Opinia dotyczy miejsca pracy w Świdniku. Zgadzam się, że jest to praca dla osób poniżej 26 r.ż. Umowa zlecenie, z zastrzeżeniem, że zleceniobiorca nie jest w stanie podjąć zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę. Praca 8h na stojąco. Miła atmosfera to mit, powszechne jest straszenie zwolnieniem za nawet drobne uchybienia. Duża rotacja pracowników, ale zarządzający nie przejmują się tym, wychodząc z założenia, że zawsze się ktoś do pracy znajdzie. Warunki higieniczne to tragedia, z jednego jedynego kosza, najczęściej wylewają się śmieci i walają się po podłodze. Zaplecze socjalne praktycznie nie istnieje (włączając w to niedostateczną ilość krzeseł i szafek dla pracowników), podobnie jak zasady BHP. Za odebranie telefonu ze szpitala o śmierci bliskiej osoby - out bez pardonu. Temperatura w miejscu pracy 14 st.C i poniżej. Oczywiście brak odzieży ochronnej. Decyzję o podjęciu zatrudnienia w tej firmie pozostawiam Czytającemu.