Opinie o Venusti Sp. z o.o. w Bolesławiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Venusti Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Venusti Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Venusti Sp. z o.o. w Bolesławiec

Teresa Nowy wpis

Specjalista ds. SEO od razu ma umowę o pracę, można wiedzieć na ile? Niestety jedyne co udało mi się znaleźć w sieci to ogłoszenie sprzed 3 lat, ale mam nadzieję, że to co tam pisali o umowie to się akurat nie zmieniło za bardzo, mam nadzieję, że nie przeszli tylko na to B2B, bo tam też wtedy bylo... Bardzo by mi to było nie na reke ;/

Cascia95 Nowy wpis

Nie polecam pracy w sklepie Internetowym Poyerbani.pl, ponieważ dzisiaj o godzinie 9:00 miałam mieć rozmowę kwalifikacyjną online i nadal czekam na link, który nie został mi przesłany. Natomiast jak dzwonię do osoby, która ze mną korespondowała, to ona nie odbiera ode mnie telefonu Dla mnie to są jakieś jaja i kpina. Pracodawcy zlewają pracowników. Z całego serca Nie polecam.

Iza Nowy wpis

Kurcze, trochę obawiam się takim ludzi, jak ta liderka, która opisujesz. To była jednorazowa sytuacja z tą etykietą, czy coś jeszcze robiła uprzykrzającego pracę? Przez te 3 miesiące jaką umowę miałaś? Zlecenie, czy UoP na okres próbny? No i jak tam zarobki? :)

Sławomir

Ktoś tu pisał że umowy są niepewne. To znaczy na jakich przyjmują nowych? Jest zlecenie czy umowa na czas określony a ciężko o jej przedłużenie? Napiszcie jak jest teraz.

Firma Venusti Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
kuziola

ostrzegam nie idźcie tam kierownik straszny (usunięte przez administratora) mitoman (usunięte przez administratora)

Stefan
@kuziola

Czemu mitoman? Nagadał coś na ciebie i było inaczej? Opowiedz o tym.

kuziola.
@Stefan

Zapytaj lepiej ile osób po chamsku zwolnił, kłamiąc, że niby nie ma pracy.. po czym gdy potrzebował bezczelnie oddzwaniał wystarczy?

Nie będę się rozpisywał bo wszystko co jest tu napisane jest prawdą.

