wpis
@Paweł

a jaka byłaby różnica w stawce dla osoby bez doświadczenia jak to piszesz a kimś po chociażby studiach? Czy na start każdy ma tak samo a później dopiero definiuje się ostatecznie?

Paweł Nowy wpis
@Halina

Nie mam pojęcia, myślę że studia nie maja dużego znaczenia w tej branży, trzeba umieć sprzedawać

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Satori Sp. z o.o.?

@Pytanie

Umowa o pracę na okres próbny, następnie na czas nieokreślony. Możemy pracować również na zasadach B2B, wszystko w zależności od potrzeby kandydata. Podchodzimy bardzo elastycznie.

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo mi miło, że jesteście z nami!

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Satori Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Spedytor międzynarodowy- Satori o/Gorzów Wielkopolski?
Łukasz

Kamila
@Łukasz

potwierdzam, pozytywna firma

@Kamila

Po tych wcześniejszych komentarzach widzę, że nawet bez doświadczenie jest szansa zatrudnienia. Jest teraz oferta pracy na stanowisku spedytor międzynarodowy za 4000-15000 zł brutto. Możesz napisać, jakie predyspozycje są tu ważne i jakie kwestie poruszane podczas rekrutacji? Ciekaw też jestem, na co można liczyć w związku ze świętami?

Anaaa
Kandydat

Proponują 2500 zl na rękę .Za tyle w dzisiejszych czasach więcej płacą w markecie . Praca polega na przepisywaniu z Timo na transa . Przy tym musisz mieć min 1000 e dla firmy powyżej masz premie i to po 3 miesiącach . Powodzenia tym którzy się na to zgodzą ????????

@Anaaa

Ile wychodzą te premie? Wliczają się w 2500 zł jak podałeś czy dodatkowo mogę zarobić?

Olo
@Anaaa

Dokładnie tak. Minimalna na papierze reszta pod stołem. Niby można zarobić ale kopiuj wklej z transa na timo. Pozdrawiam

Emilia
@Olo

A ile jeszcze dają pod stołem? 1000? Czy mniej?

Oloii
@Olo

Por stałem dostaniesz tyle ile wyrobisz powyżej.1000e i to po 3 miesiącach

Halina
@Oloii

A tak średnio to ile ludzie wyrabiają i ile im wychodzi? Wiadomo?

Gw
@Halina

Nie ma się w co pakować, nie przepracujesz nawet tych trzech miesięcy, zwolnią cię z dnia na dzień i nie wypłaca premii

Helena
@Gw

Serio? A jaką umowę się tutaj dostaje? I nie ma w takim razie okresu wypowiedzenia?

Gw
@Helena

Podsuwają Ci porozumienie stron

Grażyna

Pracuję od 4 miesięcy w biurze w Szczecinie i bardzo cenię sobie atmosferę. Mimo, że przyszłam bez doświadczenia spotkałam się ze zrozumieniem i pomocą. W porównaniu do poprzedniej firmy, wydzierającego się bez przerwy szefa, tutaj jest bardzo luźna i przyjazna atmosfera. Nikt nie zostawia mnie jak mam problem. Firma chętnie integruje pracowników, co później wpływa na współpracę między nami. Początkowo trudności sprawiało mi złamanie bariery do rozmawiania przez telefon w języku obcym, ale wystarczył tydzień, żeby się przełamać i efekty od razu widać w zarobkach. Polecam, nawet dla niedoświadczonych w spedycji!

Ja
@Grażyna

Ile Pani dostała podstawy na rękę?

Dominika
@Grażyna

Czyli Pani praca polegała na czymś innym, niż to przepisywanie, wspomniane w innym wątku... Dokładnie na czym? Tzn. dzwoni Pani do kogo?

Marcin
Klient

Witam ,chciał bym poprosić o opinię kierowców z tej firmy, jak im się pracuje, trasy, zarobki itd. Dziękuję i pozdrawiam

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Satori Sp. z o.o.?

madamada
@Pytanie

W żaden. Umiesz czytać czy pisać idziesz do roboty bez doświadczenia. Robią Ci nic nie wnoszące "szkolenie" ze średnio miłym panem a potem od pracowników dowiadujesz się, że premię dostaniesz po trzech miesiącach jak przytniesz na frachtach 1000€ dla firmy ale nie zdążysz, bo Cie wywalą. Pozdrawiam.

