Opinie o Wędzikowski Transport Sp. z o.o. w Sławno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wędzikowski Transport Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wędzikowski Transport Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wędzikowski Transport Sp. z o.o. w Sławno

Biały

Pracuję w firmie co prawda niedługo bo 2 lata, ale nie ma z nimi najmniejszych problemów, wypłata zawsze na czas, premie za normy i dodatkowe bonusy. Zawsze idzie się dogadać z biurem , bardzo kontaktowi ludzie i jeśli jest problem na rozładunkach lub załadunkach jest reakcja i z reguły udaje się załatwić przyspieszyć! Polecam każdemu firmę , spróbować na pewno nikt nie pożałuje, a warto się przekonać, bo czytając te komentarze nie chce mi się w większość wierzyć!

Kiero.

Wedzikowski transport. Ta firma to jedno wielkie nie porozumienie, ciągłe naginanie czasu pracy, jazdy. Tylko ogień na tłoki jak to mowi dyspozytor Łukasz Wróblewski on jest całym złem koniecznym tej firmy. Totalny brak szacunku dla pracownika-kierowcy.

Były kierowca

Ludzie dajcie sobie spokój z ta firma !!! Te pozytywne komentarze to chyba Ci pokur….. spedytorzy wypisują albo sam szef …. To wszystko co tu piszą to prawda …. Dajcie sobie spokój z ta firma !

Bjm

Powiem tak, łatwo nigdzie nie jest. Ale spośród tylu firm transportowych z jakimi miałam kontakt praca u Pana Wędzikowskiego naprawdę jest warta zachodu. Możecie Państwo mówić i pisać, co chcecie, a zwłaszcza myśleć oczywiście... lecz sumiennym pracownikom dobrze się tutaj ma. Nie chciałabym nikogo urazić, lecz jeśli poziom wypowiedzi niektórych kierowców jest taki, jakie było ich Zaangażowanie w pracę... to, że tak powiem wnioski nasuwają się same. Zresztą to chyba bardzo dobrze, iż wszyscy niezadowoleni po prostu w tej firmie nie pracują. A zadowolony robi co do niego należy, wie ogólnie, że wszędzie jest"tak samo" i doprawdy nie rozumiem dlaczego, ktoś kto poleca i zachwala tą firmę miałby nie mówić prawdy... Renoma i Marka tej firmy, powtarzam to już tyle lat same się obronią. A niezadowolonych No cóż, Pozdrawiam i tyle– życząc oczywiście im tej wymarzonej pracy. A być może, Przy takim podejściu... zmiany zawodu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Wędzikowski Transport Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Bjm

Super firma i naprawdę dobry pracodawca. NAJLEPSZY DLA NAJLEPSZYCH. Ludzie i tak będą gadać, a prawda sama się obroni.

Prawdousty

Wzorowa firma pracuje tu wiele lat jako kierowca i mogę tylko same pozytywy wystawić Wedzikowski super firma polecam wzorowy pracodawca

@Prawdousty

Potwierdzam!!!!.....prawdousty Źle o firmie piszą tylko lenie i ci co z pracy się nie wywiązują/wywiązywali się jak obiecali(pisemnie/ustnie). Szefostwo normalne dla normalnych. Kto nie chce niech nie wierzy. Zresztą, wiara jest kwestią wyboru - nie przymusu. Nikt tu nie jest ponad prawem. Wręcz przeciwnie wszystko się dzieje zgodnie z literą prawa. Wzorców mogłyby się uczyć inne firmy transportowe-było by ogólnie łatwiej i szybciej.

Magda

@sztos co masz na myśli?

Sztos

(usunięte przez administratora) tyle w temacie Kasa bije w dekiel .

O co chodzi wam z wyciąganiem kart ?

Były niewolnik.

Omijać (usunięte przez administratora) z daleka. Jazda nocami,wyciąganie kart i jazda na out po 70km. (usunięte przez administratora)

Andrzejuuu

Wstyd namawianie do naginania tacha, obciążanie kierowców z Ukrainy i Białorusi za byle co ( mandat za zatrzymanie się na pasie awaryjnym 1000 zł a nikt tego mandatu nie widział). Na początku nie najgorzej z czasem albo jesteś na pstryknięcie palca Andrzeja i notorycznie łamiesz przepisy albo stawiasz się i obciążają cie za najmniejsza drobnostkę. Dla nowych szoferów jak lubicie być nękani to polecam.

li-roy

ta firma to zwykły dziad. Kłamstwa i oszustwa na porządku dziennym nie pojedziesz na weekend to możesz się pakować. Placa z km i maja w (usunięte przez administratora) kierowcę ze stoisz a to czeste. Lukasz W. to zwykła (usunięte przez administratora) potrafi tylko zastraszac kierowców którzy tylko mu się sprzeciwią raz kolegę nawet uderzył na korytarzu w asyscie kumpla bo sam nie ma odwagi. Szef ma to wszystko gdzieś kiedyś szło z nim pogadać kawę wypić teraz rękę w (usunięte przez administratora) lepiej włożyć niż mu podać na przywitanie. Kasa do głowy uderzyła. Co kolwiek kierowca by zrobil albo i nie zrobił ale nie dopatrzył jest karany i obciążenie pieniężne z i tak marnej wypłaty. Kolega miał wypadek (niestety zginął) to ta nie opłacała nawet składki na ubezpieczenie a nawet nie wypłacił ostatniej pesji jego żonie. Nie polecam pracy w tej firmie a nawet ostrzegam nie warto szkoda życia i zdrowia.

Kierowca
@li-roy

Potwierdzam wszystko co zostało wyżej napisane, dodam tylko ze niczym dziwnym nie jest strzał venlo-poznan, z przymusowym naginaniem tacha, dziadtrans na calego! Wstyd Panie Andrzeju, wstyd!!!

Trzeba mieć ukończone studia w kierunku logistyki zeby próbować tam sił?

li-roy
@Ania

Daj sobie z nimi spokój nie warto.

Kiero

(usunięte przez administratora) ,mobing ,oszustwa ,klamstwa ,sefunio zapatrzony w klawisza ,a ten robi co chce potracenia za byle co ,mie ta droge zarysowane auto itp.zero urlopu, ODRADZAM chyba ze ktos jest masochista

Słonik

Potwierdzam opinie szofera pracowałem tam 2 lata spedytorzy to zwykle(usunięte przez administratora) bez szkoły byli kierowcy co się przypucowali pod biurkiem staremu. Ta firma to dziadtrans placa z km i kombinują jak(usunięte przez administratora) kierowcę albo obciążyć za ryskę(usunięte przez administratora)

Szofer

witam! nie polecam! a szczegolnie dyspozytora (usunięte przez administratora) stosuje mobing wobec Kierowcow, oraz nie ma źadnego szacunku dla podwladnych. Ciagłe niespodzianki przed weekendem, zero zycia prywtnego.. moze bedziesz moze na weekened, moze nie? (usunięte przez administratora)

Nikodem

nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Wędzikowski Transport Sp. z o.o. - Sławno

• Jak się pracuje w Wędzikowski Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wędzikowski Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wędzikowski Transport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wędzikowski Transport Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Gnieźnieńska 29
    62-265 Sławno
  • NIP: 7842492444 REGON: 302792680 KRS: 0000519395

Wędzikowski Transport Sp. z o.o.