bebei

Na temat tej firmy można by było napisać wiele,w szczególności wiele negatywów pomimo że paca sama w sobie nie należy do ciężkich,parząc na to że jest to praca na magazynie,gdyby zarządzał tu ktoś potrafiący to robić . Zaczynając od kierownika - człowiek który nie powinien być na miejscu, na którym się teraz znajduje. Nie szanuje swoich pracowników. Uważa że może przerzucać ludźmi jak chce i gdzie chce "bo jak człowiek chce pracować to będzie pracował pomimo takiego traktowania". Przy rozładunku kontenera,traktuje pracowników jak śmiecie. Niejednokrotnie osoby rozładowujące je robią to w zimnie,kilka godzin,a kierownik siedzi na kamerach i złości się że za wolno to robią. Rozładunek ten nie jest dodatkowo płatny,a jedynie co można za to dostać to słowa że za wolno zrobiony (mimo że chłopaki działają cały czas żeby skończyć to jak najszybciej),bądź produkt z naszej firmy (o ile kierownik uzna że szybko go rozładowali) . Ciągle brakuje mu osób do rozładunku i ściąga chłopaków z innych zmian,pomimo że danego dnia mają wolne, strasząc " jak nie będziesz przychodzić to długo tu nie popracujesz" Domyślam się że wychodzi z założenia "zwolnię go bo tak chcę (mimo że nie jednokrotnie pracuje dużo lepiej niż niejeden nowo przyjęty pracownik),a w zamian zatrudnię innego" dlatego też jest bardzo duża rotacja ludzi. Nie interesuje się swoimi pracownikami i tym co się dzieje na zmianach. Pozwala rządzić "liderkom" które są osobami niekompetentnymi. Myślę że lubi jak między zmianami/pracownikami coś się dzieje. Niejednokrotnie doprowadza do sytuacji,z których wychodzą nieprzyjemne rzeczy,po czym umywa ręce i jedyne jego słowa to "nie kłóćcie się" zamiast wyjaśnić sytuację. Przechodząc do liderek - są to dziewczyny które były tak samo pracownikami tego magazynu (nie więcej niż rok czasu) i które zostały przyjęte na to stanowisko "bo nikt inny nie chciał". Młodsze od niejednego pracownika tej firmy. Myślą że mogą tu wszystko (w szczególności 2 siostry). Odnoszą się wulgarnie do pracowników,zamiast wyjaśnić sobie jak "człowiek z człowiekiem" przy czym wprowadzają nerwową atmosferę. Czepiają się dosłownie o wszystko, nawet o rzeczy które zostały dobrze zrobione,dlatego też pomiędzy nimi samymi dochodzi niejednokrotnie do kłótni. Myślą że jak już "są liderkami" to mogą gnoić pracowników,często przy reszcie zespołu. Jedna mądrzejsza od drugiej ,chcą pokazać swoją wyższość. Atmosfera w pracy zależy od tego " jaki humor będzie miała dzisiaj nasza liderka". Nie raz udają miłe,po czym przy najbliżej okazji obgadują daną osobę do drugiej osoby. Jest to bardzo częste zjawisko. Nie zrobią tego co zwykły pracownik magazynu,pomimo wielu zamówień i niewyrabiania się z pracą ponieważ "nie należy to do ich obowiązku",po czym przyjdą wykrzyczeć że pracujesz za wolno, zamieniłeś 2 słowa z drugą osobą (wykonując przy tym swoje obowiązki),poszedłeś do toalety itp. Same siedzą osobie przy komputerach. Młodsza z sióstr pozjadała wszystkie rozumy,chciała by zarządzać każdym pracownikiem tej firmy. Robi błędy,które w jej mniemaniu mogą się zdarzyć,badź "ona myślała inaczej",za co drugiej liderce/pracownikowi wykrzykuje że zostało to źle wykonane,że jest się niedouczonym itp. Obowiązkami tej firmy nie są tylko zadania które należą do określonego Stanowiska. W tej firmie myjesz kible,czyścisz piece i robisz wszystko co wymyśli nasz kierownik. Mówiąc prościej "w tej firmie wszystko należy do twoich obowiązków". Myślę że gdyby w tej firmie zasiadły osoby które umieją kierować ludźmi,praca była by o wiele przyjemniejsza,nie było by takiej rotacji i ludziom pracowało by się o wiele lepiej i sprawniej. Jest to zdanie 97% ludzi pracujących tam, ale nie robiących z tym nic,a żeby kierownik nie zrobił czegoś po złości. Dochodzą do setna,potrzeba tam osób które "ogarnęły" by tą firmę,zainteresowały się nią i przedewszystkim pracownikami oraz tym co tam się dzieje.

Bebe
@bebei

Czy Twój wpis zmienił coś w funkcjonowaniu firmy? Pytam ,bo dużo uwagi poświęciłeś (aś) poszczególnym osobom ,które pewnie też mają jakiś zakres obowiązków.

Czy firma Venusti Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Abcd

Jakie szkolenia? :D

Blue

Praca nie jest ciężka, na magazynie może trochę monotonna (szczególnie jeśli chodzi o dziewczyny pakujące zamówienia), atmosfera przyjazna, zwłaszcza po zwolnieniu pewnych osób, przez które sporo dobrych pracowników odeszło. Minusem są niskie zarobki, mało realne premie, brak odpowiednich szkoleń ,umowy niepewne, kiepski dojazd, zwłaszcza po drugiej zmianie. Szefowie chyba są lekko oderwani od rzeczywistości, a szkoda bo to firma z perspektywami tylko jeszcze chyb ma problem z zarządzaniem. Lepiej zatrudnić nowych pracowników lub stażystów, po których trzeba poprawiać niż docenić ludzi którzy pracują dłużej. Chyba większość pracuje tu "przejściowo", w między czasie szukając czegoś lepszego.

