counter
Patryk Nowy wpis

Jeśli ktoś zostawia informacje na forum pracowniczym i liczy, że firma się odezwie to może się rozczarować.

Kasia

Czy firma Freevolt istnieje??? Z instalacji jestem zadowolona . Po montażu firmy nie ma. Nikt nie odpowiada. Nie wiem co z gwarancją???

aga Nowy wpis
Klient
@Kasia

Mamy ten sam problem

Pytanie Nowy wpis

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Freevolt Sp. z o.o.?

aga Nowy wpis
Klient
@Pytanie

(usunięte przez administratora) !!!!

Marek

@kasia a ile gwarancji na naprawę jest?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 195 dni.

Jak szefostwo w Freevolt Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

emitelq

Handlowiec wytłumaczy, powie co potrzeba, wystawi cenę. Potem to już tylko porażka: do instalacji z dużym opóźnieniem przyjeżdżają amatorzy jakby z łapanki, nie mają narzędzi, sama prowizorka a czas .... na wszystko mają lecz nie na pracę. nie polecam i sam żałuję, że dałem się naciągnąć. jako pracodawca marnie płaci swoim ludziom

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 398 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Freevolt Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

anonymous

Niedotrzymywanie terminow realizacji zamowien, niekompetencja pracownikow ,telefonicznie jedna mila pani przelaczy do drugiej milej pani ta skolei oddzwoni najpozniej jutro itd.do dnia dzisiejszego mila pani niezadzwonila. Nie polece tej firmy nikomu.

Tak24Nie2

Co twoim zdaniem jest największą zaletą przedsiębiorstwa Freevolt Sp. z o.o. w miejscowości Bydgoszcz jako pracodawcy? Opowiedz o tym na forum i dodaj komentarz. Twój wpis może kreować transparentny rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Freevolt Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad