Opinie o Wędzikowski Transport Sp. z o.o. w Sławno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wędzikowski Transport Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wędzikowski Transport Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wędzikowski Transport Sp. z o.o. w Sławno

Водитель

Михал Покладецкий — свинья, а не экспедитор, мошенник понятия не имеет о работе

Polak
@Водитель

Niezrozumiałe, język niedostosowany do obowiązującego w Polsce

Jula Nowy wpis

Dzień dobry. jakie teraz mogą być zarobki na międzynarodówce? Widziałam ofertę z zeszłego roku. ADRy i inne kursy z opisu partner posiada. Kiedyś pisano o 400 zł za dniówkę. Teraz jak z tym jest?

Водитель

Михал Покладецкий — свинья, а не экспедитор, мошенник понятия не имеет о работе

Polak Nowy wpis
@Водитель

Niezrozumiałe, język niedostosowany do obowiązującego w Polsce

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Wędzikowski Transport Sp. z o.o.?

Byly pracownik Nowy wpis

Maja szanse bo nikt tam normalny nie chce pracować, braki kadrowe powodują ze przyjmują każdego z ulicy, praca po 9godzin dziennie a zarobki tyle co ustawa przewiduje

Oluś Nowy wpis
@Byly pracownik

A napiszesz mi coś na temat samego wdrożenia na stanowisko? Ja akurat doświadczenia nie mam, to chętnie wstępnie poczytam. Piszesz o ustawie, w sensie ze na start? a potem zarobki mogą podlegać pod późniejsze podwyżki?

Ta Firma to (usunięte przez administratora), potrącenia za wszystko, wypłata w 3 ratach. Po odejściu Pana Michała prosisz się o pieniądze, Szef furiat i słucha Rudego spedytora (usunięte przez administratora), który skończył podstawówkę a uważa sie za Boga.

Lara

Dział spedycji ma tak duży wpływ na decyzje podejmowane w firmie? a ogólnie to ile osób w nim pracuje i kiedy były ostatnie przyjęcia? akurat pracy będę szukać w tym zakresie i ciekawa jestem zarobków. odszukało mi jedną ofertę ale sprzed lat. Kojarzy ktoś zarobki by mi je napisać?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Wędzikowski Transport Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Jak to się mówi... Nikomu nie dogodzisz chyba że palcem. Pracuje i nie jest źle. Kasa na czas a to podstawa. Nie ma przegiec tacha. No chyba ze ktoś się do tej roboty nie nadaje to zawsze będzie narzekał. Trochę osób poszło w ...uj w zeszłym roku a za chwilę wrócili z podkulonym ogonem bo niby miało być tak zajebiscie. Robota jak każda inna. Jedno jest pewne czym szybciej skończysz tym więcej masz czasu wolnego. Robisz swoje to nikt się nie czepia o nic. Polecam firmę. Dziękuję

"Kasa na czas to podstawa"? A co to firma łaske robi że Ci da kase na czas? Przecież to ich obowiązek..

Beata

Jak widać wiele firm zrobiło na rynku normę z opóźnień i stąd ta radość, tak to już jest z perspektywy firmy też nie każdy pracownik chętnie wypełnia zawarte w umowie obowiązki, więc tak już to wygląda... Ale jak to czytam warunki wyglądają raczej dobrze chyba, że coś tu podważasz?

Królik

Super firma dla prawdziwych szoferów !!!

Były Kierowca
@Królik

Królik, Ty wazelino, masz Szwagra idiotę w spedycjii, masz od lat najlepsza i ułożona robotę..

@Były Kierowca

Szwagier to ksywa czy panują tutaj więzi rodzinne? ;p

Były.
@Beata

Szwagier to Rudy Lukasz

@Były.

Czyli więzy rodzinne odpadają, to akurat dobrze. ;) Czemu spedytorów masz tutaj za tak niedouczonych chyba że tylko tego byłego kolegi się tak czepiasz? Ile stanowisk na spedycji tu jest do obsadzenia tak właściwie?

Weronika

O jaką pizze chodzi? :D

Ki.......

WC masz na dworze drogi kierowco! Gównoburze robią a później piszą komentarze na temat firmy. ŻENADA. Jako kierowca POLECAM FIRMĘ????

Krzysztof lendzion
@Weronika

Pani Weroniko to bzdura.... te osoby lub osoba co wpisała ten wpis jest chora i próbuje skrócić ludzi. Ja jeżdżę w tej firmie ponad 3 lata i nic złego nie powiem. Pieniądze są zawsze na czas a pracować trzeba wszędzie. Nie stety zawsze się trafią czarne owce które zamiast pracować chcą być w cudzej firmie szefem. Podziwiam Pana Andrzeja,Darka i Michała za ich stoicką cierpliwości i spokój... A ta osoba która wystawiła komentatrz ( tchórz ja podaję imię i nazwisko) to kompletnie....

@Krzysztof lendzion

Nie kłam człowieku. A szefować chcą dwie osoby. Tyle,że niestety są za krótkie.

Beata

A to kto w takim razie chce szefować? Co to za osoby? :(

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Wędzikowski Transport Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Kierowca

Sami sie zwalniamy.

Ktoś
@Kierowca

Niestety, nawet po jakimś owocnym czasie współpracy....NO MUSI wyniknąć jakiś problem ze strony firmy i w nie fajny sposób " Zmuszają " rzetelnych pracowników do rozstania się z nimi. Zatem Reasumując: lojalna postawa jest im obca.

Don pedro

Robione jest tak abyś sam zrezygnował.