Halina
@madamada

Właśnie w ten sposób wyglądała tutaj Twoja kariera u nich? Jak tak to za co Cię wywalili jak już?

Nnnn
@madamada

Prawda więc więcej zarobisz na kasie

Jerzy

Możesz napisać o co chodzi? Są jakieś problemy z płatnościami bo widziałem takie wpisy. Chodzi o kasę czy o coś zupełnie innego?

NG Trans
Klient

Witam Ogólnie polecam firmę płatności ok frachty elastyczne można zarobić . Spedytorzy ok Kornelia polecam ok unikajcie Pawła Kołosowski nie kompetentny unikajcie jak ognia

Madamada
@NG Trans

Spokojnie, za miesiąc go nie będzie

Barbara
@Madamada

Skąd o tym wiesz? Może jednak zostanie??

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Satori Sp. z o.o.?

Ona

Dramat, (usunięte przez administratora) krętacze i nic więcej. Robią wała z pracowników oraz z przewoźników. Brak należnej premii..

Ewa

Pracowałam w oddziale w Białymstoku. Bardzo miła atmosfera, nikt nie stoi nad głową, biuro w samym centrum. Jak dziecko chore to nie ma żadnego problemu z wolnym

Zuzanna
@Ewa

No raczej że prawo do zwolnienia się każdemu należy, zwłaszcza jak dziecko chore, przecież co ma matka zrobić. Łaski nikt nie robi. A czym się ogólnie tam zajmowałaś? Bo chyba najważniejszego nie napisałaś.

Ral

Zuza
Klient

Faktycznie rozmowy z Panią (usunięte przez administratora) to porażka!!!

Mateusz

Bezczelny, kłamliwy, faszystowski wpis typowego odrzuconego frustrata. Czy to jest akceptowalne dla administracji tego serwisu? Wstyd! Podpisz się proszę swoim nazwiskiem pod tym komentarzem @Ala...

Czy Satori Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Ania
@Pytanie

Tak, 08:00-16:00 od poniedziałku do piątku.

Kandydat

Rozmowy rekrutacyjne na poziomie dna albo i niżej. Pani bardzo niekompetentna jakby oderwana od pługa. Sama chyba nie wie co robi w tej firmie. Na dodatek jej polski pozostawia wiele do życzenia szkoda bo zmarnowałem czas umowa też na dziwnych zasadach.

Anna N.
@Ali

Bardzo nam przykro jeżeli poczuł się Pan/Pani urażona sposobem poprowadzonej rozmowy. Mamy nadzieję, że doświadczenie jakim był czas na nią poświęcony pomoże w lepszym przygotowaniu się na kolejne rozmowy i będzie cenną wskazówką aby nie deklarować znajomości języków obcych w CV wiedząc, iż jest to wymagane przez przyszłego pracodawcę. Pomoże to na pewno uniknięcia prezentowania tak nieprofesjonalnej postawy jak dodanie tego wpisu będącego wyrazami wewnętrznej frustracji. Życzymy powodzenia w dalszych rekrutacjach i prosimy pamiętać aby nie koloryzować CV, ponieważ rozmowa kwalifikacyjna w każdej firmie jest ich weryfikacją.

@Anna N.

Szanowna Pani Anno, posługuję się językiem obcym w stopniu zaawansowanym co niestety nie zostało zweryfikowane. Moje CV w żadnym wypadku nie zostało przekoloryzowane. Niestety ubolewam nad sposobem przeprowadzania rozmów przez osoby rekrutujące. Mieszkając w Polsce wypadałoby aby nauczyć się polskiego lub przeprowadzać rozmowy w języku angielskim a nie kaleczyć język ukraińskim akcentem. Dodatkowo używając słów które nie są na miejscu. Również osoby niedysponowane oraz niekompetentne nie powinny zajmować tak poważnego stanowiska. Satori wstyd!!!! Wymieńcie załogę a wyjdzie wam to na plus.

