Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hydrobud Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hydrobud Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hydrobud Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hydrobud Sp. z o.o. w Chorzów

Mario Nowy wpis

Serio można tu zarabiać 6 500 zł brutto? W aktualnym ogłoszeniu podano zakres od 4 500 do 6 500 PLN dla brukarza - robotnika drogowego. Wymaga się przy tym chęci do pracy, samodzielności i dyspozycyjności. A doświadczenie i jakieś dodatkowe uprawnienia są mile widziane.

Szymik fan Nowy wpis

Omijac szerokim łukiem ta firme! Ludzie z nadzoru ktorzy tam pracuja nie maja zadnych ambicji i lubia byc maniplulowani na każdym kroku

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hydrobud Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Ulka

Jak oszukiwani? Chłopak chce się przyjąć, i teraz to się trochę wystraszyłam. Chodzi o te wypłaty w kopertach? Czy coś jeszcze się dzieje w firmie??

Operator Nowy wpis

Pytanie jak wygląda praca za operatora koparki ponoć można drugą wypłatę dorobić na paliwie że niby zbiornik zamykany na kłudke a i tak każdy ma swój klucz to prawda idę z miejsca

@Operator

a normalnie bez przekrętów, o których tutaj piszesz, to jaką stawkę ma operator? i nie ma szans, żeby więcej zarobić za pomocą nadgodzin lub jakiejś premii?

Justyna

Opodatkowana koperta? Nie wydaje mi się, skoro kwoty nie ma na umowie. To jakaś konkretna suma w tej kopercie, skoro pracownicy zgadzają się na podpisanie umowy na najniższą krajową? Ile mniej więcej firma potrafi odjąć na tej drugiej "wypłacie"? PS jest umowa o pracę czy zlecenie?

tom

racja, praca od poniedzialku do piątku ale w soboty musisz przyjsc do roboty i nie masz za to płacone ale jak nie przyjdziesz to masz mniejszą wyplate :-/

@tom

Czemu za sobotę nie zapłacą? To jest ustalony grafik na 6 dni w tygodniu a wypłata tylko za pięć? Ile obcinają jak się nie przyjdzie? Całą dniówkę?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hydrobud Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Wanda

Ktoś tu na forum widzę że zarzuca komentującym pisanie nieszczerych opinii. Trudno się dziwić w sumie w dzisiejszych czasach ciężko jest zaufać komukolwiek. Faktycznie tak jest jak napisał jeden z klientów, że pracownicy piją i źle wykonują swoją robotę? Czy to kolejne kłamstwo?

Monia
@Wanda

Widzę , że firma Hydrobud wykonuje teraz robotę blisko mojego miejsca zamieszkania na Rudzie , robota idzie do przodu, mam nadzieję, że będzie piękny park. Czytałam , że to duża inwestycja , także urząd byle jaką firmę by nie wybrał . chyba nie jest taka zła firma. ale ocenie jak będzie efekt końcowy :) Wiadomo w Internecie nie można we wszystko wierzyć.

Majki

A co ma Panie Łukaszu kierownik do płatności? Dziwie się Panu, że w środku nocy chciało się Panu pisać dwie negatywne opinie pod rząd i w tym samym czasie (08.04.21 godz. 01:46) sobie napisać pozytywną. Na przyszłość radzę dokładniej przemyśleć takie zagrywki.

Klient

Lepiej omijać ich z daleka , pracownicy piją i robią fuszerkę

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hydrobud Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hydrobud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hydrobud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hydrobud Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hydrobud Sp. z o.o.
  • Inwalidzka 18
    41-506 Chorzów

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hydrobud Sp. z o.o.