@Don pedro

Tzn., jak konkretnie?

Olga

Objętość i ilość wpisów na forum cieszy, bo można na ich podstawie wyciągnąć pewne wnioski. I nie sądzę, żeby kierowcy wymyślali takie rzeczy jak wyciąganie kart czy obciążanie kierowców za mandaty, których nikt nie widział. Z tego co piszecie największym problemem w tej firmie jest spedycja. Bardzo źle kiedy spedytor nie widzi człowieka w kierowcy. dziwi mnie tylko, że szefostwo tego nie widzi. Czy ktoś w firmie próbował rozmawiać o tej sytuacji? Że jeżeli nie zmieni się nastawienie spedytora firma będzie tracić kierowców? Uważacie, że można tu dojść do porozumienia?

Don pedro
@Olga

W tej firmie się nie rozmawia albo robisz co ci każą albo szukaj sobie innego zajęcia. Takie mają podejście do kierowcy pracowałem tam 4 lata i wiem co nieco na ten temat.

@Don pedro

No to jak niby w czymś takim wytrzymać, skoro tak olewają ludzi?

Li Roy
@Olga

W tej firmie nie masz być kompetetny tylko posłuszny. A jak nie jesteś posłuszny to zrobią ci tak pod górę że sam zrezygnujesz.

Haski

Odradzam pracę w tej firmie niestety wszystkie negatywy opisane poniżej to prawda zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Okradanie pracownika przy wypłacie to normalność

@Haski

Idź stąd.... Jak może takie rzeczy pisać największy były lizi dupa i podpierdalacz? Jak pracowałeś to było ok? Teraz co??? Zmieniłeś zdanie?

Karol

Wydaje mi się że te wulgaryzmy są trochę nie na miejscu. Chyba da się napisać opinię w normalny sposób?

Kiero

Witam. Pracowałem w tej firmie dość długo. Było zarombiscie same plusy. Gdy tylko przyszła RUDA (usunięte przez administratora) Ł.W kierowca na stanowisko pseudo dyspozytor to firma zeszła na PSY. Można podziękować p.A.W że tak dopilnował opini i fatalnych wypowiedzi na temat jego firmy. Dziwne że z tym nic nie robi z tym pseudo dyspozytorem. Tylko dzięki niemu jest taka rotacja kierowców i opinie idą w świat. Podejrzewam że starzy kierowcy jakby się dowiedzieli ze RUDEJ (usunięte przez administratora) Ł.W szef firmy go (usunięte przez administratora) to by wrócili. Ale cóż oczy szef ma zamydlone xd.

@Kiero

Ej dawaj więcej info o tej rudej bo mnie serio zaciekawiłeś nią.xd A mówił ktoś temu szefowi to wszystko wprost czy wy dalej czekacie aż sam się domyśli?

Mały

Dokładnie firma to (usunięte przez administratora) i słabo płacą .szef typowy (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) lewy interesy kręcą

Kita

Nie robią problemu jeśli potrzebujesz płyn do spryskiwaczy zimowy jak w innych firmach dają zawsze na czas!

Smoluch

Dają ogromne paczki na święta dla rodziny super sprawa !!!!!

Li Roy

Widzę Andrzeju pogoniłes te nieroby z biura do pisania opini. Brawo

malina

Polecam firmę wszystkie te wiadomości negatywne to słabych kierowców !! pracuje tu juz 3 lata załoga miła jeszcze raz Polecam .

Były

Kiedyś ta firma miała przyjemną atmosferę że chciało się pracować. Na dzień dzisiejszy to fatum tej firmy jest taki że dyspozytor Łukasz Wróblewski doprowadził że w tej firmie nie liczy się kierowca tylko JAZDA JAZDA. Były wylaczniki taho wtedy cię mogli zajechać. Mała wpadka i zdemontowali. To były udostępniane karty kierowcy tzw dyspozytorów bo to byli kierowcy. Wyciąganie karty i jazda na OUT. Zamiast pauzy to w tym czasie rozładunek i załadunek i jal to Łukasz Wróblewski mówi ogień na tłoki bo jutro musisz być na rozładunku w Holandii. Brak szacunku dla pracowników. A nowe auta tylko mydła oczy. Nigdy nie wiesz czy week w domu bo mozesz po przyjeździe w czwartek czy piątek wrócić i cofka z powrotem na zachod. Bo info takie ze klienta trzeba obsłużyć. A gdzie rodzina kierowcy po tygodniu w trasie. Szok NIE POLECAM W 200%

Dydzio

Polecam ta firme zestawy nowe wszystko jak trzeba , kasa na czas ! A robota jak robota wszedzie trzeba (usunięte przez administratora)!!! A ofermy losu co mama tata wysłali na prawko to przejedzie granice płacze w poduszke bo dalekko odjechał od domu :-) Yo

Tomi

Witam , Pracuje w tej firmie juz 5 lat robota ułożona mega nie jak w innych firmach stanie po 3 dni i czekanie na ładunek :-) moge tylko powiedzieć ze te osoby które sie wypowiadaja negatywnie to sa pajace co maja rok prawko i 5 świadectw Pracy .bajo

Bialy

Brawo za prowadzenie firmy i docenianie kierowców!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Wędzikowski Transport Sp. z o.o. - Sławno

• Jak się pracuje w Wędzikowski Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wędzikowski Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wędzikowski Transport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wędzikowski Transport Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Gnieźnieńska 29
    62-265 Sławno
  • NIP: 7842492444 REGON: 302792680 KRS: 0000519395

Wędzikowski Transport Sp. z o.o.