Def

(usunięte przez administratora) wykorzystuja ludzi i mają za nic kierownika pOwinni zwolnic w pierwszej kolejności, a właściciele lepiej przyjrzeć się swojej firmie ludzi zwalniają ot tak jak im pasuje

Nie polecam.

nie polecam pracy w tej firmie w Świdniku. Od momentu wejścia do tego zakładu widać, że wszystko jest obliczone aby jak najwięcej zaoszczędzić na wszystkim: wspólna szatnia damsko-męsko albo męsko-damska w której nie ma nawet jednego krzesła.Nie mówiąc o ławce. Mała jadalnia w której jedynie można wziąść przerwę 15 minutową o większym posiłku nie ma mowy. Wiecznie brudna podłoga w WC czyli jak można zaoszczędzić na sprzątaczce. Rotacja jak na poczekalni dworcu PKP. W większości ludzie w wieku 20-26 lat trochę starszych. Produkcja- zaduch niemiłosierny, ciągle psujące się maszyny, człowiek jest cały w pyle. Ciągłe straszenie sanepidem Na magazynie nieporządek na lokalizacjach i rozwalające się skrzynki. Zatrudniają ludzi po czym ich szybko zwalniają by zatrudnić stażystów.Pojawiają sie nowi i znikają tak samo odchodzą starzy pracownicy. Kierownik krętacz bez zgody przenosi na zmiany po czym wysyła niby na przymusowe wolne do odwołania, a zatrudnia stażystów. Istna Paranoja. Praca niby nieciężka, ale podejście do ludzi skandaliczne.

Również ostrzegam

poniższe opinię sie jak najbardziej zgadzają. Kierownik mitoman (usunięte przez administratora). Bez zgody przenosić na inne zmiany oraz wysyła na przymusowe wolne tylko po to by zatrudnić stażystów bo jest taniej. W tej firemce nawet podłoga leży tygodniami brudna.. na produkcji duszno pyli się ciągle straszą że sanepid przyjdzie psują się maszyny na magazynie brak skrzynek i nieporządek na lokalizacjach. Ostrzegam nie idźcie tam do pracy po tygodniu dwóch lub miesiącu wyślą was na rzekome wolne

Witam, jeżeli chodzi o pracę w firmie Venusti, to jest ogólnie spoko. Nie jest ciężka, panuje przyjazna atmosfera. Jednakże jest jedna osoba, która próbuje zrobić wszystko, aby było po prostu nie przyjemnie. Mowa tu o kierowniku magazynu. Koleś nie zna się zupełnie na niczym. Mówiac do niego to tak jakby rozmawiać ze ścianą. Nie słucha w ogóle pracowników, nie jest im również w stanie w czymkolwiek pomoc, bo nie ma pojęcia co tak naprawdę robi się na magazynie. (usunięte przez administratora) Jeżeli by nie było tego osobnika na magazynie, to praca na prawdę spoko. I to powie każdy, który tam pracował lub pracuje. Mam nadzieję, że szefowie w końcu przejrzą na oczy i zwolnią tego osobnika, bo tylko przez niego ale niestety ta firma padnie... Jedna osoba do wymiany a pracowało by się naprawdę super :D

O widzę, ze przez rok nic się nie zmieniło. Dalej ten sam niekompetentny kierownik :d

Gruby peres

Jestem tego samego zdania kierownik tego ze magazynu to totalne (usunięte przez administratora) nigdy chyba na magazynie nie pracowal . Praca sama sobie ciezka nie jest.

Również b.p. ⬆️
@Gruby peres

No skądże, kierownik magazynu jest wysoce wykształconym i kompetentnym pracownikiem magazynowym, który wcześniej bodajże pracował w banku( sarkazm) ;)

Stefan
@Gruby peres

Dlaczego tak uważasz? Co musiałoby się zmienić aby Twoje zdanie było nieco lepsze? Jestem też ciekaw czy firma oferuje jakieś szkolenia i kursy, powiesz mi coś na ten temat? Czekam na odpowiedź, daj znać! :)

Karma

to jest mitoman

Nobo

Właściciele to powinni w końcu pogadać z dziewczynami o niesmscznych komentarzach kierownika bo kiedyś będą przez nie mili problem. (usunięte przez administratora) strzeżcie się:)

@Nobo

Widzę że nic się od roku nie zmieniło. Nadal obrzydliwe / sprośne komentarze?

Myślę o pracy na magazynie w tej firmie i co możecie mi powiedzieć jak to wszystko tam wygląd bo z komentarzy które przeczytałem ostro się nad tym zastanawiam czy w ogóle tam iść ???? Jak wyglądają wypłaty? (Najniższa krajowa i to tyle czy jest jakoś inaczej w tej sprawie ), jest problem z wzięciem dni wolne czy na przymus wysyłają nawet jeśli nie chce ? Jaka jest atmosfera ? Jakie osoby tam pracują młodszego/starsze ? Proszę kogoś o szczerą wypowiedz na temat tej firmy i opisanie wszystkiego nawet na wielkość kartki A4 ????

