Opinie o SBP Kraków Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SBP Kraków Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SBP Kraków Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SBP Kraków Sp. z o.o. w Kraków

Hurkaczwks

Szef fałszywy wymagania najlepiej żebyś pracował 7d w tygodniu za 17zl/h kombinuje z umowami raz na pół etatu raz na cały doświadczony wypłaty się zdążało opoznienie na czas ale stawki są niskie w tej firmie obiecuje premie a na koniec w biurze jak przypomnisz to zapyta czy ma to Pan na papierze że tak mówiłem urlop najlepiej żebyś nie szedł doświadczony dekarz dostanie max 22 zł na godzinę ale obiecuje zawsze że będzie więcej kierownicy kombinatorzy o ubraniach roboczych wiecznie problem a czemu się zniszczyły itd nie polecam firmy są firmy w Krakowie lepsze i normalna atmosfera

Pejsaty chciwiec Nowy wpis
@Hurkaczwks

Zgadza się pracowałem tam w tej pseudo firmie SBP parę lat temu stawki były inne,wiadomo jakąś śmieszną umowę śmieciową to tam miało może 5 osób na 13 stu w zależności jaki sezon był reszta na czarno.Wiecznie nie zadowolony z pracy Szef R.W nieprzyjemny typ taki burak dla swoich pracowników traktował Cię jak Żyd traktuje Goja. Miał tam swoich brygadzistów pitbulów co gonili Cię do roboty takie fałszywe ludzie z twarzy było widać ty tyrałeś a oni dostawali premie jak się wyrobiło w terminie robote Ty nawet 50 zł do pensji nie zobaczyłeś więcej jeszcze na godzinach chciał urywać.Dramat.Atmosfera jak na stypie czasem z ubraniem to pół roku czekałem na nowe spodnie bo stare podziurawione że wstyd było chodzić a o butach zapomnij ze swojej kasy trzeba było kupować żydzij na ubraniach i nie tylko co jest podstawą na budowie i na wysokości tym bardziej się robiło to powinno być zapewnione.Unikać szkoda czasu i nerwów a jak byś chciał się czegoś nauczyć więcej nie dadzą Ci nie wiem jak teraz pewnie ludzie się pozmieniali ale na pewno nie zmienił się R.W Jak chciałeś podwyższkę żeby dał to za miesiąc może i tak przeciągał a ty patrzyłeś jak zmieniał motory i auta tylko.Nastawiony tylko na mamonę ty jesteś tylko do roboty i nawet dzień dobry Ci nie powie tak podsumowując przygodę SBP

Zostaw merytoryczną opinię o SBP Kraków Sp. z o.o. - Kraków

Firma SBP Kraków Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• KSIĘGOWA/ KSIĘGOWY, Kraków - Październik 2023
  • Samodzielna/y Ksiegowa/y, Kraków - Sierpień 2023
  • Księgowa / Ksiegowy, Kraków - Czerwiec 2023

Czy pracujesz w firmie SBP Kraków Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w SBP Kraków Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SBP Kraków Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

SBP Kraków Sp. z o.o.
  • Wyżynna 4