Ali

Oj widzę chyba koło wzajemnej adoracji. Mój poziom językowy nie został sprawdzony a Pani Ukrainką była kompletnie nieprzygotowana od tego jest ta strona aby wyrażać swoją opinię. Praca za takie grosze na dodatek płacone pod stołem... Ale mega rozczarowanie...Nie ubolewam lecz ostrzegam innych przed Państwem. Pozdrawiam serdecznie Pani Inteligentna :D

Ali

Szanowna Pani Anno chyba myli Pani osoby bo mnie o maila Pani nie zapytała kolejny raz podkreślam, iż mój poziom języka nie został sprawdzony to Pani pokazała się z bardzo złej strony. Zupełnie nieprzygotowana, stosunek bardzo olewający. To Pani jest wizerunkiem firmy i niestety nie jest to tylko moje odczucie. Proszę przyjąć krytykę i wynieść coś na przyszłość. Pozdrawiam Panią

Ali

Niech mi Pani uwierzy, rozczarowanie jest jedynie osobą rekrutującą. To co Państwo oferowali i w jaki sposób została przeprowadzona rozmowa i tak bardzo mnie zniechęciły i nie chce pracować z tak toksyczną osobą. Bardzo dobre słowo "odnoszę wrażenie" i na tym już zakończmy. A obserwuję gowork bo pracownica tej firmy to straszne (usunięte przez administratora) Nie ubolewam nad tym 3tys na dodatek połowa pod stołem. Nie te czasy nie te realia.

haha

Ana N - Anka sama o sobie pisze opinię?

@Ali

To prawda. Rozmowy rekrutacyjne z Panią Anną to porażka.

Karol

Firma niekompetentna. Jak się zwolnisz to zapomnij o premii. Pani dyrektor myśli że jest taka świetna a kompletnie nie ma szacunku do ludzi. Nie polecam pracy w tej firmie

zBialegostoku

Wszystko pięknie ładnie do momentu kiedy pracujesz. Jeżeli wywalają Cię z roboty bądź kończy Ci się umowa i jej nie przedłużają zapomnij o premii która Ci przysługuje. Pracowałem tam 5 miesięcy. Dogadani byliśmy na 2500 na rękę podstawy. Podstawę płacili najniższą resztę w delegacjach itp. Na święta w grudniu pięknie zapakowany "Paprykarz Szczeciński" w kolorowy papierek. Jak Ciebie zwalniają i się upominasz o należne już Ci pieniądze z premii to szefowa Joanna nie odbieranie telefonu i sms zwrotny że nie mamy o czym rozmawiać. Więc nie miło. Jak robisz 20 tysięcy zysku miesięcznie to będziesz zadowolony jeżeli robisz mniej to nawet nie trać czasu. NIE PŁACĄ NALEŻNEJ PREMII! Każdy były pracownik z Białegostoku to potwierdzi.

Patryk

Ludzie biznesu: zatrudnić zwolnić i należytej premii nie wypłacić. To jest kradzież a nie biznes. 1. Jeżeli chodzi o płacenie fv klientów. Dalej współpracuje z moimi klientami wszystkimi i nie mają oni problemów z płatnościami więc proszę o konkret jaki klient nie zapłacił. nr zlecenia nr fv. 2. O jakich stratach jest mowa? Nie wykonałem ani jednego zlecenia na 0 a tym bardziej na minus. Firma nie dopuszcza wykonania zlecenia gdy na frachcie nie ma zysku 10%. 3. Za weryfikację kontrahentów jest osoba odpowiedzialna która sprawdza każdego i ona decyduje z kim można współpracować a z kim nie. 4. Jak można dzwonić do złodzieja z propozycją aby coś kupił? Bujda na kółkach. W dodatku (usunięte przez administratora) i kłamcy Firma maszynka do mielenia mięsa, krótki okres nie pasujesz, następny. Nawet nie stać ich na prawdę a mowa o pieniądzach.