Bobo
@Zainteresowany

Wszystko co jest napisane w komentarzach to prawda... Pracowałem tam kilka miesięcy i serio odradzam, jeżeli chcesz pracować na magazynie to jest wiele innych ofert pracy. Opiszę z grubsza jak to wygląda: - wypłata ciut większa niż najniższa krajowa, są niby premie, ale mało kto je dostaje, trochę dziwny system premiowania. -przymusowe wolne, z tym trzeba się liczyć, dostaniesz sms w najlepszym wypadku lider zmiany do Ciebie zadzowni, tego samego dnia kiedy powinieneś przyjść do pracy, albo wyślę Cie po przerwie do domu. -jeżeli chodzi o atmosferę to rewelacji nie ma, ludzie odchodzą i z tego co wiem dużo osób jeszcze planuje odjeść -wiek pracowników; pracują i starsi i studenci.... Reasumując szukaj czegoś innego, dobrze radzę :D

Ona
@Bobo

Kurcze ja też planowałam składać tutaj CV ale jeżeli w komentarzach to wszystko jest prawda to szczerze się boję i myślę nad tym czy próbować...

Czy w Venusti Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Nieeee

Abcd

Radzę się dobrze zastanowić czy faktycznie chcesz przyjść do tej firmy. Musisz liczyć się z tym,że 1/4 miesiąca jak nie więcej posiedzisz na PRZYMUSOWYM WOLNYM. Dostanie umowy o pracę po okresie próbnym - zapomnij, kierownik zaraz odpowie, że jest za dużo osob na umowie o pracę i bardziej im się oplaca trzymać stażystów. Pomoc od liderek, tez informacja nie prawdziwa, (dotyczy to się głównie ogłoszenia dla kandydatów "obsługa maszyn",) żadnych, ale to kompletnie żadnych plusów tej firmy. Kierownik będzie zgrywał miłego a za plecami będzie gadał na Ciebie ile tylko się da. Jeszcze dopowiem o tym przymusowym wolnym.... Wyślę Cię z dnia na dzień, a jak będziesz potrzebował faktycznie dnia wolnego to albo Ci podziękuję za współpracę, albo będzie szantażowac, "albo przyjdziesz albo nie przedłuży umowy. Ten człowiek to po prostu (usunięte przez administratora) Inaczej tego gada się nie da nazwać. Odradzam, lepiej siedzieć na bezrobociu niz niszczyć sie tam psychicznie :)

Weronika
@Abcd

Muszę powiedzieć, że trochę mnie martwi to, iż, jak napisałeś, 1/4 miesiąca jest się tam na przymusowym wolnym. No ale tak czy inaczej chciałabym wiedzieć dużo więcej na temat pracodawcy, jakim jest firma Venusti. Ty akurat nie cenisz sobie pracy w tym miejscu, ale jak myślisz - czy jest to dobre miejsce dla tych, którzy szukają swojej pierwszej pracy?

abcde

Kierownik niech najlepiej założy czujniki dymu na magazynach i zobaczy kamery wstecz. nie pozdrawiam

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Venusti Sp. z o.o.?

22022021

6-14 ; 14.30-22.30

Wcale nie myjemy kibli sprzątamy tak jak ludzie w MCDONALD , BIEDRONCE , STOKROTCE I INNYCH FIRMACH CZY SKLEPACH.

Hah

Tak jak w każdym sklepie, a później pchasz szybko łapy do pakowania herbaty zaraz po Domestosie. Śmieszne kłamstwo akurat jestem. Byłym pracownikiem więc mi nie sciemniaj na forum że nie ma. Sprzątania kibla. Może ty nie myles jeszcze. Pozdrawiam

Helena
@Hah

Jeśli chodzi o zatrudnienie nowych pracowników to zatrudniani są również ludzi z orzeczeniem?

Bebei
@Hah

Co więcej,jest rozpiska gdzie trzeba dokładnie wyczyścić kibel,socjalny,a żeby nikt nie pominą najmniejszego kąta????

Zostaw merytoryczną opinię o Venusti Sp. z o.o. - Bolesławiec

• Jak się pracuje w Venusti Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Venusti Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Venusti Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Venusti Sp. z o.o.
  • Bolesława Kubika 13A