Receceence
@zBialegostoku

Zgadzam się z Twoją opinią w 100%. W Gorzowie jest to samo, wyzysk i przemiał pracowników, zła atmosfera ponieważ kierownik za Twoimi plecami obgaduje Cię z pracownikami i konsultuje kogo zwolnić. Nigdy nie wiesz kiedy przyjdzie Twoja kolej, nie dają nawet szansy na znalezienie innej pracy. Nawet dobry pracownik, który ma słabszy miesiąc wylatuje a w zamian dostaje informację ILE KOSZTUJE SZEFOWĄ UTRZYMANIE JEGO STANOWISKA. Korpo gorsze niż Silcare. Nieodpowiedni ludzie, na nieodpowiednich stanowiskach. Liczy się hajs a nie ludzie. Nie idźcie tam do pracy...

Elos
@zBialegostoku

Co znaczy że nie płacą? Kurde aż się boję..

Anka
@zBialegostoku

Nikt nikogo za darmo nie „ wywala” , zawsze jest jakiś powód, wiec zamiast obrażać firmę, o ugruntowanej pozycji, w której nikt nie ma problemu z premiami, proszę zająć się karierą w nowej pracy, może tam się uda, życzę powodzenia!

Były pracownik.

Wypłacajcie należne wynagrodzenia pracownikom to nikt nie będzie pisać na forum że nie płacicie. Jak nazwać pracodawce który (usunięte przez administratora) finansowo pracowników nie wypłacając należytych premii dla pracownika? Myślę że @zBiałegostoku nazwał rzeczy po imieniu. Mnie też to spotkało w tej firmie.

Były pracownik.
@Elos

wypłacana premia za dany miesiąc jest wypłacana z trzy miesięcznym opóźnieniem. Więc jeżeli przepracujesz lipiec, sierpień, wrzesień i w każdym z tych miesiącu zrobisz powyżej 1000 EUR zysku to to co jest powyżej to od tej sumy masz procent. za lipiec w październiku, za sierpień w listopadzie oraz tak samo za wrzesień w grudniu. Z tym że jeżeli się nie spodobasz się przełożonym to w każdym momencie otrzymujesz informacje że jesteś zwalniany bez podania powodu lub powód jest absurdalny. I zakładając że w listopadzie masz mieć premię to we wrześniu mówią dziękujemy za współpracę i należnych wypracowanych Ci premii nie wypłacają w ogóle. Z mojego doświadczenia powiem Wam ludzie unikajcie tej firmy jak ognia. Maszynka do mielenia. Na początku pięknie ładnie a potem aby tylko wycisnąć soki z człowieka i wypad.

Receceence

Pani Anno w wypowiedzi owego Pana nie ma nawet ziarenka kłamstwa. Ganić takie firmy jak ta należy szybko i krótko.

Patryk

Anna N. Gdzie jest ten pozew? Nadal nie otrzymałem należnej premii od wyzyskiwaczy podszywających się pod nazwą Satori ze Szczecina. Którzy nie wypłacają należnych premii pracownikom. Kiedy zapłacicie mi należną premię? Czas leci odsetki rosną.

Abc
@Były pracownik.

A może by tak założyć forum o pracownikach , i tak po imieniu i nazwisku pisać jaki był z każdego pożytek, czy pracował czy udawał ze pracował, bo 3/4 dnia przestał na papierosie ? Wtedy byście przemyśleli co wypisujecie, bo po Waszych opiniach to w ciemno już mówię ze zmieniacie firmy co pół roku licząc na to ze nic nie robiąc zarobicie, a potem wielkie rozczarowanie, bo jak to za nieróbstwo mnie zwalniają, może niech tak Wasi obecni szefowie zadzwonią po referencje do byłych firm, to byście pracy szukali 5 lat i nie znaleźli

Była

A to przypadkiem Pani osobiście wraz z kierownictwem nie weryfikuje klienta? Z tego co pamiętam to tak. Skoro każdy klient zostaje dokładnie sprawdzony to jakim cudem nagle u tego chłopaka jest więcej strat niż zysku? Ps. Dziwne, że nie wspominacie na rozmowach rekrutacyjnych o tym, że za brak płacy od potencjalnego klienta (ponoć zweryfikowanego) nie dostaje się należytej prowizji. Nie pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Satori Sp. z o.o. - Szczecin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Satori Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Satori Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Satori Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 13 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Satori Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii